Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../_panely/tiskova_hlavicka.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/98526/virtual') in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25
vítáme vásZahrádkaření má hluboké kořeny

Provází nás od počátků pěstování rostlin.

Již tehdy nás těšily zdra­vé porosty a kvetoucí rostliny - naznačovaly bohatou úrodu a tím větší šanci na přežití.

Dnes nám již o přežití nejde, ale radost ze zahra­dy zůstává.

Časopis Zahrádkář ČZS vydává od roku 1969 populární časopis, určený všem zahrádkářům

obr
Členové ČZS se mají i letos čím pochlubit

Zpřestřete si víkend návštěvou olomoucké Flory

Tento víkend si můžete zpestřit návštěvou olomouckého Výstaviště, kde se až do neděle 19. srpna koná letní etapa zahradnické výstavy a veletrhu Flora. Český zahrádkářský svaz se prezentuje v pavilonu G společně se Svazem školkařů ČR.

Návštěvníci na letošní Floře najdou nejen pestrý výběr zahradnického sortimentu a drobné mechanizace, pomůcek a potřeb, ale i prodejní stánky ovoce, zeleniny, stromků atd.

Členové Českého zahrádkářského svazu z celé republiky zde již tradičně představují své nejlepší výpěstky. Expozice ČZS je tak prověna nejen vůní čerstvě sklizeného ovoce, ale i vůní mnoha druhů bylinek. Atmosféru dobarvují bohaté květy gladiol, jiřin a trvalek.

Největší expozice je letos umístěna v pavilonu H a nese název Zahrada Getsemanská – zahrada botanická. Jejím autorem je prof. Ing. Ivan Otruba, CSc.

Brány výstaviště jsou otevřeny denně od 9 do 18 hodin. Plné vstupné činí 100 Kč, zlevněné (pro důchodce a studenty) – 80 Kč, děti od 6 do 15 let – 40 Kč, 210 Kč - rodinné vstupné (dva dospělí + 1 až 4 děti). Zdarma je vstup na výstavu pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a návštěvníky s průkazem ZTP a ZTP – P. 

-zj-

 

Další novinky - - - >
 
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.