Inzerce

Zde můžete vkládat své inzeráty zaměřené
především na převod, prodej a koupi zahrádek. 

Zvolená kategorie: všechny inzeráty

Kategorie: Přidat inzerát

Nabídka    VM (6. 5. 2026)

Vlastník pozemku prodá prostřednictvím společnosti RE/MAX v zahrádkářské kolonii Veleslavín v Praze 6 zahradu o celkové výměře 730 m2.

odpovědět

Poptávka    Pavla (20. 3. 2026)

Dobrý den, jsem sběratelka starých československých hrnků a ráda bych poptala tyto (a podobné) staré hrnečky z obrázků v příloze. Obracím se proto na Vás a další zahrádkářské osady a spolky. Možná ještě někdo z obcí / osad tyto staré hrnečky doma má a rád by je prodal. Děkuji za Váš čas.

odpovědět

Nabídka    Jiří štoural (26. 1. 2026)

Koupim pro rodiče chatu se zahradou.
Chata v OV nebo převod
Elektrina, voda.
Nabidntě.
728 257 846

odpovědět

Poptávka    Klára S (8. 9. 2025)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo náhodou neplánuje přenechání pronájmu zahrádky s odstupným. Zahradničení nám moc chybí, vím, že šance je malá, na stavu zahrádky nezáleží, rádi se postaráme o jakoukoliv. Děkuji.

odpovědět

Poptávka    Petra Sofková (11. 5. 2025)

Hezký večer, mám velký zájem o pronájem zahrádky s chatkou. Moc děkuji za nabídky, Petra

odpovědět

Poptávka    JM (16. 3. 2025)

Dobrý den, koupím nebo převezmu za odstupné zahrádku v zahrádkové osadě Veleslavín. Jsem přímý zájemce. Předem děkuji za nabídku.

odpovědět

Poptávka    JM (8. 3. 2025)

Dobrý den, koupím nebo převezmu za odstupné zahrádku v zahrádkové osadě Veleslavín. Jsem přímý zájemce. Předem děkuji za nabídku.

odpovědět

Poptávka    Ilona (9. 6. 2024)

Dobrý den,hledám pronájem zahrádky, ale jen od uradu nebo zahrádkářů,nebo prodej zahrádky.603712722

odpovědět

Poptávka    Frantisek (4. 6. 2024)

Dobrý den , hledám pronájem zahrádky na Praze 6 Veleslavín . Děkuji

odpovědět

Poptávka    Sylvie Reterová (15. 5. 2024)

Dobrý den, mám velký zájem o pronájem/koupi zahrádky na Veleslavíně. V případě nabídky prosím volejte +420 608 028 964, popřípadě e-mail: sylvareterova@seznam.cz. Děkuji

odpovědět

Poptávka    Eva Skalova (8. 4. 2024)

Dobrý den. Koupím zahrádku v kolonii Veleslavín. Děkuji. Skálová- evaa.skalovaa@gmail.com, 723106488

odpovědět

Nabídka    Eva (13. 3. 2024)

Hledám, zahrádku do pronájmu, případně vyměním. Mám 242m2 v zahrádkářské kolonií Brno

odpovědět

Poptávka    Monika (15. 1. 2024)

Dobry den. Shanim pronajem/koupi pozemku pro mladou rodinu (manzele a deti 2 a 4 roky). Nenabizi nekdo?

odpovědět