Ohlédnutí za letní výstavou

Dne 11. a 12. 8. 2018 uspořádala ZO ČZS Šlapanice u příležitosti šlapanických slavností  již tradiční výstavu letních  květin, ovoce, zeleniny, bonsají  a kaktusů. Z důvodu rekonstrukce orlovny byla výstava pořádána ve dvoře fary.

V letošním roce Česko “sužovalo“ extrémní sucho. I přes tuto skutečnost se nám podařilo nashromáždit dostatečné množství exponátů od členů naší organizace a také od nečlenů, příznivců zahrádkaření. Výstava byla obohacena  krojovanými panenkami u příležitosti šlapanických slavností.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
Mezi zajímavé exponáty patřily fialové brambory (velmi zdravé), meloun, dýně hokkaido, ačokča, velké množství různých druhů rajčat a také krásně rozkvetlé květiny – ibišek, fuchsie, hořcový stromek, smokvoň, olivovník, hortenzie, vějířovka, rozmarýn  a mnoho dalších. Na letní výstavě se podílelo 38 vystavovatelů. Velice nás potěšila účast  mladého  vystavovatele, který představil  své sukulenty, masožravé rostliny a kaktusy.
Veškeré  práce týkající se výstavy jsou zajišťovány brigádnicky,  členy organizace. Všem, kdo se jakýmkoliv způsobem podílel na zajištění výstavy, patří  poděkování.

Celkem:
Dnes:
On line:
459342
5
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šlapanice
Kolárova 928/37, 664 51 Šlapanice, č.zo: 603006, IČO: 70967717, mail: zahradkarislapanice@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.