Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../_panely/tiskova_hlavicka.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/98526/virtual') in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Rozvolňování opatření proti šíření koronaviru

Aktuální informace ohledně uvolňování opatření vlády k omezení šíření koronaviru.

Po skončení nouzového stavu, jenž byl ukončen k 17. květnu 2020, platí na území České republiky mimořádná opatření vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru.

Od 25. května se povoluje mimo jiné:
konání ..., spolkové a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, oslavy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí nejvýše 300 osob ve stejný čas.

Od 8. června se dále povoluje:
konání ..., spolkové a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, oslavy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí nejvýše 500 osob ve stejný čas.

Nadále platí povinnost mít zakrytá ústa a nos v uzavřených prostorách nebo při venkovním pobytu při menší vzdálenosti než 2 m od jiných osob.

Omezení provozu Ústředí a redakce časopisu Zahrádkář
I nadále platí omezení návštěv v budově Ústředí ČZS, Rokycanova 15, Praha 3. Nebudou přijímány hotovostní platby. Pro objednávky, platby členských známek, materiálů, předplatného časopisu apod. využívejte telefony a emaily, platby provádějte převodem. Neodkladné návštěvy si dohodněte předem s konkrétními pracovníky, někteří stále zůstávají v režimu práce z domova.

Uvedené opatření platí do odvolání.


O případných dalších opatřeních Vás budeme průběžně informovat.
Další novinky - - - >
 
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.