Čím vám můžeme pomoci

 1. Na požádání zašleme na vaší schůzi odborného instruktora s požadovaným zaměřením.
 2. Můžeme bezplatně zapůjčit videokazety se zahrádkářskou tématikou dle domluvy v souladu s nabídnutým výběrem dostupných kazet.
 3. Členové ČZS mají možnost v případě potřeby využít právní poradny dle domluvy.
 4. Každou středu odpoledne (14-17 hod) v případě potřeby navštívit poradenskou službu, případně i po telefonu.
 5. Možnost návštěvy přednášek pořádaných územní radou, každoroční populární březnový řez provedený na ovocných stromech přímo v terénu.
 6. V polovině května proběhne okresní kolo soutěže Mladý zahrádkář. Vítězové mladšícj i starších žáků budou soutěžit v celorepublikové soutěži..
 7. Vypěstujete-li kvalitní nebo zvláštní odrůdy květin, ovoce nebo zeleniny, máte možnost je po dohodě předvést na okresní výstavě, která se koná každoročně kolem 20. října.
 8. Pro své členy i další zahrádkářskou veřejnost nabízí základní organizace ČZS č. 01 na Švabinského ulici v Třebíči možnost nákupu potřeb pro zahrádkáře každý den, kromě pátku od 8.00-10.45 hod.
 9. Co připravujeme: Součástí plenárního zasedání zpravidla v prosinci bývá odborná přednáška, dále okresní výstavu ovoce, zeleniny a květin, degustaci jádrovin a brambor, řez ovocných stromů a soutěž Mladý zahrádkář pro školní mládež.
 10. Datum konání přednášek a činnosti územního sdružení celkově sledujte v týdeníku Plus třebíčska, Třebíčských novinách a moravské novony Rovnost.
 11. Pomologický sborník vhodných odrůd jádrovin třebíčska, který vydala ÚR ČZS Třebíč můžete obdržet za 10 Kč v kanceláři územního sdružení.