DEGUST TRNKA 2023

11.3.2023 v 16h byla zahájena první část XV. ročníku akce "Halenkovická trnka" a tou je odborná degustace. Až na pár výjimek se sešlo všech 40 delegovaných degustátorů téměř přesně. Sobotní podvečer se nesl ve velmi přátelském a uvolněném duchu, ale i tak si všichni přítomní velmi dobře uvědomovali, že tíha zodpovědnosti o volbě vítěze letošního ročníku leží právě na nich. A byli i tací, kteří se tohoto úkolu chopili s takovou vervou a nasazením, že ostatní už měli za sebou i malé pohoštění a chystali se k odchodu, ale oni trpělivě, svědomitě a na úkor vlastního času stále ještě degustovali poslední svěřené vzorky

I proto bych chtěl všem koštérům poděkovat za účast a velmi korektní a svědomitý přístup. Dále zaslouží poděkovaní realizační tým ve složení „děvčat z kuchyňky“ a „IT podpory“. A samozřejmě všichni, kteří poslali svůj vzorek do boje o pohár „Halenkovické trny“.

Do slavnostního vyhlášení nám zbývá už jen pár dnů, k dispozici je posledních pár volných míst a v sobotu od 19 h vše vypukne. Těšit se můžete na opravdu bohatou a hodnotnou tobolu. Losovat se budou ceny jako je benzínová sekačka s pojezdem, barevná tiskárna, bečka piva, kávovar Dolce Gusto, .. a spoustu dalších cen. A ani bufet letos nezůstává ve kvalitě pozadu, takže určitě není potřeba nosit si z domova vlastní svačinu, ale věříme, že vás zasytí grilovaná kýta nebo horká valašská kyselica. A pokud si dáte raději jen něco malého na zakousnutí k dobré slivovici, tak i na to jsme samozřejmě připraveni.

 

Za celý organizační tým, ČZS ZO Halenkovice a Obec Halenkovice

Pavel Fürst

 

 

Obr: 41664.jpg Obr: 41665.jpg Obr: 41666.jpg Obr: 41667.jpg
Obr: 41668.jpg Obr: 41669.jpg Obr: 41670.jpg Obr: 41671.jpg