hlavika

Test Mladý zahrádkář 2021 - kategorie mladší žáci

Před zahájením prosím vyplňte požadované údaje o sobě, škole a navštěvované třídě, za soutěžní okres je považován okres vašeho Územního sdružení ČZS - může být jiný než okres bydliště či školy.
Máte li zájem účastnit se testu
Výsledková listina
(Jméno, škola, třída, soutěžní okres, dosažené body)

1 Ambrozek Michal, ZŠ Březová 6. ročník - Hodonín 59
2 Ducháč Ondřej, MŠ a ZŠ Machov, 5. třída - Náchod 53
3 Vantuch Ondřej, ZŠ, 8. A ZŠ Prostějov Ul. Vl. Majakovského1. - Prostějov 52
4 Silvie Lišková, ZŠ Plumlov 6. A - Prostějov 52
5 Pavlína Dočkalová, ZŠ Plumlov 6. A - Prostějov 52
6 Koláčný Vilém, ZŠ Machov, 5. - Náchod 51
7 Kašparová Adéla, ZŠ Brněnec, Moravská Chrastová 6 třída - Svitavy 51
8 Filip Drábek, ZŠ Brněnec 6. třída - Svitavy 50
9 Zuzana Krajmerová, Brněnec 6. tř - Svitavy 50
10 Martin Gotthard, ZŠ Alšova Kopřivnice 6. A - Nový Jičín 50
11 Marian Grepl, ZŠ Plumlov 6. B - Prostějov 49
12 Šmídová Martina, ZŠ, Náchod, Komenského 6.D - Náchod 48
13 Štefková Michaela, ZŠ Plumlov 6.A - Prostějov 48
14 Jakub Novotný, ZŠ Plumlov 6. B - Prostějov 48
15 Straubeová Hedvika, ZŠ a MŠ Machov, 5. třída - Náchod 48
16 Libor Oujezdský, ZŠ Moravská Chrastová 6. třída - Svitavy 48
17 Dašková Michaela, ZŠ, 8. A - Prostějov 47
18 Horká Tereza, ZŠ, Náchod Komenského 425, 6. D - Náchod 47
19 Obršál Michal, ZŠ Machov - Náchod 46
20 Šimková Nela, Jiráskovo Gymnázium Náchod, 1. V. - Náchod 46
21 Ina Tomečková, ZŠ Vnorovy - Hodonín 46
22 Karolína Hejdová, ZŠ Václava Hejny 6. C - Náchod 44
23 Veronika Zelená, ZŠ, 8. A - Prostějov 43
24 Kuřová Alžběta, ZŠ, Náchod, Komenského, 6. D - Náchod 43
25 Alex Pospíšil, ZŠ Velké Meziříčí, Školní 6. B - oslavice 41
26 Antonín Sýkora, 5.B ZŠ a MŠ Olešnice - Blansko 40
27 Lokvencová Veronika, ZŠ, Náchod, Komenského 425, 6. D - Náchod 37
28 Sára Piňosová, ZŠ Plumlov 6. B - Prostějov 37
29 Andrea Nosková, ZŠ Nezamyslice 6. B - Prostějov 34
30 Filip Jiří Bobčík, ZŠ Vnorovy 6 třída - Hodonín 33
31 Inna Štěpánková, Masarykova ZŠ MŠ, 798 26 Nezamyslice 6. A - Prostějov 32
32 Veronika Kordulová, ZŠ Vnorovy 6. třída - Hodonín 32
33 Jiří Prošek, ZŠ Nezamyslice 6. B - Prostějov 31
34 Nela Jordánová, Masarykova ZS a MŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 31
35 Adam Šášek, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 30
36 Elen Tománková, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 29
37 Sara Mikova, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 29
38 Kolář Dominik, ZŠ Riegrova 6. třída - Svitavy 29
39 Jan Alois Zelinka, ZŠ Nezamyslice 6. b - Prostějov 28
40 Šarlota Bubrjak, ZŠ Nezamyslice 6. B - Prostějov 27
41 Vojtěch Vašina, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 27
42 Zdeňka kroužilová, ZŠ Nezamyslice 6. B - Prostějov 26
43 Jan Vašina, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 25
44 Ondřej Oškera, ZŠ Nezamyslice - Prostějov 24
45 Kryštof Cvrkal, Riegrova 4 Svitavy 6. a - 509 24
46 Silvie Karolína Michalová, Riegrova 6 třída - 509 24
47 Filip Novák, Masarykova ZŠ a mš Nezamyslice - Prostějov 23
48 Agata Kucerova, ZŠ Nezamyslice 6.b - Prostějov 23
49 Marie Gaborova, Nezamyslice Masarykova ZŠ. - Prostějov 23
50 Lukas Kocourek, ZŠ Nezamyslice - Prostějov 22
51 Honza Čipčala, Mazaryková základní škola 6. B - Prostějov 21
52 Soňa Hrdá, Masarykova ZŠ a Mš Nezamyslice - Prostějov 21
53 KandráčKristián, ZŠ Nezamyslice 6. B - Prostějov 21
54 Barbora Ondrušková, ZŠ Nezamyslice - Prostějov 21
55 Dorota Zbořilová, MŠ a ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 18
56 Tadeas Hysek, masarykova základní škola nezamyslice 6B - Prostějov 18
57 Magdalena Bosakova, ZŠ Nezamyslice 6. A - Prostějov 16
58 Štefková Michaela, ZŠ Plumlov 6. A - Prostějov 2

(Kontaktní e-maily na jednotlivé soutěžící byly zaslán na předmětná ÚS)

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit