Kontakty

 Linky tísňového volání:
150 – HASIČI
155 – ZÁCHRANNÁ  ZDRAVOTNÍ  SLUŽBA
158 – POLICIE
156 -  MĚSTSKÁ  POLICIE
112 - EVROPSKÉ ČÍSLO TÍSŇOVÉHO VOLÁNÍ 

Havárie vody a elektřiny (např. shozené pojistky) -  uvnitř osady:

Vojtěch Bíma nebo F. Točil, telefony jsou ve vývěskách osady

 

 

 

 

Kominíci s.r.o. – Údržba a revize komínů Praha

Povinné čištění komínů zaručí čistý komín i čisté svědomí

Odborně provádíme všechny práce spojené s údržbou komínů. Zajišťujeme čištění komínů na tuhá i plynná paliva a revize komínů v Praze. Zkontrolujeme a vyčistíme všechny typy kotlů na dřevo, uhlí, koks, alternativní paliva. Nabízíme profesionální služby včetně horolezecké techniky a moderních postupů.

Revize komínů v Praze

Provádíme pasportizace a revize komínů v Praze a okolí. Pomáháme vlastníkům nemovitostí splnit jejich zákonnou povinnost každoroční kontroly komínů a revize komínových spalinových cest dle Nařízení vlády č. 91/2010 Sb. Preventivními kontrolami můžeme také zabránit řadě požárů, otrav kysličníkem uhelnatým a dalším nehodám, které souvisejí s provozem topení v domech a bytech. K revizím komínů v Praze využíváme takzvané inspekční kamery, které zmapují průchodnost a stav kouřových cest. Speciální horolezeckou technikou můžeme provést třísložkové odkouření komínu. Správně udržovaný komín a optimalizace odvodu spalin vám může ušetřit i nemalé peníze v účtech za topení.

Vložkování a čištění komínů

Opravujeme staré komíny a stavíme nové. Zajišťujeme vložkování komínů prostřednictvím ohebných i pevných nerezových vložek. Zabezpečujeme čištění komínů a průduchů u kotlů na pevná i plynná paliva. Kromě nezbytného detailního čištění komínů se věnujeme také čištění kotlů, které před začátkem topné sezóny zkontrolujeme a vyzkoušíme jejich funkčnost. Nabízíme kompletní kominické služby na zakázku včetně odborného poradenství. Kominíci odjakživa nosili lidem štěstí. Rádi v této prastaré tradici pokračujeme s využitím klasických i těch nejmodernějších postupů

Celkem:
Dnes:
On line:
19890
4
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu ZO Drsnice
Na Rybářce, Praha 6 Sedlec, č.zo: 806016, IČO: 65993594
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.