hlavička

Mimořádné opatření

Z důvodu aktuální epidemiologické situace je provoz Ústředí ČZS včetně redakce časopisu Zahrádkář omezen. Platí zákaz návštěv v budově Ústředí a kancelářích ÚS Praha město, Praha východ, Praha západ do odvolání. Úřední hodiny - pouze pro naléhavé důvody: Po-Pá 9-15 hodin.

Expedice časopisu Zahrádkář 4/2020

Dle sdělení České pošty může být doručení časopisu Zahrádkář opožděno z důvodu přednostního doručování důchodů. Expedice začala 24.3. a časopis by měl být doručen nejpozději do konce března.

Kalendář Zahrádkáře

pro vedení vlastních poznámek a kontaků - obsahuje rady do zahrady.
Vážení přátelé zahrádkáři

Aktuální verzi programu najdete na stránkách časopisu Zahrádkář

Již od roku 2007 máte možnost používat malý dárek od časopisu Zahrádkář a Českého zahrádkářského svazu - program "Kalendář Zahrádkáře". Kalendář od té doby prošel několika inovacemi, nyní obsahuje především pohodlnou správu vlastních denních i samostatných poznámek a úkolů, adresář pro vedení kontaktů. To je pro podobné programy běžné, ale náš kalendář obsahuje navíc denní rady do zahrady.

Kalendář je malý a rychlý a je předurčen pro používání z přenosných (USB disků či klíčenek), protože se neinstaluje. Jeho funkčnost není časově nijak omezena.

Kalendář podporuje vlastní nastavení uživatelského prostředí, plnohodnotné vyhledávání, šifrování dat, synchronizaci i zálohování.

Kalendář si můžete stáhnout z webových stránek časopisu Zahrádkář.

placená inzerce reklama
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit