hlavička

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí další

Výtvarná soutěž 2019 - vyhodnocení

 

Koncem dubna proběhlo vyhodnocení výtvarné soutěže.

Výsledné pořadí vítězných prací

 

  Kresba + Malba "A"    
1. MŠ, Těšovice 30, Koloveč, MŠ Budovatelů, Hlinsko Viktorie Isabela Egerová,  Jaroslava Ederová 305,503
2. MŠ za Stadionem, Kyjov Tomáš Fukan, Nikola Plachá 606
3. MŠ, Al.Krále 16, Prostějov Josefína Pospíšilová 609
4. MŠ Palackého 4057, Chomutov Tadeáš Neuman 403
5. MŠ Poděbrady,tel. 732 659 083 Gabriela Dušková 108
6. ZŠ MŠ Lišov Jan Flachs 201
7. MŠ Na příčné mezi 186, Praha 4 Šeberov Sofie Krejčí 800
8. MŠ Přístavní 333, Čelákovice Martin Klusoň 109
9. MŠ Červený Vrch, Alžírská 26, Praha 6 Magdaléna Zemánková 800
10. MŠ Borovany, Lazna 430,  MŠ Plzeňská Kladno Gabriela Horná,  Eliška Včeláková 201,103
  Kresba + Malba "B"    
1. ZŠ Nezvěstice 69 Viktorie Hašková 305
1. ZŠ Prigo,Ostrava, ZŠ Prigo Frenštát p/R 4 ks soubor, Vojtěch Kotlán 707,704
2. ZŠ, Tyršova 360, Němčice n/H. Sofia Kyseláková 609
3. ZŠ, MŠ Turkmenská 1612, Vsetín Ondřej Bandy 710
4. SVČ Duhovka, Lidická 4, Břeclav Anna Burešová 604
5. ZŠ Nebory, Míru 247 Karolína Raszková 702
6. ZŠ Komenského, Kyjov Anissa Výletová 606
7. ZŠ Topolná, Uherské Hradiště Lucie Křesťanová 611
8. ŠD při ZŠ Čistá u Litomyšle David Čapek, Aneta Kmošková 112
9. ZO ČZS Lučina, 702037 Melánie Kašníková 702
10. MDDM, V.Nováka 372, Úvaly Lenka Stojecová 109
  Kresba + Malba "C"    
1. Gymnázium Ja.Škody,
Komenského 25, Přerov
Anna Jehlářová 708
2. Reálné gymnázium a ZŠ, Studentská 2.PV Aneta Juklová 609
3. ZŠ, MŠ, Kalvodova, Jeseník,při nemocnici Daniela Řehulková 709
4. Gymnázium, Masarykovo nám.,Šumperk Tereza Skoumalová 709
5. ZŠ, MŠ, Zd.Petříka, Kladno Anna Prentisová 103
6. ZŠ, MŠ Masarykova, Hnojník 120 Silvie Konečná 702
7. ZŠ Slovákova, Boskovice Hana Marková 601
8. Gymnázium, Smetanův okruh 2, Krnov Barbora Říhová 701
9. MDDM, V.Nováka 372, Úvaly Ela Krejsová 109
10. ZŠ, MŠ Na Pěšině 330, Děčín Anežka Švecová 402
  Kresba + Malba "D"    
1. ZŠ Ringhofferova 436,Olešovice Martina Labaničová, David Macháč 604
2. ZŠ Lidická, Dobříš,  ZŠ Ronov n/D Kristýna Pospíšilová,  Zuzana Šmídová 111,503
3. SŠ, ZŠ,MŠ, Komenského 10,Prostějov Matěj Ziepser 609
4. MŠ, ZŠ, Herbenova 4, Břeclav Sára Danihelová 604
5. Spec.ZŠ, MŠ, Do Nového 1131, Pardubice Samanta Rafaelová 506
6. ZŠ a PŠ, Hradební 529,  Chotěboř Vlastimil Červeňák 501
7. Spec.ZŠ, MŠ, Do Nového 1131, Pardubice Vendula Karlová 506
8. Spec.ZŠ, MŠ, Pařížská 2199, Kladno Stanislav Erbs 103
9. Domov Petra, Mačkov Helena Pfefferová 207
10. MŠ, ZŠ, Herbenova 4, Břeclav Adam Vicena 604
  Kresba + Malba "E"    
1. ZUŠ Vl.Ambrose, Kravařova 14, Prostějov Michaela Pořízková,Natálie Zůvalová 609
2. Tvořivý ráj, Palackého nám.94, Hořovice Linda Eiseltová 102
3. ZUŠ Letohrad,  DDM Alfa Pardubice Laura Šustková,  Nela Mlatečková 511,506
4. ZUŠ Náměstí 2, Březnice Zuzana Klímová 111
5. Výt. kroužek Zdeňka, J.Kociána 2392, Kladno Kevin Smolka 103
6. SZUŠ, Na Vrchu 304/22, Praha 5 Řeporyje Vilém Neškera 800
7. ZUŠ Dobruška Karolína Suková 507
8. ZUŠ J.Zacha Čelákovice Adela Jiráková 109
9. ZUŠ G.Mahlera, Školní 701, Humpolec Martina Janeková 204
10. ZUŠ G.Mahlera, Školní 701, Humpolec Nela Oberreiterová 204
       
  Polytechnické práce "A"    
1. MŠ Fryčovice kolektivní práce 702
2. MŠ Přístavní, Čelákovice kolektivní práce tř. Motýlci 109
3. MŠ Čechova, Slaný koletivní práce dětí 3-5 let 103
1.  ZŠ, MŠ při nemocnici, Chomutov Petr Sudzina 403
2.  MŠ, Boskovice, prac.Bílkova Eliška Rozehnalová, Sofie Pospíšilová 601
3.  MŠ Tyršova, Tachov Laura Jurková 310
4.  ZŠ MŠ Dolní Cerekev Aneta Dvořáková 607
5.  MŠ Mikulov Karolína Ráczová, Barbora Kubíčková, Adriana Brumková 604
6.  MŠ Archlebov Matyáš Jarolík 606
7.  ZŠ MŠ Dolní Cerekev Anděla Nováková 607
  Polytechnické práce "B"    
1. 28. ZŠ Plzeň Kristýna Hosnedlová 305
2. ZŠ Hudlice Patrik Hájek 102
3. ZŠ Rokytnice v O.horách Sára Lettrichová  507
4. ZŠ Vrhaveč, Klatovy kolektivní práce dětí 1.-5.tř. 2x 304
5. ZŠ Strachotice, 671 29 Znojmo Lilly Tribulová, Anna Ferancová 613
6. ZŠ Dr.Horáka, Prostějov Zita Pechanová 609
7. ZŠ Zdounky, 768 02 Adam Doležal 608
8. ZŠ Melantrichova, Prostějov Kateřina Cygánková 609
9. ZŠ Kokoník, Janáčkova 42, 466 06 Jablonec n/N Lukáš Sauruk 404
10. ZŠ Doloplazy, Olomouc Dominika Ludvíková 705
  Polytechnické práce "C"    
1. 28. ZŠ Plzeň Nela Veverková 305
2. Masarykova ZŠ, Ždánice Kristýna Fricová 606
3. Masarykova ZŠ, Ždánice Alžběta Krivánková, Tereza Procházková 606
4. ZŠ, MŠ při nemocnici, Chomutov Eliška Šimková, Vanessa Maršíková 403
  Polytechnické práce "D"    
1. Spec.škola, Tetín, Prostějov kolektivní práce 609
2. Spec.škola, Školní nám. 228, Chrudim Aleš Drahoš, Kateřina Žilková 503
3. ZŠ MŠ, spec., P.Jilemnického Tachov Valéria Burzová 310
4. ZŠ spec., Skupova 15, Plzeň kolektivní práce třídy K 305
5. ZŠ spec., Skupova 15, Plzeň kolektivní práce třídy D 305
  Polytechnické práce "E"   ÚS
1. Sportcentrum DDM, Komenského 4, Prostějov Alena Božíková 609
2. Sportcentrum DDM, Komenského 4, Prostějov Adam Znojil 609
3. Sportcentrum DDM, Komenského 4, Prostějov Eliška Dosedělová 609

 

zpět -->

Vítězné práce

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit