hlavička
placená inzerce reklama

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí další

Výtvarná soutěž 2008

 

Výsledky

Seznam vítězů

Kresba + Malba "A"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 516. ZUŠ Bystré Kolektivní práce 509
2. 369. MŠ Čtyřlístek Říčany Bára Hálová 109
3. 19. ZŠ MŠ, Nová 611, Lišov David Pavlík 201
4. 25. ZŠ MŠ, Nová 611, Lišov Markéta Benešová 201
5. 576. MŠ Čapková Letovice Hana Jakešová 601
6. 468. MŠ Příčná 226, Broumov Daniela Lamková 505
7. 316. ZŠ Podharť, Máchova 884 Dvůr K/L Markéta Holmanová 510
8. 362. MŠ Čtyřlístek Říčany Adéla Pokorná 109
9. 285. Výtvarný k J. Kociána 2392 Kladno Viktorie Jrbová 103
10. 106. MŠ Vaníčkova 39, Opava Vojtěch Rektorys 706

Kresba + Malba "B"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 34. ZŠ J. P. Koubka 4, Blatná Nikola Chovancová 207
2. 303. ZŠ Podharť, Máchova 884 Dvůr K/L Jiří Chochola 510
3. 352. ZŠ Staré město Uherské Hradiště Veronika Sládková 611
4. 131. MDDM Čelákovice Otakar Dadák 109
5. 105. ZŠ Švermova, Žďár n/Sázavou Václav Novák 614
6. 181. ZŠ Záboří, Strakonice Filip Weits 207
7. 625. ZŠ Lubná- Sebranice Hrůzková Michaela 509
8. 612. ZŠ Dolní Roveň Veronika Pírková 506
9. 499. ZŠ a MŠ 66 Želeč Pavel Kostečka 208
10. 476. ZŠ Resslova, Hlinsko Michaela Štorková 503

Kresba + Malba "C"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 135. ZŠ Nám.Mikuláše z Husi 45, Tábor Lucie Perná 208
2. 495. ZŠ Loděnice Eliška Kusbachová 102***
3. 121. ZUŠ, Hrnčířská 117,Velká Bíteš Nela Janoušková 614
4. 296. DDM Benešov Poštovní 1668 Klára Zázničková 101
5.

520.

Cyrilometod. gymnázium,  Prostějov Kolektivní cena - viz níže

609

6. 167. ZŠ Hranická, Lipník n/Bečvou Petra Voldánová 708
7. 240. ZŠ Školská 323 Kladno Kateřina Plavcová 103
8. 230. Výtvarný k J. Kociána 2392 Kladno Karolína Zíková 103
9. 201. ZŠ 9. května, Chvaletice Jan Prskavec 506
10. 255. ZŠ Křtiny Daniela Boková 601
Kolektivní cena 5. Místo
5. 520. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Veronika Mikmeková 609
5. 521. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Kateřina Cagalová 609
5. 522. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Vendula Springerová 609
5. 523. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Zdislava Tvrdíková 609
5. 524. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Vendula Vymazalová 609
5. 525. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Klára Kraváková 609
5. 526. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Viktorie Havlíčková 609
5. 527. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Andrea Vymazalová 609
5. 528. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Romana Soukupová 609
5. 529. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Aneta Kalábová 609
5. 530. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Pavla Soldánová 609
5. 501. Cyrilometod.gymnázium, Prostějov Kateřina Bukvová 609

Kresba + Malba "Z"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 92. ZSŠ Betany, Dukelská 12,Boskovice Tomáš Totušek 601
2. 146. ZŠ PrŠ Klášterní 52, Pardubice Andrea Úhalová 506
3. 169. SŠ, ZŠ, Komenského 10, prac.Tetín 7 Dominik Holomek 609
4. 37. ZŠP, Pařížská 2199, Kladno Miroslav Šindelář 103
5. 38. ZŠP, Pařížská 2199, Kladno Klára Dubřická 103
6. 13. ZŠ praktická, Mostní 2397, Zlín Matěj Chlud 605
7. 41. ZŠP, Pařížská 2199, Kladno Lukáš Šuhay 103
8. 14. ZŠ praktická, Mostní 2397, Zlín Jan Uličný 605
9. 7. ZŠ praktická, Mostní 2397, Zlín Jan Matoška 605
10. 91. ZSŠ Betany, Dukelská 12,Boskovice Adam Laštůvka 601

Polytechnické práce "A"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 63 MŠ Fryčovice Kristýna Jiskrová 702
2. 36 MŠ Kramolna Anička Páclová 505
3. 12 MŠ Šenov, okr.Ostrava N.Bujdrová,K. Pavlasová 707
4. 26 ZŠ Kořenského 80, Kladno Aneta Páleníčková 103
5. 41 MŠ Kramolna K. Bidlová 505
6. 35 ZŠ a MŠ Jiráskova 95 Litomyšl První oddělení-Kolekt.práce 509
7. 48 MŠ Zelený ráj -Mikulov Tesárková,Turzíková 604
8. 55 ZŠ MŠ F.Křižíka, Plánice Eva Forstlová 304
9. 32 MŠ Wolkerova 856, Unhošť Petra Fárková 103
10. 5 ZŠ, MŠ Olešná, okr. Pelhřimov Zuzka Melicharová 204

Polytechnické práce "B"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 72. ZŠ Husova,Kvasice Tereza Klapilová 608
2. 24. Dům dětí a mládeže, Dobruška Šikulky-společná práce 507
3. 60. ZŠ Křepice Nikola Dvořáková 604
4. 134. SC DDM,Vápenice 9,Prostějov Anita Lorencová 609
5. 72. ZŠ Husova,Kvasice Tereza Klapilová 608
6. 27. ZŠ Skořenice, Ústí n/Orlicí Školní družina 511
7. 109. DDM Karlovarská-Nejdek Šubrová,Svobodová 303
8. 125. ZŠ Kobylí-Břeclav Kovářová,Lovečková 604
9. 121 ZŠ Kobylí-Břeclav K. Damborská, A.Křivková 604
10. 118. ZŠ Kobylí-Břeclav Lanžhotská,Bártová 604

Polytechnické práce "C"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 36. ZŠ Ukrajinská 2447, Kladno kolektivní práce žáků 6-8Tř. 103
2. 68. Cyrilometod.gymnázium,Prostějov Alžběta Náglová 609
3. 45. ZŠ Boskovice-Blansko Antonín Baběrat 601
4. 46. ZŠ Boskovice-Blansko Romana Kovářová 601
5. 62. SC DDM, Vápenice 9, Prostějov Adéla Krajčová 609
6. 29. DDM Mírové nám.271,Týniště n/O Kroužek DDM,kreativní tvorba 507
7. 17. ZŠ Křoví 190, Žďár n/Sázavou Jindřich Voborný 614
8. 39. ZŠ Povážská 263, Strakonice Kolektivní práce II.stupeň 207
9. 15. ZŠ Mnichovská 62, Kolín Petra Nováková 104
10. 69. ZŠ, Komenského 101, Nivnice Kolektivní práce 611

Polytechnické práce "Z"

Pořadí Pořad.č. Škola Jména ÚS
1. 1. ZŠP, ZŠS MŠS Zálesí 2199, Kladno Miroslav Šindelář 103
2. 14 ZŠP Žerotínská, Český Brod Kolektivní práce 104
3. 11 ZSŠ Svatopluka Čecha, Strakonice Jiří Kodym 207
4. 16 ZŠP Žerotínská, Český Brod Petr Řach 104
5. 20 ZŠ Holubova, Holice Marika Giňová 506
6. 3 SZŠ Žamberk Karolína Skálová 511
7. 4 SZŠ Žamberk Ondřej Kocůr 511
8. 13 ZSŠ Svatopluka Čecha, Strakonice Jiří Kodym 207
9. 15 ZŠP Žerotínská, Český Brod Žemba,Dlouhý, Lázok 104
10. 19 ZŠ Holubova, Holice Kamila Jehličková 506
Všem soutěžícím děkujeme za účast.

zpět -->

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit