Příroda kolem nás - elektronická soutěž pro děti a mládež

Vědomostní a fotografická soutěž zájmových svazů
organizátorem je Střední odborné učiliště včelařské-Včelařské vzdělá­vací centrum, o.p.s. Nasavrky.

 

1 2 (celkem: 17)

Elektronická soutěž pro děti a mládež PŘÍRODA KOLEM NÁS 2024

V roce 2024 jsme opět pozvali k účasti v tradiční elektronické soutěži všechny příznivce včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření. Organizátorem bylo Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z.s., ČRS, z.s., ČSV, z.s. a ČZS, z.s.
 
Soutěž probíhala od 1. března do 30. dubna 2024

číst dále

Elektronická soutěž pro děti a mládež PŘÍRODA KOLEM NÁS 2023

S přicházejícím jarem tradičně vyhlašujeme elektronickou soutěž pro všechny příznivce včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření. Organizátorem je Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery  ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

Soutěž probíhá od 1. března do 30. dubna 2023

číst dále

Příroda kolem nás 2022 - Vyhodnocení soutěže

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži. S nejlepšími řešiteli se sejdeme, při předání cen  na Natura Viva v Lysé nad Labem. O termínu předání budeme informovat.


číst dále

Elektronická soutěž pro děti a mládež PŘÍRODA KOLEM NÁS 2022

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery  ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

Soutěž probíhá od 1. 3. do 30. 4. 2022


číst dále

Příroda kolem nás 2021 - Vyhodnocení soutěže

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži. S nejlepšími řešiteli se sejdeme, při předání cen  na Natura Viva v Lysé nad Labem. O termínu předání budeme informovat. 


číst dále

Elektronická soutěž pro děti a mládež PŘÍRODA KOLEM NÁS 2021

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.


číst dále

Fotografická soutěž Příroda kolem nás


téma: „Příroda trpí“

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční fotografická soutěž na téma „Příroda trpí“. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky, spolu s partnery ČMMJ, z.s., ČRS, z.s., ČSV, z.s. a ČZS, z.s


číst dále

Příroda kolem nás - 2020 Vyhlášení soutěže

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

 

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské- Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery  ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.číst dále

Příroda kolem nás 2019 - Vyhodnocení soutěže

Naše soutěž Příroda kolem nás je již tradiční a my vám, děkujeme za účast, která byla opět hojná.  Stejně jako v minulých letech se soutěžilo v řešení otázek v elektronické formě. Bohužel ne všichni mohli zvítězit, a tak si ti nejlepší přijeli převzít ceny na výstavu Natura Viva v Lysé nad Labem a výsledky všech najdete v následující tabulce.


číst dále

Příroda kolem nás - 2019 Vyhlášení soutěže

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

Tak jako každý rok, tak i letos pro přátele včelařství, rybářství, myslivosti, chovatelství i zahrádkář- ství připravuje ČSV, z. s. tradiční elektronickou soutěž spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČZS, z. s. a ČSCH, z. s., kdy organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské-Včelařské vzdělá­vací centrum, o.p.s. Nasavrky.


číst dále

1 2 (celkem: 17)

Soutěž "Příroda kolem nás" o znalostech z naší přírody je vyhlašována Českým svazem včelařů spolu s partnery ČMMJ, ČRS, ČZS a ČSCH, organizátorem soutěže je SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky. a je určena zejména pro mládež do 16 let.

Soutěž započala již v 90. letech minulého století a postupně se do ní zapojovaly jednotlivé zájmové svazy. Z počátku probíhala korespondenčně, postupně se přesunula na webové stránky a změnila se na online elektronickou podobu.

Forografická soutěž "Příroda kolem nás" navázala na úspěšnou vědomostní soutěž a těší se velké oblibě.