hlavička

Příroda kolem nás 2017

elektronická vědomostní soutěž zájmových svazů

[1] [2] (celkem: 8)

Příroda kolem nás - 2019 Vyhlášení soutěže

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

Tak jako každý rok, tak i letos pro přátele včelařství, rybářství, myslivosti, chovatelství i zahrádkář- ství připravuje ČSV, z. s. tradiční elektronickou soutěž spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČZS, z. s. a ČSCH, z. s., kdy organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské-Včelařské vzdělá­vací centrum, o.p.s. Nasavrky.


celý text -->

Fotografická soutěž Příroda kolem Nás 2018 - výsledky

Obr: 233.jpg

15.1.2019 vyhodnotili zástupci zúčastněných svazů fotografie zaslané do soutěže. Vítězové budou pozváni na výstavu NATURA VIVA 2019, kde jim budou předány diplomy a ceny.

celý text -->

Fotografická soutěž Příroda kolem Nás - 1. ročník 2018

Obr: 214.jpg

Toulejte se naší krásnou přírodou, všímejte si věcí, fotografujte a pošlete nám Vaše fotografie přírody na téma „Příroda kolem nás“

celý text -->

Příroda kolem nás 2018 - Vyhodnocení soutěže

Milí mladí přátelé včelařství, rybářství, myslivosti, mladí zahrádkáři a chovatelé,
jaro je již tradičně spojené se soutěží, kterou pro vás připravili  ČSV, z. s. spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s.,  ČZS, z. s. a ČSCH, z. s.,  organizátorem je i v letošním roce  SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

Koncem dubna byla soutěž vyhodnocena. Do letošního ročníku se zapojilo 55 soutěžících, kteří hledali odpovědi na 75 zajímavých otázek z oblasti zahrádkaření, rybářství, chovatelství, myslivectví a včelařství. 

14 nejlepších je pozváno na výstavu NATURA VIVA v Lysé nad Labem, kde 26. května 2018 obdrží za své úsilí diplomy a věcné ceny.
celý text -->

Příroda kolem nás - 2018 Vyhlášení soutěže

Mladí přátelé včelařství, rybářství, myslivosti, mladí zahrádkáři a chovatelé,

nastal nám nový rok 2018 a blížící se jaro je již tradičně spojené se soutěží Příroda kolem nás. Soutěž pro vás připravují svazy ČSV, z. s., ČMMJ, z. s., ČRS, z. s.,  ČZS, z. s. a ČSCH, z. s.,  organizátorem je i v letošním roce  SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

celý text -->

[1] [2] (celkem: 8)

Soutěž "Příroda kolem nás" o znalostech z naší přírody je vyhlašována Českým svazem včelařů spolu s partnery ČMMJ, ČRS, ČZS a ČSCH, organizátorem soutěže je SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky. a je určena zejména pro mládež do 16 let.

Soutěž započala již v 90. letech minulého století a postupně se do ní zapojovaly jednotlivé zájmové svazy. Z počátku probíhala korespondenčně, postupně se přesunula na webové stránky a změnila se na online elektronickou podobu.


Celkem:
Dnes:
On line:
4862283
610032
7
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit