Nápady, náměty, podněty, inspirace, vyzkoušené činnosti a další

Pracujete s mládeží a pořádáte různé akce o kterých byste rádi informovali nás i ostatní? Napište nám na mladez@zahradkari.cz

Návštěva dětí v Moštárně Klatovy

Když vloni přišel mladý tým kolem Moštárny Klatovy s nápadem uspořádat pro děti mateřských škol exkurzi do Moštárny, netušil, že se nápad stane zřejmě každoroční tradicí. Letos se podařilo uskutečnit dokonce dvě celá dopoledne, takže se v Moštárně vystřídalo více než 200 dětí a to nejen z mateřských škol, ale i prvňáčků. Z ohlasů víme, že se pedagogům i dětem moc líbilo.
číst dále

Výzva - zasaďte si kytičku

SZO ČZS Pelargonie Loděnice vyzývá všechny ostatní organizace ČZS v republice k následování při uspořádání akce pro děti od 4 do 7 let.
Ve spolupráci s dětskými zařízeními pro děti odpovídajícího věku uspořádejme akci Zasaďte si kytičku.


Alena Heinrichová SZO Pelagonie číst dále

Den Země na Trojce - 2018

Letos již podruhé chystáme s Prahou 3 na 18. dubna 2018 Den Země. Akce proběhne v prostorách parčíku (Havlíčkovo nám.) u radnice Prahy 3.
číst dále

Volný čas na Trojce - 2017

Ve středu 6. září pořádala městská část Praha 3 veletrh volnočasových aktivit pro děti a mládež. V rámci programu představil Český zahrádkářský svaz své soutěže, které pořádá především pro děti a mládež. Návštěvníci si otestovali své znalosti a odnesli řadu dárků.
číst dále

Den Země na Trojce - 2017

Dne 27. dubna městská část Praha 3 letos poprvé pořádala ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem Den Země s tématickým podtitulem Cesta zahradou. Od 9 do 16 hodin si žáci základních škol i veřejnost měli možnost prostřednictvím vědomostních kvízů, minidílen a ukázek prohloubit své znalosti o přírodě.
číst dále