hlavička
placená inzerce reklama

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí další

Výtvarná soutěž 2007

 

Výsledky

Seznam vítězů

Kresba + Malba "A"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. MŠ Velká Bíteš Marie Štefková 24 614
2. MŠ Puchlická 37, Staňkov Adriana Příhodová 101 301
3. ZUŠ Blatná, Koubka 4, Blatná Jakub Darda 511 207
4. ZŠ MŠ Lišov, okr.České Budějovice Vojtěch Čapek 461 201
5. MŠ Puchlická 37, Staňkov Lucie Michálková 105 301
6. MŠ Loděnice, okr.Opava Hana Tenglerová 432 706
7. ZŠ MŠ Lišov, okr.České Budějovice Simona Přibylová 454 201
8. ZŠ MŠ Lišov, okr.České Budějovice Kristýna Šimková 455 201
9. MŠ Rašínova 600, Nové m.nad Metují Alžběta Kratěnová 776 505
10. ÚS Prostějov Lukáš Pazdera 668 609

Kresba + Malba "B"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ZUŠ Blatná, Koubka 4, Blatná Vilém Hartman 741 207
2. ZŠ Velká Bíteš Nikola Řezníčková 67 614
3. ZŠ U Dvora, Letohrad Linda Žďárková 189 511
4. DDM 17.listopadu 47, Olomouc Nikita Kupská 790 705
5. ZŠ Dvorského, Legionářská 407, D.Králové Nikola Hiebschová 601 510
6. DDM 17.listopadu 47, Olomouc Lukáš Pimer 798 705
7. DDM 17.listopadu 47, Olomouc Luděk Matluch 796 705
8. ZŠ Malé Svatoňovice Jaruška Romančáková 428 510
9. ZUŠ TGM Chomutov Natálie Nováková 36 406
10. ZUŠ, Palackého 574, Nymburk Natálie Mikolášová 631 108

Kresba + Malba "C"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ÚS Prostějov Klára Pudová 668 609
2. CM Gymnázium, Komenského 18 Katka Malečková 642 609
3. RG ZŠ Studentská 4, Prostějov Patrik Juza 647 609
4. ÚS Prostějov Sabina Dračková 681 609
5. ÚS Prostějov Karolína Melková 653 609
6. DDM 17.listopadu 47, Olomouc Karla Melounová 506 705
7. RG a ZŠ Studenstká 4, Prostějov Monika Kabátová 633 609
8. ZŠ Lubná - Sebranice Eliška Sýkorová 703 509
9. ZŠ Záboří 105, Blatná Pavla Bálková 590 207
10. ZUŠ Blatná, Koubka 4, Blatná Nikola Šánová 456 207

Kresba + Malba "Z"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ZŠ praktická, Pařížská 2199, Kladno Karel Horešovský 41 103
2. ZŠ praktická, Pařížská 2199, Kladno Tomáš Kysela 42 103
3. ZŠ MŠ praktická, Herbenova 4, Břeclav Marie Gregoričková 182 604
4. ZŠ praktická, Mostní 2397, Zlín Václav Holík 116 605
5. ZŠ spec., U Bažantnice 154, Poděbrady Zuzana Pekláková 106 108
6. ZŠ Plánkova 430, Strakonice Nikola Siváková 159 207
7. ZŠ spec., U Bažantnice 154, Poděbrady Milan Čáp 107 108
8. ZŠ praktická, Mostní 2397, Zlín Kristýna Matulíková 114 605
9. ZŠ MŠ praktická, Herbenova 4, Břeclav Petr Helešič 180 604
10. ZŠ Nerudova 9 Šumperk-spec.třída Veronika Bartošová 132 709

Polytechnické práce "A"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ZUŠ J.P.Koubka, Blatná Kol.práce: Říhová, Polívková, Soukupová, Sýbková atd. 258 207
2. MŠ V.Chuchle, Na cihelně 456/17 výtvarný kroužek 5-6 let 616 800
3. MŠ, Plzeňská 3124, Kladno Klára Teplická 302 103
4. MŠ Vrchlického 2337, Kladno kolektivní práce dětí 489 103
5. MŠ Krymská 10, Karlovy Vary Veronika Kloučková 496 203
6. ZŠ Máchova 884, Podharť Michaela Zemková 472 510
7. ZUŠ A.Muchy, Václ.nám 1, Letohrad Eva Švecová 231 511
8. MŠ Gorkého 1521, Pardubice Eliška Šípová 566 506
9. 4.MŠ Blatenská 4879, Chomutov David Polách 93 403
10. MŠ, Vítězná 1578, Slaný Kolektiv 5-6ti letých dětí 456 103

Polytechnické práce "B"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ZUŠ J.P.Koubka, Blatná V.Faměra, A.Soukupová, N.Šejvarová 211 207
2. ZŠ Husova 642, Kvasice Jan Hudec 464 608
3. ZŠ školní družina Tršice kolektivní práce 17 705
4. ZUŠ J.P.Koubka, Blatná Zuzana Plechatá 212 207
5. ZŠ Tršice, okr. Olomouc Zdenka Schejbalová 16 705
6. ZŠ Hudlice, Otročiněves, Beroun Dominika Landová 339 102
7. ZŠ Máchova 884, Podharť Květoslava Sandulová 417 510
8. Sportcentrum DDM, Vápenice 9 Otrubová Zuzana, Otrubová K. 729, 731 609
9. MZŠ Vrchlického , Velký Osek Katerina škarková 203 104
10. ZŠ Nivnice Eva Kročová 322 611

Polytechnické práce "C"

Pořadí Škola Jména Pořad.č. ÚS
1. ZUŠ J.P.Koubka, Blatná Kristýna Kopřivová 105 207
2. ZŠ Majakovského 1, Prostějov Tereza Ulrychová 389 609
3. ZŠ Rejskova, Prostějov Markéta Krylová 388 609
4. ZŠ Majakovského 219, Karviná-Mizerov P.Topolčanová, Rozbrojová, Žatková, Válková 206 703
5. ZŠ Týnská 8, Třebíč-školní klub aranž. kolektivní práce - keramika 57 610
6. ZŠ MŠ Povážská, Strakonice kolektivní práce 6-8 ročník 108 207
7. ZŠ Chropyně, Komenského 335 Burešová, Olšanská, Kulhanová 59 608
8. ZŠ Loděnice-Beroun Natálie Postlerová 269 102
9. ZŠ Loděnice-Beroun Eliška Kusbachová 102 102
10. ZŠ Jubilejní 3, Nový Jičín Anna Himmerová 170 704

Polytechnické práce "Z"

Pořadí Škola Jména Poř.č. ÚS
1. ZŠ, Nerudova, Říčany-spec. Pokorná, Felixová, Vávrová, Pavelková, Suková, Lattenbergová 109 91 109
2. ZŠ spec.Žitomiřská 1359, Český Brod M.Duše, K.Fliegerová, J.Weischeitelová 103 104
3. BETANY char.stacionář, Boskovice Marie Zouharová (25let) 30 601
4. ÚSP.ment.post.Purkyňova 16, Přerov Josef Peťka 16 708
5. ZŠ Štefánikova 2, Boskovice Eva Kirschnerová 141 601
6. ZŠ MŠ, 17.listopadu 4728, Chomutov Kolektiv dívek 7.B 172 403
7. ZŠ Komenského 10, Prostějov Jiří Kolínský 167 609
8. ÚSP.ment.post.Purkyňova 16, Přerov Josef Peťka 14 708
9. DD, J.K.Tyla, Moravská Třebová Luboš Řezníček 11 509
10. ZŠ , Havlíčkova 267, Klášterec n/O Peruth Roland 125 403

Všem soutěžícím děkujeme za účast.

zpět -->

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit