Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include(../_panely/tiskova_hlavicka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../_panely/tiskova_hlavicka.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/98526/virtual') in /data/web/virtuals/98526/virtual/www/novinky/novinka.php on line 25
vítáme vásZahrádkaření má hluboké kořeny

Provází nás od počátků pěstování rostlin.

Již tehdy nás těšily zdra­vé porosty a kvetoucí rostliny - naznačovaly bohatou úrodu a tím větší šanci na přežití.

Dnes nám již o přežití nejde, ale radost ze zahra­dy zůstává.

Časopis Zahrádkář ČZS vydává od roku 1969 populární časopis, určený všem zahrádkářům

obr
Dva dny před otevřením expozice ... Nebojte, stihneme to!

Navštivte expozici ČZS na jarní Floře

Chystáte se navštívit jarní zahradnickou výstavu Flora Olomouc (23. – 26. dubna)? Pak se nezapomeňte zastavit expozici Českého zahrádkářského svazu v pavilonu C, kde vám dokážeme, že „Zahrádka dá smysl vašim smyslům“.

Při pěti interaktivních zastaveních si můžete vyzkoušet schopnosti a citlivost všech pěti lidských smyslů. 

Rozpoznáte hlasy zpěvných ptákům? Chcete si vyzkoušet, jaké barevné kombinace budou svědčit vašim záhonům? Poznáte po hmatu semínko řepy? Odlišíte vůni oregana a majoránky? Chcete se orientovat v pálivosti papriček? Ano? Pak si rozhodně nenechte ujít náš interaktivní svět.

Pokud je pro vás zahrádka nejen velkou zálibou, ale hledáte i novinky v sortimentu a aktuální rady, určitě zavítejte i do stánku našeho měsíčníku Zahrádkář. Pokud se totiž rozhodnete pořídit si předplatné časopisu na jeden rok (336 korun), odměníme vás dárkem – hnojivem slovenské firmy Rokosan, které je novinkou na českém trhu a umožňuje pěstování v BIO kvalitě.

Mysleli jsme i na naše nejmenší návštěvníky, pro které jsme připravili dětský koutek. Pokud se s nimi zúčastníte i testování znalostí, zařadíme vás do slosování o tři Garden boxy pro předpěstování rostlin od firmy Rokosan.

Pro ty, kteří chtějí poradit s problémem na zahrádce je připravena i bezplatná odborná poradna. Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.

Těšíme se na vás!

S námi povyrostete

-zj-

 

Další novinky - - - >
 
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.