hlavička
placená inzerce reklama

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí

Výtvarná soutěž 2006

 

Výsledky

Seznam vítězů

Kresba + Malba "A"
Pořadí Škola Jména
1. MŠ Pastelka - Hustopeče Michaela Weissová
2. MŠ Klíček Struhlovsko Michal Kádě
3. MŠ Slaný Lukáš Bruna
4. MŠ Humpolec Nicole Brávková
5. ZŠ+MŠ Vinařice Denisa Ševčíková
6. MŠ Boskovice Kamilka Pešová
7. MŠ Komenského - Náchod Tereza Nosková
8. MŠ Moravské Knínice Simonka Špačková
9. VK Zdeňka Kladno II Marie Schnaiderová
10. MŠ Vrchlického - Kladno 2 Barunka Malá
     
  Kresba + Malba "B"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠ Kvasice Petr Suchánek
2. ZŠ Dr.Horáka - Prostějov Dominika Šromová
3. ZŠ Slovácká - Břeclav Eva Šragová
4. ZŠ Dolní Domaslavice Karin Slaninová
5. ZŠ Sportovní - Uherské Hradiště Martina Obselková
6. ZŠ F.Kupky - Dobruška Adriana Tomaščinová
7. ZŠ Slušovice Lucie Kolínková
8. ZŠ Záboří Zlata Slavíková
9. ZŠ Drblín Tereza Zavřelová
10. ZŠ Volyně Veronika Růžičková
     
  Kresba + Malba "C"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠ Pařížská - Kladno Dominik Sklenička
2. ZŠ Fr.Kupky - Dobruška Jiří Hrnčíř
3. ZŠ Břeclav - Slovácká Lucie Hodonská
4. ZŠ Loděnice Eliška Kusbachová
5. ZŠ Komenského - Břeclav Klára Kaňová
6. Cyrilometodějské Gymnázium-Prostějov Šárka Petruželová
7. ZŠ Velim - Kolín David Jeřábek
8. ZŠ Loděnice Patrik Šlapánek
9. ZŠ Hroznová Lhota Lenka Jurásková
10. ZŠ Lukavice kolektiv 5.třídy
     
  Kresba + Malba "Z"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠP Klášterná - Pardubice Jana Siváková
2. SŠ Rumburk Angelika Tarinová
3. ZŠS Svatopluka Čecha - Strakonice Eva Krahulcová
4. ZŠP Mostní - Zlín Bronislava Divilová
5. ZŠP Herbenova - Břeclav Pavel Danihel
6. ZŠP Klášterná - Pardubice Ondřej Taragoš
7. ZŠP Klášterná - Pardubice Jana Štěpánková
8. ZŠS Svatopluka Čecha - Strakonice Tomáš Kunc
9. ZŠP Brod nad Dyjí Martin Zaoral
10. ZŠP Mostní - Zlín Ivana Lichová

 

Polytechnické práce "A"
Pořadí Škola Jména
1. MŠ Fričovice Kolektivní práce 3.tř.
2. MŠ Okružní - Orlová Lutyně Tereza Přečková
3. MŠ Pražská - Ondřejov Kolektivní práce
4. MŠ Vrchlického - Kladno Virinka Jizbová
5. MŠ Pržno Kolektivní práce
6. MŠ Chválenice Kolektivní práce
7. MŠ Studentská - Klatovy Kolektivní práce IV.tř.
8. MŠ Jevíčko Michaela Volfová
9. ART TIME Loděnice Martin Řanda
10. MŠ Blatná Monika Voráčková
 
  Polytechnické práce "B"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠ Velká Jesenice Eliška Kratěnová
2. MZŠ Vrchlického - Velký Osek Zuzana Hartmanová + Kateřina Škarková
3. ZŠ Školská - Karviná Rukodělný Kroužek Mozaika
4. ZŠ Jungmannova - Králův Dvůr Marie Havlová
5. KK Cyrilometodějské gymnázium - Prostějov Alžběta Náglová
6. ZŠ Klášterec nad Orlicí Dominika Chlumecká
7. DDM Vápenice - Prostějov DDM Vápenice - Prostějov
8. ŠD ZŠ Tršice Kolektivní práce
9. ZŠ Podivín Kolektivní práce
10. ZŠ Mořina Nikola Tesařová
 
  Polytechnické práce "C"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠ Majakovského - Karviná-Mizerov Kolektivní práce
2. ZŠ A.Kučery - Ostrava Hrabůvka Tereza Königová
3. ZŠ Záboří u Blatné Iveta Sýkorová
4. KK Cyrilometodějské gymnázium - Prostějov Kateřina Gagálová
5. 1.ZŠ Masarykovo nám. - Říčany Eva Košatová
6. ZŠ Boskovice Kristýna Machálková
7. ZŠ Boskovice Monika Novotná
8. ZŠ Provaznická - Ostrava Hrabůvka Karel Šejda
9. ZŠ J.A.Komenského - Nivnice Kolektivní práce 6.tř.
10. ZŠ Bratrství - Bystřece pod Hostýnem Ivoš Apolenář
 
  Polytechnické práce "Z"
Pořadí Škola Jména
1. ZŠ Žitomírská Monika Ladányiová
2. ZŠ Hlubčická - Krnov Kolektivní práce 8.tř.
3. ZŠP Mostní - Zlín Zuzana Doležalová
4. ZŠS Svatopluka Čecha - Strakonice Kolektivní práce
5. ZŠ Žitomířská - Český Brod Roman Kysela
6. ZŠP Mostní - Zlín Tomáš Ševčík
7. ZŠ Nerudova - Říčany Josef Kurka
8. ZŠ Nerudova - Říčany Miroslav Klaška + Tomáš Bek
9. ZŠS Komenského - Otrokovice Jana Tichá
10. DPT BETANY - Boskovice Kolektivní práce

Všem soutěžícím děkujeme za účast.

zpět -->

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit