Inzerce

Kategore: přidat

Poptávka    Lenka (28. 6. 2022)

Dobrý den s přítelem hledáme zahrádku nebo nějaký prostor k pronájmu pěstování zeleniny a ovoce. V místě Kamenice nebo někde poblíž děkuji moc

odpovědět

Poptávka    Radim Krupka (12. 6. 2022)

Měl bych zájem o zahrádku (koupě/ přenechání/ pronájem) v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Jsme slušní zájemci. Prosím o reakci na mail. Děkuji

odpovědět

Nabídka    Eva N. (9. 6. 2022)

Nabízíme k prodeji podsklepenou chatu o velikosti 16 m? v zahrádkářské osadě u obce Zlatá (Praha - východ). Součástí prodeje je přenechání smlouvy k pronájmu pozemku - zahrady o velikosti 500 m?. Sítě nejsou k dispozici, na pozemku dvě velké nádrže na vodu, možnost pěstovat ovoce a zeleninu. Chata má zádveří s úložnými prostory a hlavní místnost, možno využít i podkroví k přespání nebo uskladnění věcí. Nájem pozemku 15 tis. / měsíc, na tento rok již zaplaceno. Bohužel nemáme čas chatu nyní využívat, proto jsme se rozhodli pro prodej. Tel: 774 260 808

odpovědět

Hledám zahrádku    Eva (5. 6. 2022)

Dobrý den, sháním k pronájmu menší zahrádku, nemusi byt udržovaná.Jsem matka s dětmi a s pejskem a rádi bychom trávili vikendy na zahrádce. Okoli Prahy nebo střední Čechy. Cena za měsíc 1500-2000,-kc.

odpovědět

Hledám zahrádku    Aleš (2. 6. 2022)

2 mladí a spolehliví lidé hledají pronájem celoroční chaty s větším pozemkem v okolí Prahy s dobrou dostupností, v ceně do 10 tis/měs., se zájmem o možný budoucí odkup (chata + pozemek). Budeme rádi za tolerantního majitele s kladným vztahem k chovatelství a pěstování.

odpovědět

Hledám zahrádku    Barbora Baštová (30. 5. 2022)

Dobry den, hledame zahradku k prodeji, pronajmu ci prenechani v okoli Brandysa nad Labem- Stara Boleslav nebo Celakovice. Dekuji

odpovědět

Nabízím zahrádku    Luděk (14. 5. 2022)

Nabízím zahrádku za odstupné.
Pozemek je ve vlastnictví církve s ročním najmem 4700,-
Voda na pozemku.
Elektro v dosahu 50m.
Cena za přenechani 370 000,-

odpovědět

Hledám zahrádku    Martina Čížková (11. 5. 2022)

Jsme 5 členná rodina, žijící v paneláku, která má zájem o pronájem zahrádky. Nejlépe Brandys nad Labem Stará Boleslav a okolí. Za nabídky předem děkuji. M.Čižková

odpovědět

Poptávka    Zdenka Malinovská (21. 4. 2022)

Koupím zahrádku (resp. chatku a přenechání za odstupné) v Brandýse nad Labem a okolí. Moc děkuji za případné nabídky. Zdenka Malinovská.

odpovědět

Nabízím zahrádku    postolkovi (18. 4. 2022)

30min J od Prahy: jen pro ŠIKOVNÉ lidi: k nájmu nebo sdílení místo na maringotku,chajdu,jurtu,.. Jde o vznikající osadu zahradního typu: menší zahrádky, i zázemí (el.vodu.sklep,tech.domek,..) : blízko řeky Sázavy: pro kutili, suchozemce i vodáky: les, koupání, hrad, hříbky ... Svépomocně, nízkonákladově,.. FOTO je příklad.
VÝHODY CIVILIZOVANÉ REKREAČNÍ lokality.
Vážnému zájemci rádi odpovíme na jeho: plány+jak+čím se chystáte prospět nám, tj.svým sousedům, i dalším lidem ze zahr.osady. A rovněž ať vážný zájemce napíše i co NEakceptuje, a s čím naopak by on potřeboval pomoci od ostatních.

odpovědět

Nabízím zahrádku    postolkovi (18. 4. 2022)

k pronajmutí část menšího staršího domku. Možno TP. NUTNÁ část.rek.SVÉPOMOCÍ+NÍZKONÁKLADOVĚ. Stř.český kraj:JIŽNĚodPrahy30Km. Prohlídky pro vážné zájemce: březen22: Možno i ZAHRÁDKA:BIO a PERMAKULTURNÍ pěstování. BEZPEČNÁ lokalita: Vlakem za 1h z Praha hl.n. směr přes -Uhříněves-Pyšely.... Pouze pro: toho kdo chce+může+má možnost SVÉPOMOCÍ zvelebit a učinit přebývání funkční. ČÁST.oploceno vč.parkování pro Auta, zázemí (el.voda.sklep,..) Zvířátka dohodou. VŠECHNY VÝHODY CIVILIZOVANÉ PŘÍRODY. Vážným zájemcům rádi odpovíme na vaše plány+jak+čím se chystáte prospět nám, tj.svým sousedům.

odpovědět

Hledám zahrádku    Klára Nováková (28. 3. 2022)

Mám zájem o převzetí pronájmu zahrady, s dostupností el. energie za odstupné v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Děkuju za nabídky.
Kontaktujte mě prosím na email klara417@seznam.cz.

odpovědět

Bezplatná inzerce je napojena na centrální inzerci ČZS na www.zahradkari.cz/inzerce, proto se zveřejněné inzeráty souběžně zobrazují i na centrální stránce zařazené pod region Praha-východ. Závazné podmínky pro zveřejnění inzerce najdete na formuláři pro vložení inzerátu (nevhodné či neodpovídající inzeráty budou odstraněny).