Články
Degustace ve vinařství Bučkovi
Degustace vín u našeho člena ČZS Sudoměřice František Bučka ( Fenýška ) ve vinařství Bučkovi.
Degustaci vedli Eliška Bučková Luzumová a Zbyněk Náplava.
Bylo nám představeno celé vinařství, technologie zpracování a skladování.
Taky jsme při degustaci ochutnali 6 vzorků ve sklepě a dalších 15 vzorků v penzionu. Byl to moc hezky strávený čas ve velmi krásném prostředí, které všem doporučujeme.
zpět
