hlavika

Test Mladý zahrádkář 2021 - kategorie starší žáci

Před zahájením prosím vyplňte požadované údaje o sobě, škole a navštěvované třídě, za soutěžní okres je považován okres vašeho Územního sdružení ČZS - může být jiný než okres bydliště či školy.  
Máte li zájem účastnit se testu
Výsledková listina
(Jméno, škola, třída, soutěžní okres, dosažené body)

1 Ambrožová Linda, CMG Prostějov, kvarta - Prostějov 56
2 Kolář Tomáš, ZŠ Horní Cerekev 9. třída - Pelhřimov 55
3 Anežka Ruckerová, ZŠ a MŠ Machov 8. třída - Náchod 51
4 Jolana Pírková, ZŠ Plumlov 9. A - Prostějov 49
5 Denisa Kostelecká, 1. ZŠ NMNM 8. A - Žďár nad Sázavou 49
6 Karolína Schmidtová, ZŠ Komenského 66 Nový Jičín / 7. B - Nový Jičín 48
7 Palinková Františka, ZŠ a MŠ Olešnice 8. A - Blansko, US Boskovice 48
8 Matyáš Pořízka, ZŠ PLUMLOV, 8. A - Prostějov 48
9 Anna Sýkorová, Olešnice, 8. B - Blansko, ÚS Boskovice, číslo 601 48
10 Tomáš Pálka, ZŠ Plumlov 9. A - Prostějov 48
11 Natálie Venhudová, Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice - Prostějov 48
12 Zapletalová Alžběta, ŽŠ Plumlov 9. B - okres Prostějov 47
13 Michael Schmidt, ZŠ Komenského 66 Nový Jičín / IX. B - Nový Jičín 47
14 Tereza Sofková, ZŠ Plumlov 9. B - okres Prostějov 47
15 Radim Švéda, ZŠ Plumlov 9. B - Prostějov 46
16 Tulisová Ludmila, 1. ZŠ Nové Město na Moravě, třída 8. A - Žďár nad Sázavou 46
17 Váňa Jakub, ZŠ Václava Hejny Červený Kostelec, 8. C - Náchod 45
18 Dostálová Veronika, ZŠ a MŠ Machov, VII. tř. - Náchod 45
19 Tereza Jelínková, 1.ZŠ Nové Město na Moravě; 8. A - Žďár nad Sázavou 45
20 Anežka Ševčíková, ZŠ Náchod Komenského - Náchod 45
21 Švédová Vendula, ZŠ Plumlov 7. A - Prostějov 45
22 Kurková Lucie, ZŠ Plumlov 7. A - Prostějov 45
23 Marek Jan, ZŠ Plumlov 9. A - Prostějov 44
24 Marek Vozihnoj, ZŠ Plumlov 9. B - Prostějov 44
25 Štefková Leona, ZŠ Plumlov 7. A - Prostějov 44
26 Tereza Sovková, Základní škola Vnorovy Třída: 7. B - Hodonín 44
27 Králová Nela, ZŠ, 8. A - Prostějov 43
28 Obršálová Andrea, ZŠ Machov 7. tř. - Náchod 43
29 Marie Plechová, ZŠ a Mš Buchlovice, 7. - Uherské Hradiště 43
30 Sham Almasalma, ZŠ Riegrova, 7. A - Svitavy 43
31 Korbářová Kristýna, ZŠ Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou 43
32 Šafrová Pavla, ZŠ a MŠ Jimramov, 8. ročník - Žďár nad Sázavou 42
33 Kateřina Kočí, ZŠ Nezamyslice, 7. A - Prostějov 42
34 Rapant Vladimír, ZŠ Nezamyslice 7. B - Prostějov 41
35 Zunková Monika, ZŠ a MŠ Olešnice 8. A - Blansko, ÚS Boskovice č. 601 40
36 Laštůvková Adleta, Dr. E. Beneše 1 Šumperk, 7. C - Šumperk 709 40
37 Pejchová Adéla, ZŠ a MŠ Jimramov - Žďár nad Sázavou 39
38 Šafářová Natálie, ZŠ a MŠ Olešnice 8. B - Blansko, ÚS Boskovice č. organizace 601 38
39 Jančeková Barbora, Masarykova ZŠ a MŠ - Prostějov 38
40 Ondřej Hlůšek, ZŠ BUCHLOVICE - Uherské Hradiště 38
41 Šimon Janík, Masarykova ZŠ a MŠ 8. A - Prostějov 37
42 Ťokan Martin, ZŠ Komenského UL, Náchod, 8. D - Náchod 37
43 Petr Horník, ZŠ Komenského UL, Náchod, 8. B - Náchod 37
44 Šafr Michal, ZŠ a MŠ Jimramov - Žďár nad Sázavou 36
45 Gloserová Lucie, ZŠ a MŠ Olešnice, 8. A. - Blansko, US Boskovice 601 36
46 Straubeová Edita, ZŠ a MŠ Machov, 7. třída - Náchod 36
47 Burgetová Veronika, ZŠ Nezamyslice, 7. A - Prostějov 35
48 Kazda Vojtěch, ZŠ Komenského, 7. C - 505000 35
49 Páleník Jan, 7. ZŠ Nezamyslice - Prostějov 34
50 Lepšová Johana, ZŠ Komenského ul. , Náchod 8. D - Náchod 34
51 Lenka Prouzová, ZŠ V. Hejny Červený Kostelec 9. B - okres Náchod 33
52 Kristýna Pražáková, Komenského 425, 7. D - Náchod 33
53 Tomáš Ursacher, ZŠ Horní Brno 16, 9. B - Brno-město 32
54 Julie Přikrylová, ZŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 32
55 Jílková Adéla, ZŠ a MŠ Olešnice - Blansko, ÚS Boskovice, číslo 601 31
56 Křížová Lucie, ZŠ a MŠ Olešnice, 8. A - Blansko, ÚS Boskovice, 601 31
57 Magdaléna Vémolová, ZŠ Plumlov 7. B - Prostějov 31
58 Tereza Foretová, Plumlov 7. B - Prostějov 30
59 Ungerová Kateřina, ZŠ Komenského ul. , Náchod 8. D - Náchod 30
60 Daniel Liška, ZŠ Plumlov - Prostějov 30
61 Adéla Sofková, Plumlov 7. B - Prostějov 30
62 Rozálie Gyenesová, ZŠ Nezamyslice - Prostějov 29
63 Adéla Jelínková, ZŠ Plumlov 8. - Prostějov 29
64 Liška Denis, Plumlov 8. B - Prostějov 29
65 Jolana Radoňová, Komenského 425, 7. D - Náchod 28
66 Daniela Halousková, Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice, 8. A. - Prostějov 28
67 Aneta Pajkrová, Riegrova4 7. B - Svitavy 28
68 Šebela Václav, ZŠ Václava Hejný 7. B - Náchod 505 000 27
69 Jan Kiška, Plumlov 8. B - Prostějov 27
70 Přecechtěl Hynek, Masarykova ZŠ a MŠ - Prostějov 27
71 Andrea Havlíčková, Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice, 8. B - Prostějov 26
72 Hasová Markéta, ZŠ, 7. A. - Prostějov 26
73 Simonidesová Anna, Riegrovka Svitavy 7. a - Svitavy 26
74 Macke Michal, ZŠ V. Hejny 7. B - Náchod 26
75 Kovář Radim, ZŠ Plumlov 8. B - Prostějov 26
76 Kurka Ondřej, ZŠ Plumlov 8. B - Prostějov 26
77 Vojtěch Pavlík, ZŠ Masarykova 8. B - Prostějov 25
78 Pavlína Tománková, Masarykova ZŠ Nezamyslice - Prostějov 25
79 Rapant Vladimír, ZŠ Nezamyslice 7. B - Prostějov 24
80 Jirina Kliková, Riegrova 7. A - Svitavy 23
81 Doláková Natálie, ZŠ, 7. A - Prostějov 23
82 Benešová Lucie, Masarykova ZŠ Nezamyslice 7. A - Okres Prostějov 23
83 Jahodová Tereza, ZŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 23
84 Petra Kubitová, Riegrova4 7. A - Svitavy 22
85 Přikryl Adam, Masarykova ZŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 21
86 Kloc Daniel, Základní škola Nezamyslice 7. A - Prostějov 16
87 Matěj Matušinec, MŠ a ZŠ Nezamyslice 7. A. - Prostějov 16
88 Lahodný Rostislav, Riegrova škola 7. B. - Svitavy 15
89 Záhorová Natálie, Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice 8. A - Prostějov 14
90 Kořínková Veronika, ZŠ Plumlov, 8. A - Prostějov 13
91 Hepnarová Karolína, ZŠ a MŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 12
92 Kristian Petrůj, Základní škola Nezamyslice 7. A - Prostějov 12
93 Petr Kupčík, ZŠ a MŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 11
94 Sham Almasalma, Riegrovka 7. Třída - Svitavy 11
95 Mucha Jan, ZŠ Nezamyslice - Prostějov 10
96 Lahodný Rostislav, Riegrova škola 7. B - Svitavy 10
97 Czprianová Lenka, ZŠ Masarykova 7. A - Prostějov 9
98 Schmíd Ondřej, 1 ZŠ Zámecká - Svitavy 9
99 Jan Možný, 7.A - Prostějov 9
100 Kučera Tomáš, ZŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 9
101 Gabriela Gáborová, 7. ročník ZŠ Nezamyslice - Prostějov 8
102 Kyselák Filip, ZŠ Nezamyslice 7. a - Prostějov 7
103 Vojtěch Pavlík, ZŠ Masarykova 8. b - Prostějov 6
104 Rapant Vladimír, ZŠ Nezamyslice 7. B - Prostějov 4
105 Šťastný Prokop, ZŠ Kunovice U pálenice - Uherské Hradiště 4
106 Šebková Ema, ZŠ Nezamyslice 7. A - Prostějov 4

(Kontaktní e-maily na jednotlivé soutěžící byly zaslán na předmětná ÚS)

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit