O nás

Naše ZO , bude v letošním roce  vzpomínat již 70 let založení zahrádkářské činnosti v Holešově. Je zájmovou organizací sdružující občany (nyní máme 110 členů), kteří mají zájem o přírodu, o odpočinek na svém kousku zahrádky, mají zájem si vypěstovat své ovoce a zeleninu a radovat se ze své práce.  Ale nejen vlastníci zahrádek jsou našimi členy.

Pro celou veřejnost pořádáme výstavy ovoce, zeleniny a květin. Pro zájemce, kteří se chtějí dozvědět víc o problematice v oblasti ovocnářství, zelinářství, květinářství, pořádáme přednášky a besedy s odbornými instruktory z naší ZO. Každoročně pak zajišťujeme odborné zájezdy a exkurze, kterých se může zúčastnit kdokoliv ze zájemců a občanů.

Naše zahrádkářské osady a zahrady jsou součástí veřejné zeleně. 

JSOU TO ZELENÉ PLÍCE MĚSTA.!

Navíc si čím dál víc našich členů uvědomuje, že si vlastně vypěstují zaručeně zdravé produkty, a i když se v našich obchodních řetězcích dá nakoupit ovoce a zelenina po celý rok, měli by hlavně rodiče malých dětí vědět, že ovoce bylo vypěstováno třeba s 15-20 postřiky, a tudíž, že to, co je sice krásné, zdaleka není tak zdravé.!

Celkem:
Dnes:
On line:
81389
9
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Holešov
Dlažánky 321, 769 01 Holešov, č.zo: 608002, IČO: 47934549, tel. 603 814 545
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.