Rok 2017

Zájezd

Letos, dne 25. srpna, jsme jeli na oblíbenou výstavu do Čimelic. Po návštěvě celé nádherné expozice výstavy jsme navštívili Orlík nad Vltavou. Někdo absolvoval prohlídku zámku, projížďku parníkem nebo procházku parkem.

Výstava

Jako každý rok na podzim, i letos jsme uspořádali výstavu výpěstků a květin. Výstava probíhala ve dnech 22. - 24. září, zároveň s akcí Sraz rodáků a přátel Chudenic, pořádanou Městysem Chudenice. Fotografie z výstavy si můžete prohlédnout na stránce Naše výstavy.

Členské schůze

Dne 8. října na naší členské schůzi jako host vystoupil p. Antonín Papež z Klatov s přednáškou o zazimování rostlin. Kromě toho jsme se dozvěděli hodně o pěstování rododendronů. Zahradnictví p. Papeže  se specializuje dokonce na jejich pěstování roubováním.

Další členská schůze se konala dne 12. listopadu za přítomnosti  ing. J. Novotného, předsedy ÚS ČZS v Klatovech, s poutavou přednáškou o řezu ovocných stromů v podání ing. Vačkáře. Při celém promítání cd nám  ing. Novotný poskytl velmi pěkný a poučný komentář.

Na poslední schůzi letošního roku, dne 3. prosince, byla vyhodnocena celoroční činnost našeho spolku. Poseděli jsme v přátelském duchu s přáním pohodového prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví, síly a štěstí do roku 2018.

Celkem:
Dnes:
On line:
10758
17
1
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Přihlásit
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Chudenice
Kvapilova 215, 339 01 CHUDENICE, č.zo: 304006, IČO: 66343879
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.