hlavička

Celostátní výstava vín s mezinárodní účastí

1582 vzorků vín od drobných vinařů a známých vinařských firem

proběhla v Městské sportovní hale dne 19. a 20. května 2012

VRACOV (okr. Hodonín)

Výsledky degustace

Výsledková listina

Degustace 1582 vzorků vín přihlášených do soutěže proběhla dne 5. května v městě Kyjov za účasti téměř 200 degustátorů. Výsledky uvedené v následující tabulce jsou dostupné i jako soubor PDF ke stažení.

Zároveň se můžete seznámit s výsledkovou listinou šampionů výstavy a udělených cen v rámci výstavy.


 

kat. odr. roč. pří- vlas- tek příjmení, jméno, titul / vinařství obec stát komi- se vzo- rek hodno cení zvláštní ocenění / poznámka
B RV 2011 kab Hečko Ľubomír Ing. Ružindol SK 1 A1 77  
B RV 2011 kab Ingrová S. Kyjov CZ 1 A2 80  
B RV 2011 kab Kouřil Břetislav Ing. Veselí nad Moravou CZ 1 A3 67  
B RV 2011 ps Malík Peter, Ing. Šurany SK 1 A4 62  
B RV 2011 kab Ondříšek Albín Moravany CZ 1 A5 81  
B RV 2011 jak Abrman Vincent Maňa SK 1 A6 74  
B RV 2011 jak Černay Ignác Chorvátský Grob SK 1 A6a 68  
B RV 2010 kab Barčák Peter Madunice SK 2 A7 79  
B RV 2011 jak Bílek Petr Josefov CZ 1 A8 87 ZM
B RV 2011 jak Černay Ignác Chorvátský Grob SK 1 A9 77  
B RV 2011 jak ČI-KO-TA Mužla SK 1 A10 69  
B RV 2011 jak Fridrich Miroslav Vracov CZ 1 A11 82  
B RV 2011 jak Horák Jiří Těmice CZ 1 A12 73  
B RV 2011 jak Hubačka Cyril Lužice CZ 1 A13 80  
B RV 2011 jak Hýbl Jiří Žeravice CZ 1 A14 77  
B RV 2010 kab Charvát Vít Vacenovice CZ 2 A15 69  
B RV 2011 jak Knot Stanislav Kněžpole CZ 1 A16 77  
B RV 2011 jak Kosec Marián Ulany SK 1 A17 72  
B RV 2011 jak Kovács Jenö Pápa HU 1 A18 62  
B RV 2011 jak Kratochvil Viktor Dambořice CZ 1 A19 78  
B RV 2011 jak Magyari László Pápa HU 1 A20 60  
B RV 2011 jak Mančík Pavel Mistřín CZ 1 A21 74  
B RV 2011 jak Matyáš Karel Dolní Bojanovice CZ 1 A22 81  
B RV 2011 jak Měchura Petr Ing. Dubňany CZ 1 A23 78  
B RV 2011 jak Poláček Jaromír Archlebov CZ 1 A24 78  
B RV 2011 jak Stenger József Pápa HU 1 A25 64  
B RV 2011 jak Sulan Ĺubomír Maňa SK 1 A26 64  
B RV 2011 jak Takács János Pápa HU 1 A27 66  
B RV 2011 jak Tinák Matúš Maňa SK 1 A28 71  
B RV 2011 jak Vybíral Ivo Hodonín CZ 1 A29 67  
B RV 2011 jak Zemědělská a. s. Čejkovice CZ 1 A30 79  
B RV 2011 MZV Holec Petr Dolní Dunajovice CZ 1 A31 78  
B RV 2011 MZV Osička Jiří Bulhary CZ 1 A32 77  
B RV 2011 ps Bíla Pavel Skoronice CZ 2 A33 85 ZM
B RV 2011 ps Cuták Martin Milotice CZ 2 A34 82  
B RV 2011 ps Černík Alois Drnholec CZ 2 A35 84 ZM
B RV 2011 ps Heger Marian Horné Orešany SK 2 A36 83 ZM
B RV 2011 ps Hanák František Šitbořice CZ 2 A37 83 ZM
B RV 2011 ps Klena Jaroslav Štefanov SK 2 A38 76  
B RV 2011 ps Kovács Július Mužla SK 2 A39 80  
B RV 2011 ps Králík Milan, Ing. Kyjov CZ 2 A40 81  
B RV 2011 ps Kratochvíla V. Čejkovice CZ 2 A41 78  
B RV 2010 ps Kubík Albíz Pusté Úĺany SK 2 A42 86 ZM
B RV 2011 ps Kunc Jiří MVDr. Hustopeče CZ 2 A43 81  
B RV 2011 ps Loskot Roman, Ing. Nosislav CZ 2 A44 ŠO  
B RV 2011 ps Machálek Karel Kunovice CZ 2 A45 87 ZM
B RV 2011 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 2 A46 85 ZM
B RV 2011 ps Polášek František Milotice CZ 2 A47 82  
B RV 2011 ps Schüller Zdeněk Kyjov CZ 2 A48 81  
B RV 2010 ps Sítek Michal Hlohovec CZ 2 A49 83 ZM
B RV 2011 ps Slezák Jar. Bzenec CZ 2 A50 83 ZM
B RV 2011 ps Šoustek Pavel Polešovice CZ 2 A51 85 ZM
B RV 2011 ps Texl Jaroslav Drnholec CZ 2 A52 79  
B RV 2011 ps Vinařství Bukovský Kobylí CZ 2 A53 75  
B RV 2011 ps Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 2 A54 71  
B RV 2011 ps Vyskočilová Alena Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 2 A55 73  
B RV 2011 VzH Pethö Andrej Pezinok SK 2 A56 82  
B RV 2011 VzH Víno Macháček Vnorovy CZ 2 A57 82  
B RV 2011 led. Turić Daruvar HR 45 A58 84 Graševina
B RV 2011 jak Bránecký Ľudovít, Ing. Skalica SK 1 A59 79  
B RV 2010 jak Vitis Moravia Velké Němčice CZ 2 A60 65  
B RV 2011 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 2 A61 83 ZM
B RV 2011 ps Stávek Robert Čejč CZ 2 A62 84 ZM
B RV 2011 ps Varmuža Zdeněk Čejkovice CZ 2 A63 70  
B RV 2011 jak Dobeš Cyril Vacenovice CZ 1 A64 71  
B RV 2009 jak Schneider Michal Skalica SK 2 A65 84 ZM
B RV 2011 ps Heger Marián Horné Orešany SK 2 A66 73  
B RV 2009 ps SPIELBERG CZ Archlebov CZ 2 A67 85 ZM
B RV 2009 ps Zatloukal Alois Sady CZ 2 A68 83 ZM
B RV 2011 jak Nekham Josef Paasdorf AT 1 A69 69  
B RV 2011 ps Tomeš Radovan, Ing. Hustopeče CZ 2 A70 72  
B RV 2011 jak Familie Schubert Paasdorf AT 1 A71 80  
B RV 2003 VzH Lunga Jan Vracov CZ 2 A72 86 ZM
B VZ 2011 kab Holas Josef Moravský Písek CZ 3 B1 82  
B VZ 2011 kab Lípa Josef Hlohovec CZ 3 B2 78  
B VZ 2011 kab Malíšek Miroslav Bukovany CZ 3 B3 75  
B VZ 2011 kab Otáhal Karel Ing. Hustopeče CZ 3 B4 69  
B VZ 2011 kab Šottník Josef Ružindol SK 3 B5 77  
B VZ 2011 kab Šťastný Vladimír, Ing. Kyjov CZ 3 B6 79  
B VZ 2011 kab Štyks Miroslav Drnholec CZ 3 B7 68  
B VZ 2011 kab Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 3 B8 80  
B VZ 2011 kab ZO SZZ Ružindol Ružindol SK 3 B9 68  
B VZ 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 3 B10 82  
B VZ 2011 ps Bačík Pavel Petrov CZ 4 B11 81  
B VZ 2011 jak Bartoš Jar. Poštorná CZ 3 B12 76  
B VZ 2011 jak Beneš Erazmus Dlhá n. Váhom SK 3 B13 76  
B VZ 2011 jak Čermák Květoslav Skalica SK 3 B14 68  
B VZ 2011 jak Černay Ignác Chorvátský Grob SK 3 B15 76  
B VZ 2011 jak Černay Ignác Chorvátsky Grob SK 3 B16 85 ZM
B VZ 2011 jak Čížek Tomáš Vrbice CZ 3 B17 78  
B VZ 2011 jak Čulen Jaroslav Charvátská Nová Ves CZ 3 B18 80  
B VZ 2011 jak Dobeš Cyril Vacenovice CZ 3 B19 72  
B VZ 2011 jak Familie Pamperl Kleinweikersdorf AT 3 B20 75  
B VZ 2011 jak Havlíček Jiří Ing. Kostelec CZ 3 B21 76  
B VZ 2011 jak Horáček Milan Rohatec CZ 3 B22 80  
B VZ 2011 jak Horváth Ĺudovít Skalica SK 3 B23 85 ZM
B VZ 2011 jak Chudík Pavel Vnorovy CZ 3 B24 66  
B VZ 2011 jak Ilčík Jaroslav Ratíškovice CZ 3 B25 76  
B VZ 2011 jak Jarolík Miroslav Archlebov CZ 3 B26 66  
B VZ 2011 jak Klubus Josef Josefov CZ 3 B27 75  
B VZ 2011 jak Koneček Josef Mikulčice CZ 3 B28 80  
B VZ 2011 jak Kostiha Vladislav Mikulčice CZ 3 B29 65  
B VZ 2011 jak Maixner Pavel Mgr. Mutěnice CZ 3 B30 72  
B VZ 2011 jak Mokrý František Kobylí CZ 4 B31 79  
B VZ 2010 jak Nekham Josef Paasdorf AT 5 B32 87 ZM
B VZ 2009 jak Novák Marko Ing. CSc. Horné Orešany SK 5 B33 69  
B VZ 2011 jak O.S. Demižonek Kyjov - Bohuslavice CZ 4 B34 81  
B VZ 2011 jak Pálka Petr Mgr. Mutěnice CZ 4 B35 72  
B VZ 2011 jak Pavelka Milan Bulhary CZ 4 B36 85 ZM
B VZ 2011 jak Pavličík Miloslav, Ing. Skalka CZ 4 B37 84 ZM
B VZ 2011 jak Richtr Antonín Dolní Němčí CZ 4 B38 81  
B VZ 2011 jak Robek Ludvík Kostelec CZ 4 B39 82  
B VZ 2011 jak Skalka Tibor Hýsly CZ 4 B40 82  
B VZ 2011 jak Vala Michal Nosislav CZ 4 B41 81  
B VZ 2011 jak Varmuža Vladimír Svatobořice-Mistřín CZ 4 B42 85 ZM
B VZ 2011 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 4 B43 ŠO  
B VZ 2011 jak Vinařství Čotek Kobylí CZ 4 B44 80  
B VZ 2011 jak Vinařství Trčka Kostice CZ 4 B45 82  
B VZ 2011 MZV Uherek Jiří Dolní Bojanovice CZ 4 B46 83  
B VZ 2011 ps Bílek Vít Dolní Bojanovice CZ 4 B47 86 ZM
B VZ 2011 ps Černík Alois Drnholec CZ 4 B48 87 ZM
B VZ 2011 ps Gažo Juraj Báhoň SK 4 B49 64  
B VZ 2011 ps Holakovský Libor a Zlata Vlkoš CZ 4 B50 85 ZM
B VZ 2010 ps Ježek Miroslav Kyjov CZ 5 B51 80  
B VZ 2010 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 5 B52 79  
B VZ 2011 ps Konečný Zdeněk Šitbořice CZ 4 B53 86 ZM
B VZ 2011 ps Kotásek Petr Ratíškovice CZ 4 B54 80  
B VZ 2011 ps Kozlík Stanislav Skalka CZ 4 B55 83  
B VZ 2011 ps Létal Stanislav Tvrdonice CZ 4 B56 78  
B VZ 2011 ps Marek Jiří Kobylí CZ 4 B57 82  
B VZ 2011 ps Mikulka Petr Boršice CZ 4 B58 83  
B VZ 2011 ps Obrtlík Karel RNDr. Petrov CZ 4 B59 81  
B VZ 2011 ps Pokojný Jozef Ing. Bratislava SK 4 B60 72  
B VZ 2011 ps Polášek Jan Vnorovy CZ 4 B61 80  
B VZ 2011 ps Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 4 B62 76  
B VZ 2011 ps Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 5 B63 83  
B VZ 2011 ps Řičica Pavel Vnorovy CZ 5 B64 85 ZM
B VZ 2011 ps Sadílek Antonín Hustopeče CZ 5 B65 90 ZM
B VZ 2011 ps Salajka Josef Tvrdonice CZ 5 B66 80  
B VZ 2011 ps Staněk Viktor Rohatec CZ 5 B67 84 ZM
B VZ 2011 ps Stejskal Jaroslav, Ing. Čejč CZ 5 B68 81  
B VZ 2011 ps Šťastný Radim Ratíškovice CZ 5 B69 75  
B VZ 2011 ps Štvrtecký Milan Brodské SK 5 B70 78  
B VZ 2011 ps Táborská Dagmar, Ing. Drnholec CZ 5 B71 80  
B VZ 2011 ps Valenta Jeroným Čejč CZ 5 B72 85 ZM
B VZ 2011 ps Valenta Jiří Kyjov CZ 5 B73 79  
B VZ 2011 ps Válka Vlastimil RNDr. Kyjov CZ 5 B74 82  
B VZ 2011 ps Varmuža Zdeněk Čejkovice CZ 5 B75 70  
B VZ 2011 ps Vinařství Bukovský Kobylí CZ 5 B76 69  
B VZ 2011 ps Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 5 B77 85 ZM
B VZ 2011 ps Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 5 B78 76  
B VZ 2011 VzH Benefi Ladislav Obid SK 5 B79 77  
B VZ 2011 VzH Ehrlich Martin Milotice CZ 5 B80 80  
B VZ 2011 VzH Kopečná-Hrušková Pavla Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 5 B81 76  
B VZ 2011 VzH Pavka František Čejkovice CZ 5 B82 74  
B VZ 2011 VzH Švec Jozef Kmeťovo SK 5 B83 83  
B VZ 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 5 B84 79  
B VZ 2011 VzB Mikóczi Alojz Obid SK 45 B85 74  
B VZ 2011 led. Švec Josef Kmeťovo SK 45 B86 92 cena předsedy SSZ za nejvýše hodnocené víno z oblasti Slovenska
B VZ 2011 kab Barčák Peter Madunice SK 3 B87 81  
B VZ 2011 kab Púčik Vladimír, Ing. Ružindol SK 3 B88 78  
B VZ 2010 jak Medek Zdeněk Popovice CZ 5 B89 88 ZM
B VZ 2011 ps Ježek Miroslav Kyjov CZ 5 B90 78  
B VZ 2011 jak BG Company s.r.o. Obid SK 4 B91 79  
B VZ 2011 jak Kadrnka Oldřich Starovičky CZ 4 B92 64  
B VZ 2009 jak Šimeček Zdeněk Čeložnice CZ 5 B93 83  
B VZ 2011 ps Brázdil Karel Boršice CZ 5 B94 85 ZM
B VZ 2007 jak Čimera Josef Vracov CZ 5 B95 68  
B VZ 2007 jak Slováček Jiří ml. Bzenec CZ 5 B96 85 ZM
B VZ 2011 kab Lisinovič Peter Báhoň SK 3 B97 68  
B Nb 2011 kab Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 6 C1 75  
B Nb 2011 kab Jagoš Pavel Lipov CZ 6 C2 81  
B Nb 2011 jak Fridrich Zdeněk Vracov CZ 6 C3 73  
B Nb 2011 jak Hubáček Jiří Ing. Ratíškovice CZ 6 C4 70  
B Nb 2011 jak Jambor Miroslav Mutěnice CZ 6 C5 79  
B Nb 2011 jak Klubus Josef Josefov CZ 6 C6 76  
B Nb 2011 jak Kubiš Jan Hroznová Lhota CZ 6 C7 70  
B Nb 2011 jak Marián Vojtěch Vracov CZ 6 C8 71  
B Nb 2011 jak Matula Miloslav Dambořice CZ 6 C9 88 ZM
B Nb 2011 jak Motáň Pavel Vlkoš CZ 6 C10 82  
B Nb 2010 jak Müller Antonín Kobylí CZ 6 C11 69  
B Nb 2011 jak Němec Miroslav Archlebov CZ 6 C12 82  
B Nb 2011 jak Sháňal Josef Kostice CZ 6 C13 74  
B Nb 2011 jak Strmiska Josef Žarošice CZ 6 C14 83  
B Nb 2011 jak Topinka Miroslav Kobylí CZ 6 C15 81  
B Nb 2011 jak Úradník Vladimír Skalka CZ 6 C16 70  
B Nb 2011 jak Vinařství Čotek Kobylí CZ 6 C17 75  
B Nb 2011 jak Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 6 C18 79  
B Nb 2011 jak Zelinka Robin, Ing. Skalka CZ 6 C19 82  
B Nb 2010 MZV Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 6 C20 87 ZM
B Nb 2011 ps Bílek Vít Dolní Bojanovice CZ 6 C21 82  
B Nb 2011 ps Fojtík František Mutěnice CZ 6 C22 86 ZM
B Nb 2011 ps Chrastina Ivan Hustopeče CZ 6 C23 74  
B Nb 2011 ps Jandásek P. Vracov CZ 6 C24 80  
B Nb 2011 ps Kalous Bohumil Drnholec CZ 6 C25 79  
B Nb 2011 ps Knápek Oldřich Terezín CZ 6 C26 80  
B Nb 2011 ps Latík Radek Čejkovice CZ 6 C27 78  
B Nb 2011 ps Lípa Josef Hlohovec CZ 6 C28 81  
B Nb 2011 ps Malík Jiří Archlebov CZ 6 C29 69  
B Nb 2011 ps Švec Bronislav Popovice CZ 6 C30 79  
B Nb 2011 ps Valehrach Stanislav Sivice CZ 6 C31 ŠO  
B Nb 2011 ps Veverka Jaromír, Ing. Velké Pavlovice CZ 6 C32 67  
B Nb 2011 ps Vinařství u Šťastných Mistřín CZ 6 C33 80  
B Nb 2011 ps Žůrci - Vídeňka Žeravice CZ 6 C34 85 ZM
B Nb 2011 ps Žurovec Josef Milotice CZ 6 C35 87 ZM
B Nb 2011 VzH Fojtík František Mutěnice CZ 6 C36 84 ZM
B Nb 2011 VzH Strmiska Pavel Archlebov CZ 6 C37 86 ZM
B Nb 2011 ps Tomeš Radovan, Ing. Hustopeče CZ 6 C38 80  
B Nb 2007 jak Kratochvil Emerich Dambořice CZ 6 C39 63  
B SZ 2011 kab Žerotín a.s. Strážnice CZ 7 D1 84  
B SZ 2011 jak Drahoš Miroslav Ing. Ružindol SK 7 D2 82  
B SZ 2010 jak Kubík Vlastimil ml. Bohuslavice CZ 7 D3 79  
B SZ 2011 jak Poláček Jaromír Archlebov CZ 7 D4 83  
B SZ 2011 jak Vinařství Žurek Žeravice CZ 7 D5 85  
B SZ 2009 jak Výzkumná stanice vinařská Karlštejn CZ 7 D6 66  
B SZ 2011 ps Běhula Leoš Milotice CZ 7 D7 84  
B SZ 2011 ps Bogar Milan Ing. Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 7 D8 75  
B SZ 2011 ps Buriankovi J. + J. Hlohovec CZ 7 D9 79  
B SZ 2011 ps Fiala Jiří Dolní Dunajovice CZ 7 D10 84  
B SZ 2011 ps Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 7 D11 82  
B SZ 2011 ps Konečný A. Milotice CZ 7 D12 80  
B SZ 2011 ps Kundrata Libor Milotice CZ 7 D13 82 panenské
B SZ 2011 ps Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 7 D14 80  
B SZ 2011 ps Vinařství Mutěnice Mutěnice CZ 7 D15 88 ZM
B SZ 2011 ps Vinařství Polehňa Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 7 D16 86 ZM
B SZ 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 7 D17 84  
B SZ 2011 VzH Tuček Jaroslav Kostice CZ 7 D18 ŠO  
B SZ 2010 ps Kadubcová Lenka Ing. Lipov CZ 7 D19 82  
B SZ 2009 ps Malé vinařství Novotný Vracov CZ 7 D20 82  
B SZ 2007 ps Šoustek Vojtěch Polešovice CZ 7 D21 86 ZM
B SZ 2006 ps Tománek Libor Modrá CZ 7 D22 87 ZM
B MT 2011 kab Bílek Petr Josefov CZ 7 E1 83 ZM
B MT 2011 kab Holek Pavel Zarazice CZ 7 E2 85 ZM
B MT 2011 kab METROFLORA Milotice CZ 7 E3 81  
B MT 2011 kab Omasta Antonín Kobylí CZ 7 E4 83 ZM
B MT 2011 kab Trefilík Josef Starý Poddvorov CZ 7 E5 79  
B MT 2011 kab Vinařství Novotný Čejkovice CZ 7 E6 82  
B MT 2011 kab Víno Hruška Blatnička CZ 7 E7 83 ZM
B MT 2011 jak Bezůšek Zdeněk Čejkovice CZ 7 E8 70  
B MT 2011 jak BG Company s.r.o. Obid SK 7 E9 72  
B MT 2011 jak Horák Jaroslav Čeložnice CZ 7 E10 78  
B MT 2011 jak Hovězák Jaroslav Starovičky CZ 7 E11 68  
B MT 2011 jak Hylš Josef Vracov CZ 8 E12 81  
B MT 2011 jak Jagoš Petr Lipov CZ 8 E13 76  
B MT 2011 ps Jankovič Josef Charvátská Nová Ves CZ 8 E14 81  
B MT 2011 jak Kaňa Jan Kobylí CZ 8 E15 80  
B MT 2011 jak Kaňovský J. Popovice CZ 8 E16 79  
B MT 2011 jak Kašík Petr Milotice CZ 8 E17 85 ZM
B MT 2011 jak Kotásek Josef Vacenovice CZ 8 E18 78  
B MT 2011 jak Koža Josef Ing. Bratislava SK 8 E19 65  
B MT 2011 jak Králík Martin Mutěnice CZ 8 E20 77  
B MT 2011 jak Mančík Pavel Mistřín CZ 8 E21 70  
B MT 2011 jak Novák Jan Dolní Bojanovice CZ 8 E22 80  
B MT 2011 jak Pazderka Petr Čejkovice CZ 8 E23 80  
B MT 2011 jak Račický Jan Dolní Bojanovice CZ 8 E24 79  
B MT 2011 jak Solymosi János Pápa HU 8 E25 55  
B MT 2011 jak Tesařík Zdeněk Mikulčice CZ 8 E26 65  
B MT 2011 jak Trávník Cyril Mutěnice CZ 8 E27 82  
B MT 2011 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 8 E28 79  
B MT 2011 jak Vinařství Šťastný Blučina CZ 8 E29 82  
B MT 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 8 E30 84 ZM
B MT 2011 ps Cigánek František Sudoměřice CZ 8 E31 79  
B MT 2011 ps Helešic Jaroslav Tvrdonice CZ 8 E32 84 ZM
B MT 2011 ps Herzán Libor Čejkovice CZ 8 E33 75  
B MT 2011 ps Hnilica Petr Ratíškovice CZ 8 E34 83 ZM
B MT 2011 ps Chrastina Ivan Hustopeče CZ 8 E35 80  
B MT 2011 ps Ilčík František Vacenovice CZ 8 E36 73  
B MT 2011 ps Medek Zdeněk Popovice CZ 8 E37 80  
B MT 2011 ps Sedlář Štěpán Žeravice CZ 8 E38 83 ZM
B MT 2011 ps Slabý Libor Ing. Čejč CZ 8 E39 85 ZM
B MT 2011 ps Spevár Marián Hlohovec SK 8 E40 ŠO  
B MT 2011 ps Svoboda Miroslav Petrov CZ 8 E41 69  
B MT 2011 ps Zapletal František Kyjov CZ 8 E42 80  
B MT 2011 kab Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 7 E43 84 ZM
B MT 2010 ČZV Vinařství Svatoš Velké Žernoseky CZ 8 E44 70  
B MT 2010 jak Vinné sklepy Kutná Hora Kutná Hora CZ 8 E45 70  
B MT 2011 ps Botanická zahrada Praha CZ 8 E46 83 ZM
B MT 2008 ps Novotný Jaroslav Šitbořice CZ 8 E47 82  
B RB 2011 kab Kašík Petr Milotice CZ 9 F1 88 ZM
B RB 2011 kab Vašíček Antonín Kněžpole CZ 9 F2 70  
B RB 2011 kab ZO SZZ Ružindol Ružindol SK 9 F3 79  
B RB 2011 kab Bankó Imrich Veľký Medér SK 9 F4 70  
B RB 2011 jak Brablc Jaroslav Mutěnice CZ 9 F5 85 ZM
B RB 2011 jak Černý Vladimír Skalica SK 9 F6 82  
B RB 2011 jak Hylš Josef Vracov CZ 9 F7 84  
B RB 2011 jak Kolacia Marek Lipov CZ 9 F8 83  
B RB 2011 jak Lekavý Petr Dolní Bojanovice CZ 9 F9 79  
B RB 2011 jak Matula Miloslav Dambořice CZ 9 F10 79  
B RB 2011 jak Matyáš Karel Dolní Bojanovice CZ 9 F11 86 ZM
B RB 2011 jak Pazderka Petr Čejkovice CZ 9 F12 83  
B RB 2011 jak Strmiska Josef Žarošice CZ 9 F13 87 ZM
B RB 2011 jak Valenta Jiří Kyjov CZ 9 F14 79  
B RB 2011 MZV Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 9 F15 82  
B RB 2011 ps Běhávka Jiří Polešovice CZ 9 F16 88 ZM
B RB 2011 VzH Běhávka Václav Polešovice CZ 10 F17 74  
B RB 2011 ps Cukr Josef Boršice CZ 9 F18 85 ZM
B RB 2011 ps Černay Ignác Chorvátský Grob SK 9 F19 85 ZM
B RB 2007 ps Česká zemědělská univerzita Praha CZ 11 F20 69  
B RB 2011 ps Daněček Josef Bzenec CZ 9 F21 80  
B RB 2011 ps Dubský Petr Kyjov CZ 9 F22 83  
B RB 2011 ps Frýbort Tomáš, Ing. Boršice CZ 9 F23 90 ZM
B RB 2011 ps Gajdík Stanislav Ratíškovice CZ 9 F24 80  
B RB 2011 ps Hadamík Roman Milotice CZ 9 F25 87 ZM
B RB 2011 ps Halík Jan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 9 F26 82  
B RB 2011 ps Helešic Jaroslav Tvrdonice CZ 9 F27 86 ZM
B RB 2011 ps Herůfek Svatopluk Zaječí CZ 9 F28 83  
B RB 2011 ps Chudík Pavel Vnorovy CZ 9 F29 78  
B RB 2011 ps Ingr Blažej, Ing. Vacenovice CZ 9 F30 84  
B RB 2011 ps Janča Peter Skalica SK 9 F31 55  
B RB 2011 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 9 F32 85 ZM
B RB 2011 ps Koliba Petr Sudoměřice CZ 10 F33 83  
B RB 2010 ps Kováčik František Šoporňa SK 11 F34 79  
B RB 2011 ps Kozlík Stanislav Skalka CZ 10 F35 83  
B RB 2011 ps Kuba Martin Skalica SK 10 F36 79  
B RB 2011 ps Kudláč Peter Radošovce SK 10 F37 77  
B RB 2011 ps Martinek Josef Petrov CZ 10 F38 78  
B RB 2010 ps Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 11 F39 67  
B RB 2011 ps Mikulčík Roman Popovice CZ 10 F40 85 ZM
B RB 2011 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 10 F41 75  
B RB 2011 ps Nesvadba Petr Ing. Dubňany CZ 10 F42 80  
B RB 2011 ps Opavský Jan Petrov CZ 10 F43 79  
B RB 2011 ps Petrucha Bohuslav Vnorovy CZ 10 F44 84  
B RB 2011 ps Pimek Jan Skalka CZ 10 F45 80  
B RB 2011 ps Pokojný Jozef Ing. Bratislava SK 10 F46 79  
B RB 2011 ps Polášek Jan Vnorovy CZ 10 F47 82  
B RB 2011 ps Sabáček Pavel Vacenovice CZ 10 F48 76  
B RB 2011 ps Slabý Libor Ing. Čejč CZ 10 F49 74  
B RB 2011 ps Světínský Antonín Dolní Němčí CZ 10 F50 83  
B RB 2011 ps Šabata Martin Šitbořice CZ 10 F51 82  
B RB 2011 ps Šalša Josef Kostelec CZ 10 F52 87 ZM
B RB 2011 ps Tesař Josef Kněždub CZ 10 F53 76  
B RB 2011 ps Tesařík Ladislav Tvrdonice CZ 10 F54 83  
B RB 2011 ps Turzík Ladislav Mutěnice CZ 10 F55 65  
B RB 2011 ps Vinařství Mikulica Velké Pavlovice CZ 10 F56 72  
B RB 2010 ps Vinařství Štěpán Maňák Žádovice CZ 11 F57 76  
B RB 2011 ps Vinařství Trčka Kostice CZ 10 F58 77  
B RB 2011 ps Víno Hruška Blatnička CZ 10 F59 79  
B RB 2011 ps Vranka Libor Boršice CZ 10 F60 68  
B RB 2011 ps Žmolík Jiří Boršice CZ 10 F61 70  
B RB 2011 ps Žurovec Josef Milotice CZ 10 F62 82  
B RB 2011 VzH Buriankovi J. + J. Hlohovec CZ 10 F63 84  
B RB 2011 VzH Cukr Zdeněk Boršice CZ 10 F64 81  
B RB 2011 VzH Cuták Marek Milotice CZ 10 F65 90 ZM
B RB 2011 VzH FOOD FARM s.r.o. Hlohovec SK 11 F66 80  
B RB 2011 VzH Frola František Lipov CZ 11 F67 83  
B RB 2011 VzH Gazda Petr Polešovice CZ 11 F68 79  
B RB 2011 VzH Horáček František Bukovany CZ 11 F69 71  
B RB 2011 VzH Kahánek Jan Kyjov CZ 11 F70 88 ZM
B RB 2011 VzH Klubusová Blanka Josefov CZ 11 F71 73  
B RB 2011 VzH Koplík Josef Ratíškovice CZ 11 F72 89 ZM
B RB 2011 VzH Létal Stanislav Tvrdonice CZ 11 F73 78  
B RB 2011 VzH Nikodém Míša Polešovice CZ 11 F74 69  
B RB 2011 VzH Rajsigl Jiří Kyjov CZ 11 F75 83  
B RB 2011 VzH Uherek Jiří Dolní Bojanovice CZ 11 F76 70  
B RB 2011 VzH Vala Jiří Velké Pavlovice CZ 11 F77 79  
B RB 2011 VzH Vinařství Fridrich Vracov CZ 11 F78 87 ZM
B RB 2011 VzH Vinařství u Šťastných Mistřín CZ 11 F79 80  
B RB 2011 VzH Vyskočil Radoslav Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 11 F80 74  
B RB 2011 VzB Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 45 F81 86  
B RB 2011 kab Púčik Vladimír Ing. Ružindol SK 9 F82 86 ZM
B RB 2011 jak Kaňa Josef Kobylí CZ 9 F83 83  
B RB 2010 ps Čerešňák Jiří Lipov CZ 11 F84 81  
B RB 2011 ps Ilčík František Vacenovice CZ 10 F85 80  
B RB 2011 ps Kubík Albíz Pusté Úĺany SK 10 F86 82  
B RB 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 11 F87 85 ZM
B RB 2010 ps Urbánek Josef Petrov CZ 11 F88 78  
B RB 2010 VzH J+R Ostrezi Bzenec CZ 11 F89 87 ZM
B RB 2010 VzH Martinek Vojtěch Kostelec CZ 11 F90 79  
B RB 2010 kab Holánek Hynek, Ing. Ivaň CZ 11 F91 89 ZM
B RB 2011 jak Kovács František Trhová Hradská SK 9 F92 76  
B RB 2009 jak Šebesta Lubomír Vracov CZ 11 F93 80  
B RB 2011 jak Vaculka Miroslav Vacenovice CZ 9 F94 85 ZM
B RB 2009 ps Malé vinařství Novotný Vracov CZ 11 F95 78  
B RB 2011 ps Petrovič Vladimír Skalica SK 10 F96 83  
B RB 2009 VzH Frola František Lipov CZ 11 F97 90 ZM
B RB 2009 VzH Káčerek Stanislav Petrov CZ 11 F98 77  
B RB 2009 VzH Kaňovský Karel Nedachlebice CZ 11 F99 83  
B RB 2007 ps Greč Viktor ml., Mgr. Radošovce SK 11 F100 75  
B RB 1996 ps Chrástek Zdeněk Kudlovice CZ 11 F101 86 ZM
B RB 1993 VzH Jakša Josef Vracov CZ 11 F102 ŠO cena předsedy ČZS za nejlépe hodnocené víno zahrádkářů z ČR
B 2010 jak Csémi Ladislav Veľký Medér SK 13 G1 77  
B 2011 jak Gavlík Stanislav Sudoměřice CZ 12 G2 80  
B 2011 jak Konečný Winery Čejkovice CZ 12 G3 70  
B 2011 jak Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 12 G4 81  
B 2011 ps Černík Alois Drnholec CZ 12 G5 78  
B 2008 ps Greč Viktor ml., Mgr. Radošovce SK 13 G6 79  
B 2011 ps Habarta Libor Kunovice CZ 12 G7 69  
B 2011 ps Horňák Josef St. Poddvorov CZ 12 G8 79  
B 2011 ps Konečný Miroslav Mikulčice CZ 12 G9 78  
B 2011 ps Konečný Václav MVDr. Vnorovy CZ 12 G10 83  
B 2011 ps Otáhal Karel Ing. Hustopeče CZ 12 G11 77  
B 2011 ps Tuček Jaroslav Kostice CZ 12 G12 ŠO cena Cechu kyjovských vinařů za nejvýše hodnocené Rulandské šedé
B 2011 ps Vinařství Fojtík Čejkovice CZ 12 G13 84  
B 2011 ps Vinařství Novotný Čejkovice CZ 12 G14 80  
B 2011 ps Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 12 G15 82 battonage
B 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 12 G16 82  
B 2011 ps Vydařilý Petr Mutěnice CZ 12 G17 76  
B 2011 ps Zámecké vinařství Bzenec Bzenec CZ 12 G18 70  
B 2011 VzH Botanická zahrada Praha CZ 12 G19 85 ZM
B 2011 VzH Brázdová Pavla Lužice CZ 12 G20 78  
B 2011 VzH Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 12 G21 86 ZM
B 2011 VzH Daněk M. + Kahánek J. Kyjov CZ 12 G22 89 ZM
B 2011 VzH Glos Jaroslav Žeravice CZ 12 G23 50  
B 2007 VzH Greč Viktor, Ing. Radošovce SK 13 G24 79  
B 2011 VzH Herzán Libor Čejkovice CZ 12 G25 87 ZM
B 2011 VzH Kölbl Vojtěch Kyjov CZ 12 G26 85 ZM
B 2011 VzH Luža Vojtěch st. Velehrad CZ 12 G27 79  
B 2011 VzH Mokrášovi D. a P. Ratíškovice CZ 12 G28 88 ZM
B 2011 VzH Morva Pavel Veĺký Medér SK 12 G29 65  
B 2009 VzH Novotný Jaroslav Šitbořice CZ 13 G30 79  
B 2011 VzH Pardík Vladimír Lanžhot CZ 12 G31 79  
B 2011 VzH Turzík Ladislav Mutěnice CZ 12 G32 79  
B 2011 VzH Urbánek Leoš Čejkovice CZ 12 G33 ŠV cena ministra zemědělství za nejvýše hodnocené víno
B 2011 VzH Vacenovský Petr Ratíškovice CZ 12 G34 90 ZM
B 2011 VzH Valenta Bronislav Čejč CZ 12 G35 91 ZM
B 2011 VzH Válka Jan Žarošice CZ 12 G36 84  
B 2011 VzH Vinařský dům Dubňany Dubňany CZ 12 G37 83  
B 2011 VzH Vinařství Klásek Petrov CZ 13 G38 88 ZM
B 2011 VzH Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 13 G39 80  
B 2011 VzH Vinařství Václav Šalša Kyjov CZ 13 G40 87 ZM
B 2011 VzH Vinařství Žarošice Žarošice CZ 13 G41 80  
B 2011 VzH Vojtek Radim Polešovice CZ 13 G42 77  
B 2011 VzH Vymyslický Radislav Bílovice CZ 13 G43 81  
B 2011 VzB Livi Dubňany Dubňany CZ 45 G44 78  
B 2011 VzB Šebesta Josef Ratíškovice CZ 45 G45 85  
B 2011 jak Ingr Radomil Skoronice CZ 12 G46 75  
B 2010 ps Čajka Jan Ing. Vnorovy CZ 13 G47 82  
B 2010 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 13 G48 76  
B 2011 VzH Prygl Josef St. Poddvorov CZ 13 G49 78  
B 2009 VzH Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 13 G50 81  
B 2009 VzH Flora Mirek Mutěnice CZ 13 G51 78  
B 2009 VzH Kadubcová Lenka Ing. Lipov CZ 13 G52 68  
B 2009 VzH Kaňovský Karel Nedachlebice CZ 13 G53 75  
B 2009 VzH METROFLORA Milotice CZ 13 G54 81  
B 2009 VzH Paprskár Marian Ing. Horné Orešany SK 13 G55 85 ZM
B 2006 VzB Vinařství František Hrňa Buchlovice CZ 45 G56 88  
B 2007 VzB Škarecký Stanislav Vracov CZ 45 G57 89 ZM
B 1999 jak Vinařství Šťastný Blučina CZ 13 G58 85 ZM
B 2011 VzH Valehrach Stanislav Sivice CZ 13 G59 80  
B Char 2011 kab Vrzala Marián Maňa SK 14 H1 72  
B Char 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 14 H2 85 ZM
B Char 2011 jak Girič Jan st. Hlohovec CZ 14 H3 76  
B Char 2011 jak Jagoš Bohumil Lipov CZ 14 H4 78  
B Char 2011 jak Jambor Miroslav Mutěnice CZ 14 H5 82  
B Char 2011 jak Kronovit Lubomír Drnholec CZ 14 H6 72  
B Char 2011 jak Němec Štěpán Kyjov CZ 14 H7 72  
B Char 2011 jak Familie Schubert Paasdorf AT 14 H8 86 ZM
B Char 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 14 H9 80  
B Char 2011 MZV Vinařství Antonín Hanák Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 14 H10 74  
B Char 2011 ps Bílek Vít Dolní Bojanovice CZ 14 H11 ŠO  
B Char 2011 ps Danačík Josef Milotice CZ 14 H12 72  
B Char 2011 ps Dovolil Pavel Kyjov - Bohuslavice CZ 14 H13 84 ZM
B Char 2011 ps Hlaváček Radim, Ing. Boršice CZ 14 H14 85 ZM
B Char 2011 ps Horák Jiří Bukovany CZ 14 H15 72  
B Char 2011 ps Hubáček Jiří, Ing. Ratíškovice CZ 14 H16 77  
B Char 2011 ps Janeček Josef Sudoměřice CZ 14 H17 80  
B Char 2011 ps Jarec František Ing. Lanžhot CZ 14 H18 74  
B Char 2011 ps Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 14 H19 79  
B Char 2010 ps Juráček Rostislav Prietržka SK 16 H20 83  
B Char 2011 ps Kučera Josef Bzenec CZ 14 H21 71  
B Char 2011 ps Kvarda Petr Kyjov CZ 14 H22 82  
B Char 2011 ps Makudera František, Ing. Prušánky CZ 14 H23 78  
B Char 2011 ps Mikulčík Roman Popovice CZ 14 H24 80  
B Char 2011 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 14 H25 76  
B Char 2009 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 16 H26 86 ZM
B Char 2007 ps Novotný Jaroslav Šitbořice CZ 16 H27 90 ZM
B Char 2011 ps O.S. Demižonek Kyjov - Bohuslavice CZ 14 H28 82  
B Char 2011 ps Richtr Antonín Dolní Němčí CZ 14 H29 68  
B Char 2011 ps Sháňal Josef Kostice CZ 14 H30 85 ZM
B Char 2011 ps Sítek Michal Hlohovec CZ 14 H31 77  
B Char 2011 ps Svoboda Miroslav Petrov CZ 14 H32 71  
B Char 2011 ps Šebesta Josef Ratíškovice CZ 14 H33 80  
B Char 2011 ps Šlichta J. + J. Hlohovec CZ 15 H34 85 ZM
B Char 2011 ps Švec Jiří Popovice CZ 15 H35 76  
B Char 2011 ps Tátoš Petér Mgr. Veĺká Paka SK 15 H36 75  
B Char 2011 ps Tokoš Vladimír Skalica SK 15 H37 76  
B Char 2011 ps Toman Ladislav Ratíškovice CZ 15 H38 77  
B Char 2011 ps Varmuža Zdeněk Čejkovice CZ 15 H39 78  
B Char 2011 ps Vinařský dům Dubňany Dubňany CZ 15 H40 76  
B Char 2011 ps Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 15 H41 75  
B Char 2011 ps Vinařství Fridrich Vracov CZ 15 H42 83  
B Char 2011 ps Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 15 H43 76  
B Char 2011 ps Vinařství Václav Šalša Kyjov CZ 15 H44 78 šarže 12-11
B Char 2011 ps Vinařství Václav Šalša Kyjov CZ 15 H45 83 šarže 7-11
B Char 2011 ps Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 15 H46 72  
B Char 2011 ps Víno Macháček Vnorovy CZ 15 H47 65  
B Char 2011 ps Vyskočil Martin Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 15 H48 71  
B Char 2011 ps Vyskočilová Alena Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 15 H49 76  
B Char 2011 ps Zámecké vinařství Bzenec Bzenec CZ 15 H50 90 ZM
B Char 2011 ps Zemědělská a. s. Čejkovice CZ 15 H51 79  
B Char 2011 ps Znovín Znojmo Znojmo CZ 15 H52 80  
B Char 2011 ps Žerotín a.s. Strážnice CZ 15 H53 79  
B Char 2011 VzH Areál pod sklepy Kostelec u Kyjova CZ 15 H54 80  
B Char 2011 VzH Brázdil Tomáš Boršice CZ 15 H55 83  
B Char 2011 VzH Čermák Josef Kyjov CZ 15 H56 69  
B Char 2011 VzH Daněk M. + Kahánek J. Kyjov CZ 15 H57 74  
B Char 2011 VzH Fridrich Tomáš Vracov CZ 15 H58 84 ZM
B Char 2011 VzH Gertner Eduard St. Poddvorov CZ 15 H59 83  
B Char 2011 VzH Greč Viktor, Ing. Radošovce SK 15 H60 75  
B Char 2011 VzH Halík Jan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 15 H61 72  
B Char 2011 VzH Hycl Vratislav Hodonín CZ 15 H62 76  
B Char 2011 VzH Charvát Jaroslav Klobouky u Brna CZ 15 H63 88 ZM
B Char 2011 VzH Juráček Rostislav Prietržka SK 15 H64 75  
B CHar 2011 VzH Kratochvíla V. Čejkovice CZ 15 H65 84 ZM
B Char 2011 VzH Krpálek Josef ml. Boršice CZ 15 H66 79  
B Char 2010 VzH Loskot Roman, Ing. Nosislav CZ 16 H67 85 ZM
B Char 2011 VzH Machálek Karel Kunovice CZ 16 H68 84 ZM
B Char 2011 VzH Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 16 H69 85 ZM
B Char 2011 VzH Michalica Cyril Hlohovec CZ 16 H70 80  
B Char 2011 VzH Morva Pavel Veĺký Medér SK 16 H71 72  
B Char 2011 VzH Netík Milan Josefov CZ 16 H72 79  
B Char 2011 VzH Pavka Martin Čejkovice CZ 16 H73 81  
B Char 2011 VzH Pelikán Jiří Bukovany CZ 16 H74 78  
B Char 2011 VzH Polášek Zbyněk Milotice CZ 16 H75 92 ZM
B Char 2011 VzH PRIMAVIN s.r.o. Veĺký Medér SK 16 H76 75  
B Char 2011 VzH Rodina Kölbelova Kyjov CZ 16 H77 82  
B Char 2011 VzH Tománek Miloslav Boršice CZ 16 H78 85 ZM
B Char 2011 VzH Vinárstvo Kopeček Skalica SK 16 H79 78  
B Char 2011 VzH Vinařství Cícha Tomáš Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 16 H80 82  
B Char 2011 VzH Vinařství Štěpán Maňák Žádovice CZ 16 H81 90 ZM
B Char 2011 VzH Vinařství Vydařilý Mutěnice CZ 16 H82 89 ZM
B Char 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 16 H83 83  
B Char 2011 VzH Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 16 H84 84 ZM
B Char 2011 VzH Víno Hruška Blatnička CZ 16 H85 83  
B Char 2011 VzH Zemědělská a. s. Čejkovice CZ 16 H86 75  
B Char 2011 VzH Žerotín a.s. Strážnice CZ 16 H87 86 ZM
B Char 2011 VzB Hanák Josef Ing. Uherské Hradiště CZ 45 H88 83  
B Char 2010 jak Hlavatý Antonín Charvátská Nová Ves CZ 16 H89 65  
B Char 2011 jak Nekham Josef Paasdorf AT 14 H90 86 ZM
B Char 2011 ČZV Hrabovský Pavel Velké Žernoseky CZ 14 H91 76  
B Char 2010 ps Brázdová Pavla Lužice CZ 16 H92 84 ZM
B Char 2010 ps Zůbek Josef Petrov CZ 16 H93 85 ZM
B Char 2011 VzH Kováčik František Šoporňa SK 16 H94 80  
B Char 2011 VzH Kozina Lubomír Žeravice CZ 16 H95 78  
B Char 2011 VzH Michalicová Vladimíra Hlohovec CZ 16 H96 81  
B Char 2009 jak Varga Istaván Ing. Trhová Hradská SK 16 H97 60  
B Char 2009 VzH Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 16 H98 82  
B Char 2011 jak Kozma Antal Mužla SK 14 H99 79  
B Char 2008 ps Křivánek Jiří Bzenec CZ 16 H100 84 ZM
B Char 2011 jak Mikolai Vince Ing. Veľký Medér SK 14 H101 70  
B Char 2007 VzB Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 45 H102 91 ZM
B Char 2011 VzB Hoša Antonín Čejč CZ 45 H103 68  
B RR 2011 kab Botanická zahrada Praha CZ 13 I1 76  
B RR 2011 kab Frola František Lipov CZ 13 I2 79  
B RR 2011 kab Tátoš Petér Mgr. Veĺká Paka SK 13 I3 75  
B RR 2011 kab Vrzala Marián Maňa SK 13 I4 73  
B RR 2011 jak Adamec Dušan Žarošice CZ 13 I5 81  
B RR 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 13 I6 79  
B RR 2011 jak Brablc Jaroslav Mutěnice CZ 13 I7 73  
B RR 2011 jak Brantál Vratislav Bzenec CZ 13 I8 85 ZM
B RR 2011 jak Brhel František Vacenovice CZ 13 I9 75  
B RR 2011 jak Čech František Žeravice CZ 13 I10 80  
B RR 2011 jak Doložílek Zdeněk Polešovice CZ 13 I11 85 ZM
B RR 2009 jak Dvořan Pavel Buchlovice CZ 19 I12 80  
B RR 2011 jak Fojtík František Skoronice CZ 13 I13 80  
B RR 2011 jak Fridrich Zdeněk Vracov CZ 13 I14 71  
B RR 2011 jak Gerle Jiří MUDr. Praha CZ 13 I15 69  
B RR 2011 jak Ingr Radomil Skoronice CZ 13 I16 77  
B RR 2011 jak Jelínek Karel Bzenec CZ 13 I17 65  
B RR 2011 jak Koža Josef Ing. Mutěnice CZ 13 I18 63  
B RR 2011 jak Martinek Martin Strážnice CZ 17 I19 81  
B RR 2011 jak Němec Štěpán Kyjov CZ 17 I20 77  
B RR 2011 jak Sedláček, Ing. Ráby CZ 17 I21 65  
B RR 2011 jak Svoboda Pavel Ing. Boršice CZ 17 I22 82  
B RR 2011 jak Ševela Jan Hovorany CZ 17 I23 83  
B RR 2011 jak Tesařík Zdeněk Tvrdonice CZ 17 I24 81  
B RR 2011 jak Topinka Miroslav Kobylí CZ 17 I25 86 ZM
B RR 2011 jak Urban Rostilav Vracov CZ 17 I26 66  
B RR 2011 jak Vaculka Miroslav Vacenovice CZ 17 I27 80  
B RR 2011 jak Vala Michal Nosislav CZ 17 I28 80  
B RR 2011 jak Zbořil Jan Čeložnice CZ 17 I29 72  
B RR 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 17 I30 90 ZM
B RR 2011 ps Tyl Pavel Polešovice CZ 17 I30a 73  
B RR 2011 ps Areál pod sklepy Kostelec u Kyjova CZ 17 I31 80  
B RR 2008 ps Bačuvčík Alois Topolná CZ 19 I32 84 ZM
B RR 2011 ps Dočkal Vít PhDr., Ph.D. Bulhary CZ 17 I33 84 ZM
B RR 2011 ps Dula Miroslav, Ing. Moravský Písek CZ 17 I34 72  
B RR 2009 ps Greč Viktor ml., Mgr. Radošovce SK 19 I35 73  
B RR 2011 ps Hajduch Pavel Mutěnice CZ 17 I36 74  
B RR 2011 ps Helešic Jaroslav Tvrdonice CZ 17 I37 77  
B RR 2011 ps Herůfek Svatopluk Zaječí CZ 17 I38 84 ZM
B RR 2011 ps Karásek Jan Lipov CZ 17 I39 80  
B RR 2011 ps Konečný Martin Hovorany CZ 17 I40 73  
B RR 2011 ps Konečný Václav MVDr. Vnorovy CZ 17 I41 60  
B RR 2011 ps Kotásek Jiří Ratíškovice CZ 17 I42 82  
B RR 2008 ps Křivánek Jiří Bzenec CZ 19 I43 70  
B RR 2011 ps Kundrata Libor Milotice CZ 17 I44 83 panenské
B RR 2011 ps Létal Stanislav Tvrdonice CZ 17 I45 60  
B RR 2011 ps Luža Tomáš Ing. Velehrad CZ 17 I46 79  
B RR 2011 ps Machlica Peter Skalica SK 17 I47 82  
B RR 2011 ps Makudera František, Ing. Prušánky CZ 17 I48 73  
B RR 2011 ps Malík Peter, Ing. Šurany SK 17 I49 80  
B RR 2001 ps Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 19 I50 85 ZM
B RR 2011 ps Menšík Oldřich Žeravice CZ 17 I51 81  
B RR 2011 ps Mikeska J. Vracov CZ 17 I52 85 ZM
B RR 2011 ps Němec Jiří Kyjov CZ 17 I53 67  
B RR 2011 ps Němec Tomáš Archlebov CZ 17 I54 68  
B RR 2011 ps Pavlica Petr Hroznová Lhota CZ 17 I55 89 ZM
B RR 2011 ps Prištic Jozef Piešťany SK 17 I56 76  
B RR 2011 ps Příkazský Petr Ing. Dubňany CZ 18 I57 83  
B RR 2011 ps Raiskub Jaroslav Vracov CZ 18 I58 80  
B RR 2011 ps Rodina Kölbelova Kyjov CZ 18 I59 80  
B RR 2011 ps Rodinné vinařství Ševela Brumovice CZ 18 I60 82  
B RR 2011 ps Sabáček Pavel Vacenovice CZ 18 I61 78  
B RR 2011 ps Soják Petr Polešovice CZ 18 I62 92 ZM
B RR 2011 ps Svoboda Vladimír Kyjov CZ 18 I63 82  
B RR 2011 ps Škarecký Stanislav Vracov CZ 18 I64 88 ZM
B RR 2011 ps Šťastný Vladimír, Ing. Kyjov CZ 18 I65 83  
B RR 2011 ps Šupa Antonín Josefov CZ 18 I66 80  
B RR 2011 ps Toman František Sudoměřice CZ 18 I67 81  
B RR 2011 ps Toman Ladislav Ratíškovice CZ 18 I68 78  
B RR 2011 ps Tománek Miloslav Boršice CZ 18 I69 83  
B RR 2011 ps Turzík Ladislav Mutěnice CZ 18 I70 84 ZM
B RR 2011 ps Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 18 I71 83  
B RR 2011 ps Vinařství Fridrich Vracov CZ 18 I72 79  
B RR 2011 ps Vinařství Mikulica Velké Pavlovice CZ 18 I73 82  
B RR 2011 ps Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 18 I74 85 ZM
B RR 2011 ps Vinařství Žarošice Žarošice CZ 18 I75 80  
B RR 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 18 I76 75  
B RR 2011 ps Výleta Libor Ing. Dubňany CZ 18 I77 76  
B RR 2011 ps Žerotín a.s. Strážnice CZ 18 I78 79  
B RR 2011 VzH Drobilovo víno Polešovice CZ 18 I79 89 ZM
B RR 2006 VzH Měšťánek Vladimír Boršice CZ 19 I80 85 ZM
B RR 2010 VzH Morva Pavel Veĺký Medér SK 19 I81 65  
B RR 2011 VzH Šmukař Josef Starovičky CZ 18 I82 75  
B RR 2010 VzH Šupa Antonín Josefov CZ 19 I83 83  
B RR 2011 VzH Trn Miroslav Veselí nad Moravou CZ 18 I84 83  
B RR 2011 VzH Uher Antonín Lanžhot CZ 18 I85 90 ZM
B RR 2011 VzH Uher Zdeněk Kostice CZ 18 I86 86 ZM
B RR 2011 VzH Vinařský dům Dubňany Dubňany CZ 19 I87 90 ZM
B RR 2011 VzH Vinařství Vaďura Polešovice CZ 19 I88 92 ZM
B RR 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 19 I89 81  
B RR 2011 VzH Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 19 I90 86 ZM
B RR 2011 VzH Vojtek Radim Polešovice CZ 19 I91 79  
B RR 2011 VzB Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 45 I92 88  
B RR 2009 slám. Paprskár Marian Ing. Horné Orešany SK 45 I93 84  
B RR 2009 slám. Paprskár Marián, Ing. Horné Orešany SK 45 I94 85  
B RR 2010 jak Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 19 I95 82 barrique
B RR 2011 jak Malčic Jan Hlohovec CZ 17 I96 71  
B RR 2010 jak Mezihorák František Vracov CZ 19 I97 76  
B RR 2009 jak Varga Istaván Ing. Trhová Hradská SK 19 I98 60  
B RR 2010 ps Bačík Josef Vracov CZ 19 I99 83  
B RR 2011 ps Císařské sklepy Horák Čejč CZ 18 I100 75  
B RR 2010 ps Čajka Jan Ing. Vnorovy CZ 19 I101 80  
B RR 2011 ps Halík Jan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 18 I102 75  
B RR 2010 ps Konečný A. Milotice CZ 19 I103 80  
B RR 2011 ps Pavlica František Hroznová Lhota CZ 18 I104 76  
B RR 2010 ps SPIELBERG CZ Archlebov CZ 19 I105 77  
B RR 2010 ps Trubač Vladimír Ing. Veľký Medér SK 19 I106 71  
B RR 2010 ps Vinařství Cícha Tomáš Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 19 I107 69  
B RR 2010 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 19 I108 71  
B RR 2006 VzH Vondrák Luděk, Bc. Mělník CZ 19 I109 81  
B RR 2009 jak Macalík Stanislav Petrov CZ 19 I110 72  
B RR 2011 jak Macháček Martin Skalica SK 17 I111 74  
B RR 2011 jak Poláček Jaromír Archlebov CZ 17 I112 77  
B RR 2009 ps Agrolip a.s. Lipov Lipov CZ 19 I113 82  
B RR 2009 ps Brázdová Pavla Lužice CZ 19 I114 83  
B RR 2011 ps Greč Viktor ml., Mgr. Radošovce SK 18 I115 76  
B RR 2011 ps Indruch Petr Polešovice CZ 18 I116 84 ZM
B RR 2011 ps Jandora Marek Archlebov CZ 18 I117 83  
B RR 2009 ps Káčerek Stanislav Petrov CZ 19 I118 65  
B RR 2009 ps METROFLORA Milotice CZ 19 I119 77  
B RR 2011 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 18 I120 84 ZM
B RR 2009 ps Trávníček Jiří Ing. Rohatec CZ 19 I121 73  
B RR 2009 ps Vavřinec Josef Mgr. Vracov CZ 19 I122 77  
B RR 2011 ps Vlach Zdeněk Kyjov CZ 18 I123 80  
B RR 2009 VzH Schön Antonín Polešovice CZ 19 I124 79  
B RR 2009 led. Znovín Znojmo Znojmo CZ 45 I125 93 cena Kyjovské vinotéky za nejvýše hodnocené bílé archivní víno
B RR 2008 ps Běhávka Václav Polešovice CZ 19 I126 86 ZM
B RR 2008 ps Slováček František Bzenec CZ 19 I127 71  
B RR 2008 ps Stašek Vladimír Modrá CZ 19 I128 85 ZM, barrique
B RR 2008 ps Vinařství Fridrich Hustopeče CZ 19 I129 85 ZM
B RR 2007 ps Česká zemědělská univerzita Praha CZ 19 I130 ŠO pohár vin. komise ČZS za nejlépe hodnocené víno vinařské oblasti Čechy
B RR 2011 ps Martinek Stanislav Kyjov CZ 18 I131 78  
B RR 2011 ps Švec Lumír Kudlovice CZ 18 I132 86 ZM
B Sg 2011 jak Lupač František Čejkovice CZ 20 J1 78  
B Sg 2011 jak Mikulčík František Vacenovice CZ 20 J2 81  
B Sg 2011 jak Slezák Jar. Bzenec CZ 20 J3 74  
B Sg 2009 jak Turić Daruvar HR 21 J4 78  
B Sg 2011 jak Víno Hruška Blatnička CZ 20 J5 72  
B Sg 2011 MZV Vitis Moravia Velké Němčice CZ 20 J6 84 ZM
B Sg 2011 MZV Holec Petr Dolní Dunajovice CZ 20 J7 ŠO  
B Sg 2011 MZV Vinařský dvůr Fuzgrunty - Aleš Valluch Bulhary CZ 20 J8 76  
B Sg 2011 ps Brázdová Pavla Lužice CZ 20 J9 78  
B Sg 2011 ps Čulen Jaroslav Charvátská Nová Ves CZ 20 J10 73  
B Sg 2011 ps Ehrlich Martin Milotice CZ 20 J11 80  
B Sg 2011 ps Jaštík Jan Ratíškovice CZ 20 J12 70  
B Sg 2011 ps Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 20 J13 86 ZM
B Sg 2011 ps Kratochvíla V. Čejkovice CZ 20 J14 83 ZM
B Sg 2010 ps Krist Martin Skoronice CZ 21 J15 78  
B Sg 2011 ps Kundrata Libor Milotice CZ 20 J16 83 ZM, panenské
B Sg 2011 ps Martinek Martin Strážnice CZ 20 J17 82  
B Sg 2011 ps Ostřížek Bronislav Hovorany CZ 20 J18 81  
B Sg 2011 ps Petratur Tomáš Mgr. Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 20 J19 65  
B Sg 2011 ps Rodinné vinařství Ludvík Osička & synové Velké Bílovice CZ 20 J20 62  
B Sg 2011 ps Soviš Dušan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 20 J21 75  
B Sg 2009 ps Strýček Henrich St. Poddvorov CZ 21 J22 81  
B Sg 2011 ps Šťastný Josef Petrov CZ 20 J23 78  
B Sg 2011 ps Tokoš Ján Skalica SK 20 J24 70  
B Sg 2011 ps Toman František Sudoměřice CZ 20 J25 72  
B Sg 2011 ps Vaško Pavel Skalica SK 20 J26 61  
B Sg 2011 ps Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 20 J27 87 ZM
B Sg 2011 ps Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 20 J28 89 ZM
B Sg 2011 ps Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 20 J29 83 ZM
B Sg 2011 ps Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 20 J30 70  
B Sg 2011 ps Znovín Znojmo Znojmo CZ 20 J31 80  
B Sg 2011 VzH Agrolip a.s. Lipov Lipov CZ 20 J32 76  
B Sg 2011 VzH Čmarada René Skalica SK 20 J33 65  
B Sg 2011 VzH Gajda Josef Lanžhot CZ 20 J34 64  
B Sg 2011 VzH Hoša Antonín Čejč CZ 20 J35 86 ZM
B Sg 2009 VzH Hudec Zdeněk, Ing. Kněžpole CZ 21 J36 72  
B Sg 2011 VzH Hycl Vratislav Hodonín CZ 21 J37 83 ZM
B Sg 2011 VzH Ingr Petr Vacenovice CZ 21 J38 76  
B Sg 2011 VzH Kolaja Jiří Ježov CZ 21 J39 80  
B Sg 2011 VzH Livi Dubňany Dubňany CZ 21 J40 73  
B Sg 2011 VzH Netík Milan Josefov CZ 21 J41 89 ZM
B Sg 2011 VzH Nikodém Míša Polešovice CZ 21 J42 78  
B Sg 2011 VzH Staňková Jaroslava Blatnice p. Sv. Ant. CZ 21 J43 82  
B Sg 2011 VzH Škarecký Stanislav Vracov CZ 21 J44 85 ZM
B Sg 2011 VzH Švec Josef Kmeťovo SK 21 J45 87 ZM
B Sg 2011 VzH Tátoš Petér Mgr. Veĺká Paka SK 21 J46 83 ZM
B Sg 2004 VzH Trávník Cyril Mutěnice CZ 21 J47 80  
B Sg 2011 VzH Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 21 J48 72  
B Sg 2011 VzH Vinařství Medek Uherské Hradiště CZ 21 J49 81  
B Sg 2011 VzH Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 21 J50 82  
B Sg 2011 VzH Vinařství Václav Šalša Kyjov CZ 21 J51 83 ZM
B Sg 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 21 J52 79  
B Sg 2011 VzH Víno Hruška Blatnička CZ 21 J53 81  
B Sg 2011 VzB Michalica Cyril Hlohovec CZ 45 J54 87  
B Sg 2011 VzB Zelenka Peter Skalica SK 45 J55 83  
B Sg 2010 jak Hlavatý Antonín Charvátská Nová Ves CZ 21 J56 70  
B Sg 2010 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 21 J57 73  
B Sg 2010 ps Klimek Lubomír Moravany CZ 21 J58 76  
B Sg 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 21 J59 82  
B Sg 2010 ps SPIELBERG CZ Archlebov CZ 21 J60 79  
B Sg 2010 ps Šural Petr Petrov CZ 21 J61 82  
B Sg 2010 ps Vinařství Plešingr Rohatec CZ 21 J62 75  
B Sg 2011 VzH Malík Peter Ing. Šurany SK 21 J63 77  
B Sg 2009 ps Hlavinka Pavel Bukovany CZ 21 J64 69  
B Sg 2011 ps Vinařství Mutěnice Mutěnice CZ 20 J65 83 ZM
B Sg 2009 VzH Bečka Zdeněk Šitbořice CZ 21 J66 82  
B Sg 2009 VzH Řičica Pavel Vnorovy CZ 21 J67 85 ZM
B Sg 2009 VzH Škarecký Stanislav Vracov CZ 21 J68 88 ZM
B Sg 2009 VzH Vinum Moravicum Bzenec CZ 21 J69 75  
B Sg 2011 MZV Košutovi M&M Moravská Nová Ves CZ 20 J70 83 ZM
B Pal 2011 jak Hržič Dušan Chorvátský Grob SK 22 K1 79  
B Pal 2011 jak Kovács František Trhová Hradská SK 22 K2 81  
B Pal 2011 MZV Vitis Moravia Velké Němčice CZ 22 K3 83  
B Pal 2011 ps Hercog Petr Hustopeče CZ 22 K4 85 ZM
B Pal 2011 ps Martinek Stanislav Kyjov CZ 22 K5 84  
B Pal 2011 ps Pavelka Milan Bulhary CZ 22 K6 79  
B Pal 2011 ps Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 22 K7 ŠO  
B Pal 2011 VzH Běhula Leoš Milotice CZ 22 K8 88 ZM
B Pal 2011 VzH Drobilovo víno Polešovice CZ 22 K9 80  
B Pal 2011 VzH Fasora Petr a synové Hovorany CZ 22 K10 86 ZM
B Pal 2011 VzH Krátký Milan Brumovice CZ 22 K11 81  
B Pal 2011 VzH METROFLORA Milotice CZ 22 K12 84  
B Pal 2011 VzH Spevár Marián Hlohovec SK 22 K13 85 ZM
B Pal 2011 VzH Vinařství Klásek Petrov CZ 22 K14 82  
B Pal 2011 VzH Vinařství Žarošice Žarošice CZ 22 K15 81  
B Pal 2011 VzB Švec Josef Kmeťovo SK 45 K16 88  
B Pal 2010 ps M.K. Tejklovi Bzenec CZ 22 K17 84  
B Pal 2011 jak Becse Ottó Obid SK 22 K18 78  
B Pal 2009 VzH Gottwald Josef Boršice CZ 22 K19 75  
B 2010 jak Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 23 L1 84 barrique
B 2011 jak Maďera Vlastimil Moravská Nová Ves CZ 23 L2 85 ZM
B 2011 jak Otáhal Jaroslav Čejkovice CZ 23 L3 78  
B 2011 jak Pazderka Petr Čejkovice CZ 23 L4 85 ZM
B 2011 ps Jarec František Ing. Lanžhot CZ 23 L5 72  
B 2011 ps Koráb Bedřich Čejkovice CZ 23 L6 75  
B 2011 ps Kouřil Vladimír Kyjov CZ 23 L7 84  
B 2011 ps Macháček Jan Petrov CZ 23 L8 75  
B 2008 ps Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 24 L9 87 ZM
B 2009 ps Matějka Miloslav Skalica SK 24 L10 82  
B 2011 ps Štipčák Josef Vlkoš CZ 23 L11 84  
B 2011 ps Víno Macháček Vnorovy CZ 23 L12 81  
B 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 23 L13 81  
B 2011 ps Znovín Znojmo Znojmo CZ 23 L14 82  
B 2011 VzH Agrolip a.s. Lipov Lipov CZ 23 L15 72  
B 2011 VzH Běhávka Václav Polešovice CZ 23 L16 86 ZM
B 2011 VzH Běhula Leoš Milotice CZ 23 L17 85 ZM
B 2011 VzH Bíza Pavel Ing. Čejč CZ 23 L18 78  
B 2009 VzH Bíza Pavel Ing. Čejč CZ 24 L19 87 ZM
B 2011 ps Greč Viktor, Ing. Radošovce SK 23 L20 82  
B 2011 VzH Hlaváček Radim, Ing. Boršice CZ 23 L21 85 ZM
B 2011 VzH Hradil Zdeněk Terezín CZ 23 L22 80  
B 2009 VzH Indruch Petr Polešovice CZ 24 L23 85 ZM
B 2011 VzH Ištvánek Jaromír Josefov CZ 23 L24 80  
B 2011 VzH Petratur Tomáš Mgr. Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 23 L25 67  
B 2011 VzH Sadílek Antonín Hustopeče CZ 23 L26 80  
B 2011 VzH Soviš Dušan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 23 L27 73  
B 2009 VzH Šulan Pavol Ružindol SK 24 L29 83  
B 2011 VzH Švec Lumír Kudlovice CZ 23 L30 81  
B 2011 VzH Tesařík Zdeněk Tvrdonice CZ 23 L31 80  
B 2011 VzH Turzík Robin Mutěnice CZ 23 L32 73  
B 2011 VzH Urbánek Leoš Čejkovice CZ 23 L33 87 ZM
B 2007 VzH Vavřinec Josef Mgr. Vracov CZ 24 L34 85 ZM
B 2011 VzH Vinařství Fridrich Hustopeče CZ 23 L35 81  
B 2011 VzH Vinařství Mutěnice Mutěnice CZ 23 L36 ŠO  
B 2011 VzH Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 23 L37 71  
B 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 23 L38 82  
B 2011 VzH Vinné sklepy Skalák Skalka CZ 23 L39 83  
B 2011 VzH Víno Hruška Blatnička CZ 23 L40 81  
B 2011 VzH Výmola Stanislav, Ing. Mikulčice CZ 23 L41 84  
B 2011 VzH Zálešák Radek Vlkoš CZ 23 L42 88 ZM
B 2011 VzB Čmarada René Skalica SK 45 L43 81  
B 2009 VzB Holánek Hynek, Ing. Ivaň CZ 45 L44 86  
B 2011 VzB Znovín Znojmo Znojmo CZ 45 L45 84 mešní
B 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 24 L46 87 ZM
B 2011 ps Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 23 L47 80  
B 2010 ps Urbánek Josef Petrov CZ 24 L48 80  
B 2010 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 24 L49 81  
B 2010 ps Bíza Pavel Ing. Čejč CZ 24 L49a 89 ZM
B 2010 VzH Řičica Pavel Vnorovy CZ 24 L50 83  
B 2009 VzH Příkaský Petr Ratíškovice CZ 24 L51 83  
B 2009 VzH Tetera Radim Těmice CZ 24 L52 66  
B 2009 VzB Jakšík Antonín Jarošov CZ 45 L53 75  
B 2008 jak M+T Zábojníkovi Kněžpole CZ 24 L54 78  
B 2009 VzH Nevídal Tomáš, Mgr. Šitbořice CZ 24 L55 79  
B 2006 VzH Greč Viktor, Ing. Radošovce SK 24 L56 82  
B 2006 ps Vašík Josef Vracov CZ 24 L57 87 ZM
B 2001 ps Vojtek Radim Polešovice CZ 24 L58 80  
B MM 2011 kab Hudec Peter Ing. Maňa SK 26 L59 74  
B MM 2011 kab Kovár Zdeněk Mutěnice CZ 26 L60 84  
B MM 2011 kab Tvrdoň František Popovice CZ 26 L61 78  
B MM 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 26 L62 70  
B MM 2011 jak Buchtík Zdeněk Ing. Boršice CZ 26 L63 81  
B MM 2011 jak Dobeš František Milotice CZ 26 L64 83  
B MM 2011 jak FOOD FARM s.r.o. Hlohovec SK 26 L65 83  
B MM 2011 jak Kraváček Deodor Drnholec CZ 26 L66 83  
B MM 2011 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 26 L67 80  
B MM 2011 jak Zemědělská a. s. Čejkovice CZ 26 L68 84  
B MM 2011 ps Ehrlich Martin Milotice CZ 26 L69 89 ZM
B MM 2011 ps Chrastina Ivan Hustopeče CZ 26 L70 67  
B MM 2011 ps Křivánek Jaroslav Modrá CZ 26 L71 81  
B MM 2006 ps Martinek Stanislav Kyjov CZ 27 L72 ŠO  
B MM 2008 ps Slováček Jiří Bzenec CZ 27 L73 81  
B MM 2011 ps Turzík Ladislav Mutěnice CZ 26 L74 86 ZM
B MM 2011 ps Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 26 L75 87 ZM
B MM 2009 VzH Nedbálek Stanislav Topolná CZ 27 L76 79  
B MM 2008 VzH Vinařství František Hrňa Buchlovice CZ 27 L77 77  
B MM 2010 jak Bureš Karel Modrá CZ 26 L78 80  
B MM 2010 jak Urbánek Josef Petrov CZ 26 L79 65  
B MM 2010 jak Žernosecké vinařství s. r. o. Velké Žernoseky CZ 26 L80 88 ZM
B MM 2010 MZV Vinařství Sádek Kojetice na Moravě CZ 26 L81 85  
B MM 2008 ps MVZ Bzenec Bzenec CZ 27 L82 83  
B MM 2011 jak Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 26 L83 82  
B MO 2011 kab Gajda Josef Lanžhot CZ 27 L84 72  
B MO 2011 jak Šardický Dušan Čejkovice CZ 27 L85 66  
B MO 2011 jak U Pohanků Žeravice CZ 27 L86 74  
B MO 2011 ps Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 27 L87 80  
B MO 2011 ps Vinařství Žurek Žeravice CZ 27 L88 76  
B IO 2011 kab Vlach Zdeněk Kyjov CZ 27 L89 74  
B IO 2011 jak Kozlík Stanislav Skalka CZ 27 L90 77  
B IO 2011 jak Mančík Pavel Mistřín CZ 27 L91 60  
B IO 2011 jak Znovín Znojmo Znojmo CZ 27 L92 85  
B Au 2011 kab Buček František Těmice CZ 22 M1 77  
B Au 2011 jak Knedlík Ludvík Mutěnice CZ 22 M2 65  
B Au 2011 ps Hercog Petr Hustopeče CZ 22 M3 82  
B Au 2011 ps Konečný Tomáš Vnorovy CZ 22 M4 84 ZM
B Au 2011 ps Malík Peter, Ing. Šurany SK 22 M5 83  
B Au 2011 ps Měšťánek Antonín Vážany CZ 22 M6 84 ZM
B Au 2011 ps Novák Josef Skalka CZ 22 M7 80  
B Au 2011 ps Valenta Jeroným Čejč CZ 22 M8 85 ZM
B Au 2011 ps Vaško Pavel Skalica SK 22 M9 65  
B Au 2011 ps Vinařství Maláník - Osička Mikulčice CZ 22 M10 ŠO  
B Au 2011 ps Vinařství Vaďura Polešovice CZ 22 M11 83  
B Au 2011 ps Výleta František Dubňany CZ 22 M12 77  
B Au 2011 VzH Livi Dubňany Dubňany CZ 22 M13 84 ZM
B Au 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 22 M14 81  
B Hib 2011 kab Habáň Robin Ježov CZ 24 M15 79  
B Hib 2011 jak Havlíček Jiří Ing. Kostelec CZ 24 M16 81  
B Hib 2011 jak Knápek Rudolf Drnholec CZ 24 M17 88 ZM
B Hib 2010 ČZV Kraus Vilém Mělník CZ 24 M18 82  
B Hib 2010 ps Císařské sklepy Horák Čejč CZ 24 M19 84  
B Hib 2011 ps Hanusa Jiří Čejkovice CZ 24 M20 85  
B Hib 2011 ps Kopl Martin Moravany CZ 24 M21 86  
B Hib 2011 ps Křen Karel MUDr. Čejč CZ 24 M22 86  
B Hib 2011 ps Machlica Peter Skalica SK 24 M23 84  
B Hib 2011 ps Vinařství Novotný Čejkovice CZ 24 M24 85  
B Hib 2011 VzH Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 24 M25 ŠO cena starosty města Kyjova za nejvýše hodnocené bílé
B Hib 2011 VzH Víno Hruška Blatnička CZ 24 M26 90 ZM
B Hib 2011 VzH Výleta Libor Ing. Dubňany CZ 24 M27 83  
B Hib 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 24 M28 87  
B Hib 2009 VzH Livi Dubňany Dubňany CZ 24 M29 87  
B Hib 2011 jak Koráb Bedřich Čejkovice CZ 24 M30 72  
B PL 2011 jak Benefi Ladislav Obid SK 25 M31 80  
B PL 2011 jak Buglos Ján Obid SK 25 M32 86  
B PL 2011 jak Kozlík Stanislav Skalka CZ 25 M33 81  
B PL 2011 ps Machlica Peter Skalica SK 25 M34 77  
B PL 2011 ps Pethö Andrej Pezinok SK 25 M35 68  
B PL 2011 ps Pethö Ladislav Báhoň SK 25 M36 83 Pesecká Leánka
B Ker 2011 jak Konečný Winery Čejkovice CZ 25 M37 83  
B Ker 2011 ps Holeček Josef Vacenovice CZ 25 M38 82  
B Ker 2011 ps Třetina Jaroslav Lanžhot CZ 25 M39 80  
B Ker 2009 VzH Vondrák Luděk, Bc. Mělník CZ 25 M40 81  
B Ker 2011 ČZV Němeček Karel Březno CZ 25 M41 68  
B Ker 2009 VzH Petratur Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 25 M42 87  
B De 2011 jak Bránecký Peter Skalica SK 25 M43 75  
B De 2011 jak Horváth Ĺudovít Skalica SK 25 M44 73  
B De 2009 jak Pavka Vít Mikulčice CZ 25 M45 75  
B De 2010 jak Urík Ladislav Skalica SK 25 M46 67  
B De 2011 ps Greč Viktor ml., Mgr. Radošovce SK 25 M47 65  
B De 2011 ps Habáň František Ježov CZ 25 M48 75  
B De 2011 ps Machálek Augustin Kobylí CZ 25 M49 63  
B De 2011 ps Ryba Miroslav Josefov CZ 25 M50 75  
B De 2011 ps Víno Masaryk Skalica SK 25 M51 85 ZM
B De 2011 ps Výmola Stanislav, Ing. Mikulčice CZ 25 M52 83 ZM
B De 2011 VzH Helešic Zdeněk Rohatec CZ 25 M53 81  
B De 2011 VzH Machalínek Zdeněk Hovorany CZ 25 M54 78  
B De 2011 VzH Michalica Cyril Hlohovec CZ 25 M55 87 ZM
B De 2011 VzH Pokojný Jozef Ing. Bratislava SK 25 M56 65  
B De 2011 VzH Spevár Marián Hlohovec SK 25 M57 80  
B De 2011 VzH Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 25 M58 65  
B De 2011 VzH Víno Hruška Blatnička CZ 25 M59 ŠO  
B De 2010 jak Hofman Josef Petrov CZ 25 M60 68  
B De 2002 jak Svoboda Pavel Ing. Boršice CZ 25 M61 76  
B VČR 2011 jak Svatoš Aleš Michalovice CZ 25 M62 70  
B VČR 2011 jak Tyl Pavel Polešovice CZ 25 M63 81  
B VČR 2011 ps Cuták Oldřich Milotice CZ 25 M64 87  
B VČR 2011 ps Juřík Vladimír Skalka CZ 25 M65 81  
B VČR 2010 jak Urbánek Josef Petrov CZ 25 M66 82  
B VČR 2009 ps Luža Vojtěch ml. Velehrad CZ 25 M67 79  
B Ax 2011 ps Čermák Josef Kyjov CZ 27 N1 77 Auxerrois
B Ax 2011 kab Plachý Vlastimil Drnholec CZ 27 N2 68  
B Bac 2011 jak Bartoš Josef Lanžhot CZ 27 N3 76 Bacchus
B Bian 2011 VzH Zabloudil Petr Drnholec CZ 27 N4 79 Bianca
B CiVr 2011 jak Výzkumná stanice vinařská Karlštejn CZ 27 N5 70 Cive Vrše
B Csers 2011 ps Bábíček Bohuslav Vacenovice CZ 27 N6 80 Cserszegi (IO + TČ)
B CsFü 2011 jak PRIMAVIN s.r.o. Veĺký Medér SK 27 N7 73 Cserzegi Füszeres
B DHr 2010 ps Štibrányi František Cífer SK 27 N8 79 Dievčie Hrozno
B EgHv 2011 jak Kadlečík František Ing. Skalica SK 27 N9 80 Egerská hviezda
B GZ 2011 ps Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 27 N10 79 Göcsei Zamatos
B Hár 2011 jak Stubán Zsigmund Pápa HU 27 N11 74 Hárslevelü
B ChB 2011 jak Chovanec Martin Ratíškovice CZ 27 N12 75 Chrupka bílá
B Chor 2010 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 27 N13 85 Chorvat
B Juh 2011 jak Stubán Zsigmund Pápa HU 27 N14 79 Juhfark
B Ma 2011 VzH Esterka Petr Terezín CZ 27 N15 81 Malverina
B Scheu 2011 ps Fasora Petr a synové Hovorany CZ 27 N16 85  
B Scheu 2011 ps Trn Miroslav Veselí nad Moravou CZ 27 N17 75  
B Scheu 2007 jak Čimera Josef Vracov CZ 27 N18 82  
B Slo 2011 jak Salajka Frant. Skalica SK 27 N19 78 Slovakia
B TM 2011 ps Svora Michal Ratíškovice CZ 27 N20 86 Tramín muškátový
B Zen 2011 jak Horváth Endre Pápa HU 27 N21 55 Zenit
B SBU 2011 jak Kosec Peter Ulany SK 26 N22 70 RV+VZ
B SBU 2011 jak Kunertová Ludmila Vracov CZ 26 N23 84 RŠ+RV
B SBU 2011 jak Nenička Rostislav Vlkoš CZ 26 N24 86 ZM, MM + Nb + RR
B SBU 2011 jak Strachota Břetislav Lipov CZ 26 N25 74 Char+Sg
B SBU 2011 MZV Holec Petr Dolní Dunajovice CZ 26 N26 83 Cuveé Klára
B SBU 2011 ps Hlaváč Rudolf Polešovice CZ 26 N27 79 RŠ+RR
B SBU 2011 ps Huťťa Štefan Radošovce SK 26 N28 69 Sg + RŠ + TČ
B SBU 2011 ps O.S. Demižonek Kyjov - Bohuslavice CZ 26 N29 86 ZM, RB+VZ
B SBU 2011 ps Tichý L. + L. + L. Dolní Dunajovice CZ 26 N30 87 ZM, Cuveé Pinot
B SBU 2011 ps Tichý L. + L. + L. Dolní Dunajovice CZ 26 N31 84 VZ + Sg
B SBU 2011 ps Víno Hruška Blatnička CZ 26 N32 83 Děv+RR
B SBU 2011 VzH Kůřil Jaroslav Moravany CZ 26 N33 79 RR + Sg
B SBU 2011 VzH Tománek Miloslav Boršice CZ 26 N34 90 ZM, Cha + RR
B SBU 2011 VzB Rodinné vinařství Ludvík Osička & synové Velké Bílovice CZ 45 N35 89 ZM, TČ+Muškát žl.
B SBU 2011 slám. Rodina Kölbelova Kyjov CZ 45 N36 87 Char+TČ+RR
B SBU 2010 ČZV Kraus Vilém Mělník CZ 26 N37 80 Enotrion Cuveé
B SBN 2011 jak Belán Peter Šurany SK 45 N38 76  
B SBN 2011 jak Cvik Ľubomír Šurany SK 45 N39 68  
B SBN 2011 jak Farkas Tibor Pápa HU 45 N40 56  
B SBN 2011 jak Geczö László Pápa HU 45 N41 68  
B SBN 2011 jak Kalmár Gyula Veľký Medér SK 45 N42 69  
B SBN 2011 jak Křen Karel MUDr. Čejč CZ 45 N43 75 mor. barrique
B SBN 2011 jak Kustán Ottó Pápa HU 45 N44 56  
B SBN 2011 jak Maixner Pavel Mgr. Mutěnice CZ 45 N45 67  
B SBN 2011 jak Molnár Ivan Nové Zámky SK 45 N46 77  
B SBN 2011 jak Familie Schubert Paasdorf AT 45 N47 74  
B SBN 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 28 N48 78  
B SBN 2010 MZV Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 28 N49 71  
B SBN 2011 VzH Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 28 N50 80 ZM, Cuveé 1990
B SBN 2003 slám. Černay Ignác Chorvátský Grob SK 45 N51 85  
B SBN 2010 jak Nekham Josef Paasdorf AT 28 N52 82 ZM
B SBN 2011 jak Zajíc Blažej Kyjov CZ 28 N53 76  
B SBN 2011 jak Mysliwiec Roman Polsko PL 28 N53a 76  
R An 2011 kab Tesařík Petr Kyjov CZ 29 O1 79  
R An 2011 kab Vinařství Bukovský Kobylí CZ 29 O2 70  
R An 2011 jak Čížek Tomáš Vrbice CZ 29 O3 83 ZM
R An 2011 jak Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 29 O4 71  
R An 2011 ps Kotásek Radomil Mikulčice CZ 29 O5 80  
R An 2011 ps Varmuža Zdeněk Čejkovice CZ 29 O6 69  
R An 2011 ps Vinařství Vacenovský Dubňany CZ 29 O7 73  
R An 2011 ps Vinařství Václav Šalša Kyjov CZ 29 O8 84 ZM
R CM 2011 kab Vrba Vítězslav Terezín CZ 29 O9 61  
R CM 2011 ps Bíza Pavel Ing. Čejč CZ 29 O10 65  
R CM 2011 ps Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 29 O11 84 ZM
R CM 2011 ps Uher Zdeněk Kostice CZ 29 O12 86 ZM
R CS 2011 jak Černay Ignác Chorvátsky Grob SK 30 O13 83 ZM
R CS 2011 jak Hlaváček Miroslav Nosislav CZ 30 O14 74  
R CS 2011 jak Mikolai Vince Ing. Veľký Medér SK 30 O15 78  
R CS 2011 jak Znovín Znojmo Znojmo CZ 30 O16 81 ZM
K SČN 2011 jak Winnica Spotkaniówka Polsko PL 30 O16a 65  
R SČN 2011 jak Mysliwiec Roman Polsko PL 30 O16b 64  
R CS 2011 ps Trefilík Josef Starý Poddvorov CZ 30 O17 76  
R CS 2011 ps Výlet Pavel Mistřín CZ 30 O18 76  
R CS 2011 VzH Holánek Hynek, Ing. Ivaň CZ 30 O19 74  
R CS 2011 kab Klena Jaroslav Štefanov SK 30 O20 80  
R CS 2011 jak Konečný Winery Čejkovice CZ 30 O21 80  
R CS 2011 jak Kubík Vlastimil ml. Bohuslavice CZ 30 O22 81 ZM
R CS 2010 MZV Kolaja Jiří Ježov CZ 30 O23 84 ZM
R CS 2010 ps Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 30 O24 79  
R CS 2005 ps Martínek Stanislav, Ing. et Ing. Kyjov CZ 30 O25 76  
R Dor 2011 kab Janík Augustin Milotice CZ 30 O26 76  
R Fr 2011 jak Horváth Ĺudovít Skalica SK 28 O27 77  
R Fr 2011 jak Hubáček Jiří Ing. Ratíškovice CZ 28 O28 77  
R Fr 2011 jak Knot Stanislav Kněžpole CZ 28 O29 83 ZM
R Fr 2011 jak Macháček Peter Skalica SK 28 O30 68  
R Fr 2011 jak Rozsypal Karel Krumvíř CZ 28 O31 77  
R Fr 2011 jak Schneider Michal Skalica SK 28 O32 61  
R Fr 2011 jak Štvrtecký Milan Brodské SK 28 O33 80  
R Fr 2011 jak Veverka Jaromír, Ing. Velké Pavlovice CZ 28 O34 78  
R Fr 2011 jak Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 28 O35 73  
R Fr 2011 ps Gertner Eduard St. Poddvorov CZ 28 O36 81 ZM
R Fr 2011 ps Ježek Radek Dolní Němčí CZ 28 O37 86 ZM
R Fr 2011 ps Prátová Zuzana Josefov CZ 28 O38 88 ZM
R Fr 2011 ps Tokoš Vladimír Skalica SK 28 O39 79  
R Fr 2011 ps Třetina Jaroslav Lanžhot CZ 28 O40 77  
R Fr 2011 ps Vinárstvo Kopeček Skalica SK 28 O41 71  
R Fr 2011 ps Víno Hruška Blatnička CZ 28 O42 84 ZM
R Fr 2011 ps Zálešák Radek Vrbice CZ 28 O43 77  
R Fr 2011 ps Zámecké vinařství Bzenec Bzenec CZ 28 O44 76  
R Fr 2011 ps Juráček Rostislav Prietržka SK 28 O45 80  
R IzK 2009 ps Všetula Antonín Vracov CZ 30 O46 74 Izabela královská
R Mer 2011 ps Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 30 O47 82 ZM
R Mer 2011 ps Daněk M. + Kahánek J. Kyjov CZ 30 O48 78  
R MP 2011 ps Botanická zahrada Praha CZ 28 O49 80  
R Nit 2011 MZV Uherek Jiří Dolní Bojanovice CZ 30 O50 78  
R RM 2011 jak Novák Josef Skalka CZ 29 O51 71  
R RM 2011 ps Prčík Jaroslav Klobouky u Brna CZ 29 O52 77  
R RM 2011 ps Vinařství Vydařilý Mutěnice CZ 29 O53 79  
R SČN 2011 jak Kubeš Stanislav Blučina CZ 30 O54 88 ZM
R SČN 2011 ps Tichý L. + L. + L. Dolní Dunajovice CZ 30 O55 77 Cuveé Rosé
R SČU 2011 jak Mančík Pavel Mistřín CZ 30 O56 78 Zw + Svav
R SČU 2011 MZV Dvořan Josef Vracov CZ 30 O57 78  
R SČU 2011 ps Stejskal Jaroslav, Ing. Čejč CZ 30 O58 77 MP + Zw + Fr
R SČU 2010 ps Vinařství Plešingr Rohatec CZ 30 O59 86 ZM, CS + CM + Mer
R SČU 2011 ps Latík Radek Čejkovice CZ 30 O60 87 ZM, Zw + An + Fr
R SČU 2011 VzH Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 30 O61 84 Zw+Svav
R Svav 2011 kab Barčák Peter Madunice SK 29 O62 81 ZM
R Svav 2011 jak Čevela Jakub Dolní Bojanovice CZ 29 O63 73  
R Svav 2011 jak PRIMAVIN s.r.o. Veĺký Medér SK 29 O64 73  
R Svav 2010 ČZV Vinařství Svatoš Velké Žernoseky CZ 29 O65 65  
R Svav 2011 ps Drobilovo víno Polešovice CZ 29 O66 80  
R Svav 2011 ps Soviš Dušan Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 29 O67 75  
R Svav 2011 ps Vinný sklep Pulgáry Bulhary CZ 29 O68 74  
R Svav 2010 jak Vitis Moravia Velké Němčice CZ 29 O69 66  
R Zw 2011 kab Zabloudil Libor Drnholec CZ 29 O70 79  
R Zw 2011 jak Krátký Milan Brumovice CZ 29 O71 76  
R Zw 2011 jak Nemčovský Simon Skalica SK 29 O72 55  
R Zw 2011 jak Soják Petr Polešovice CZ 29 O73 77  
R Zw 2011 ps Dočkal Vít PhDr., Ph.D. Bulhary CZ 29 O74 84 ZM
R Zw 2011 ps Indruch Petr Polešovice CZ 29 O75 73  
R Zw 2011 ps Nikodém Míša Polešovice CZ 29 O76 72  
R Zw 2011 ps Sedlář Josef Kyjov CZ 29 O77 85 ZM
R Zw 2011 ps Vinařství Mutěnice Mutěnice CZ 29 O78 83 ZM
R Zw 2011 ps Vinařství U Kapličky Zaječí CZ 29 O79 81 ZM
R Zw 2011 ps Vinařství Vaďura Polešovice CZ 29 O80 81 ZM
R Zw 2010 jak Vymyslický Radislav Bílovice CZ 29 O81 70  
R Zw 2011 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 29 O82 71  
K CS 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 30 O83 76  
K CS 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 30 O84 70  
K RM 2011 VzH Botanická zahrada Praha CZ 30 O85 79  
K RM 2011 VzH Vinařství Štěpán Maňák Žádovice CZ 30 O86 75  
K SČN 2011 VzH Kučera Jan Kostice CZ 30 O87 74  
K Svav 2011 jak Vitis Moravia Velké Němčice CZ 30 O88 73  
K Svav 2011 ps Černík Alois Drnholec CZ 30 O89 76  
K Zw 2011 ps České vinařství Chrámce Chrámce CZ 30 O90 73  
K Zw 2011 ps Vinařství Ing. Lacina Pavel Velké Pavlovice CZ 30 O91 80  
C MP 2010 kab Barčák Peter Madunice SK 31 P1 80  
C MP 2011 jak Čížek Tomáš Vrbice CZ 31 P2 78  
C MP 2011 jak Girič Jan st. Hlohovec CZ 31 P3 81  
C MP 2011 jak Horváth Ĺudovít Skalica SK 31 P4 ŠO  
C MP 2011 jak Hradil Antonín Krumvíř CZ 31 P5 82  
C MP 2011 jak Jandásek Stanislav Vracov CZ 31 P6 76  
C MP 2011 jak Kaňa Jan Kobylí CZ 31 P7 77  
C MP 2011 jak Klubus Josef Josefov CZ 31 P8 82  
C MP 2011 jak Koráb Bedřich Čejkovice CZ 31 P9 77  
C MP 2011 jak Nádaský Dušan Horné Orešany SK 31 P10 75  
C MP 2011 jak Nemčovská Marta Skalica SK 31 P11 84 ZM
C MP 2011 jak Ostřížek Bronislav Hovorany CZ 31 P12 82  
C MP 2011 jak Pelikán Jiří Bukovany CZ 31 P13 73  
C MP 2011 jak Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 31 P14 85 ZM
C MP 2011 jak Strach Lubomír Hustopeče CZ 31 P15 72  
C MP 2011 jak Strejček Tomáš Ing. Praha CZ 31 P16 69  
C MP 2011 jak Šťastný Vladimír, Ing. Kyjov CZ 31 P17 74  
C MP 2011 jak Vinařství Bravenec Čejč CZ 31 P18 82  
C MP 2011 jak Vinařství Ing. Lacina Pavel Velké Pavlovice CZ 31 P19 86 ZM
C MP 2011 MZV Gala Jaromír Kobylí CZ 31 P20 82  
C MP 2011 MZV Novotný Pavel, Ing. Čejkovice CZ 31 P21 82  
C MP 2011 MZV Vinařství Vydařilý Mutěnice CZ 31 P22 83  
C MP 2011 ČZV Hrabovský Pavel Velké Žernoseky CZ 31 P23 76  
C MP 2010 ps Klimek Lubomír Moravany CZ 31 P24 82  
C MP 2011 ps Machálek Augustin Kobylí CZ 31 P25 86 ZM
C MP 2011 ps Omasta Antonín Kobylí CZ 31 P26 81  
C MP 2011 ps Svoboda Petr Nosislav CZ 31 P27 84 ZM
C MP 2011 jak Plachý Rudolf Hýsly CZ 31 P28 80  
C MP 2011 jak Mokrý František Kobylí CZ 31 P29 83  
C MP 2011 jak Parderková Milada Čejkovice CZ 31 P30 83  
C MP 2009 ČZV Výzkumná stanice vinařská Karlštejn CZ 31 P31 79  
C MP 2009 ps SPIELBERG CZ Archlebov CZ 31 P32 81  
C MP 2007 jak Konečný Tomáš Vnorovy CZ 31 P33 70  
C MP 2008 ps Černay Ignác Chorvátský Grob SK 31 P34 86 ZM,barrique
C MP 2006 VzH Příkaský Petr Ratíškovice CZ 31 P35 84  
C Fr 2011 kab Čmarada René Skalica SK 32 Q 1 76  
C Fr 2011 kab Gajda Jan Ing. Skalica SK 32 Q 2 80  
C Fr 2011 kab Kadlečík František Ing. Skalica SK 32 Q 3 85 ZM
C Fr 2011 kab Novotný Radek Vracov CZ 32 Q 4 72  
C Fr 2011 kab Tesařík Petr Kyjov CZ 32 Q 5 78  
C Fr 2011 kab Zálešák Radek Vrbice CZ 32 Q 6 76  
C Fr 2009 jak BG Company s.r.o. Obid SK 33 Q 7 79  
C Fr 2011 jak Bránecký Peter Skalica SK 32 Q 8 75  
C Fr 2009 jak Brhel František Vacenovice CZ 33 Q 9 80  
C Fr 2007 jak FOOD FARM s.r.o. Hlohovec SK 34 Q 10 83 barrique
C Fr 2011 jak Gavlík Stanislav Sudoměřice CZ 32 Q 11 84 ZM
C Fr 2011 jak Horváth Ĺudovít Skalica SK 32 Q 12 83 Skalická Frankovka
C Fr 2011 jak Hubáček Jiří Ing. Ratíškovice CZ 32 Q 13 77  
C Fr 2011 jak Konečný Martin Šitbořice CZ 32 Q 14 81  
C Fr 2011 jak Konečný Tomáš Vnorovy CZ 32 Q 15 79  
C Fr 2011 jak Koráb Bedřich Čejkovice CZ 32 Q 16 70  
C Fr 2011 jak Kozlík Stanislav Skalka CZ 32 Q 17 72  
C Fr 2011 jak Kuba Martin Skalica SK 32 Q 18 74  
C Fr 2011 jak Kunertová Ludmila Vracov CZ 32 Q 19 69  
C Fr 2011 jak Mikeska J. Vracov CZ 32 Q 20 81  
C Fr 2011 jak Neduchal Bronislav Bzenec CZ 32 Q 21 65  
C Fr 2011 jak Nemčovský Michal Skalica SK 32 Q 22 82  
C Fr 2010 jak Pethö Ladislav Báhoň SK 33 Q 23 80  
C Fr 2011 jak Pinkava Jan Mikulčice CZ 32 Q 24 79  
C Fr 2011 jak Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 32 Q 25 70  
C Fr 2011 jak Raiskub Jaroslav Vracov CZ 32 Q 26 68  
C Fr 2010 jak Skalka Tibor Hýsly CZ 33 Q 27 76  
C Fr 2011 jak Solymosi János Pápa HU 32 Q 28 64  
C Fr 2011 jak Srholec Michal Ing. Skalica SK 32 Q 29 84 ZM
C Fr 2011 jak Stix Josef Bukovany CZ 32 Q 30 70  
C Fr 2011 jak Tesařík Zdeněk Tvrdonice CZ 32 Q 31 86 ZM
C Fr 2010 jak Urík Ladislav Skalica SK 33 Q 32 72  
C Fr 2011 jak Veselý Miroslav Rohatec CZ 32 Q 33 90 ZM, barrique
C Fr 2011 jak Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 32 Q 34 67  
C Fr 2011 MZV Gala Jaromír Kobylí CZ 32 Q 35 84 ZM
C Fr 2011 ps Bánonovský Antonín Boršice CZ 32 Q 36 84 ZM
C Fr 2011 ps Brázdil Tomáš Boršice CZ 32 Q 37 83  
C Fr 2011 ps Brázdová Pavla Lužice CZ 32 Q 38 89 ZM
C Fr 2011 ps Černay Ignác Chorvátský Grob SK 32 Q 39 60  
C Fr 2011 ps Černay Ignác Chorvátský Grob SK 32 Q 40 65  
C Fr 2011 ps Filip Stanislav Skalica SK 33 Q 41 85 ZM
C Fr 2010 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 33 Q 42 82  
C Fr 2011 ps Kahánek Jan Kyjov CZ 33 Q 43 83  
C Fr 2011 ps Klubusová Blanka Josefov CZ 33 Q 44 83  
C Fr 2011 ps Knápek Oldřich Terezín CZ 33 Q 45 83  
C Fr 2011 ps Lacina Jaroslav Moravský Písek CZ 33 Q 46 81  
C Fr 2011 ps Navrátil Pavel Kyjov CZ 33 Q 47 78  
C Fr 2011 ps O.S. Demižonek Kyjov - Bohuslavice CZ 33 Q 48 77  
C Fr 2011 ps Petrucha Bohuslav Vnorovy CZ 33 Q 49 84 ZM
C Fr 2011 ps Prátová Zuzana Josefov CZ 33 Q 50 85 ZM
C Fr 2011 ps Šmukař Josef Starovičky CZ 33 Q 51 85 ZM
C Fr 2011 ps Špaček Ján, Ing. Skalica SK 33 Q 52 81  
C Fr 2009 ps Špaček Ján, Ing. Skalica SK 34 Q 53 79  
C Fr 2011 ps Tokoš Vladimír Skalica SK 33 Q 54 83  
C Fr 2011 ps Tomík Pavol Skalica SK 33 Q 55 87 ZM
C Fr 2011 ps Veselý Miroslav Skalica SK 33 Q 56 81  
C Fr 2011 ps Výmola Bronislav Mikulčice CZ 33 Q 57 86 ZM
C Fr 2011 VzH Hurban Igor Skalica SK 33 Q 58 83  
C Fr 2011 VzH Vinařství Ludmila Fůkalová Velké Pavlovice CZ 33 Q 59 88 ZM
C Fr 2010 kab Bureš Karel Modrá CZ 33 Q 60 87 ZM, barrique
C Fr 2011 jak Abrman Vincent Maňa SK 32 Q 61 64  
C Fr 2011 jak Bránecká Anna Skalica SK 32 Q 62 87 ZM
C Fr 2010 jak ČZS Těmice Těmice CZ 33 Q 63 70  
C Fr 2010 jak Horák Ľuboš Skalica SK 33 Q 64 81  
C Fr 2010 jak Hurban Igor Skalica SK 33 Q 65 80  
C Fr 2006 jak Matějka Miloslav Skalica SK 34 Q 66 85 ZM, barrique
C Fr 2010 jak Tomanovský Pavel Ing. Petrov CZ 33 Q 67 77  
C Fr 2011 jak Urík Ladislav Skalica SK 32 Q 68 83  
C Fr 2010 jak Všetula Antonín Vracov CZ 33 Q 69 80  
C Fr 2010 ps Slezák Radek Vážany CZ 33 Q 70 82  
C Fr 2010 ps Tvrdoň František Popovice CZ 33 Q 71 75  
C Fr 2009 jak Šebesta Lubomír Vracov CZ 33 Q 72 87 ZM
C Fr 2009 jak Vríčan Radim Skalica SK 34 Q 73 82  
C Fr 2009 ps Brázdová Pavla Lužice CZ 34 Q 74 ŠO  
C Fr 2009 ps Hlavinka Pavel Bukovany CZ 34 Q 75 77  
C Fr 2009 ps Káčerek Stanislav Petrov CZ 34 Q 76 77  
C Fr 2009 ps Petratur Tomáš Mgr. Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 34 Q 77 70  
C Fr 2009 ps SPIELBERG CZ Archlebov CZ 34 Q 78 81  
C Fr 2011 ps Válek Jaroslav Skalica SK 33 Q 79 79  
C Fr 2009 ps Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 34 Q 80 78  
C Fr 2008 jak Čimera Josef Vracov CZ 34 Q 81 79  
C Fr 2008 ps Víno Masaryk Skalica SK 34 Q 82 79  
C Fr 2011 jak Horák Ľuboš Skalica SK 32 Q 83 60  
C Fr 2011 jak Pethö Andrej Pezinok SK 32 Q 84 80  
C Fr 2007 VzH Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 34 Q 85 74 barrique
C Fr 2011 ps Rodinné vinařství Ševela Brumovice CZ 33 Q 86 82  
C Svav 2011 kab Kovár Zdeněk Mutěnice CZ 34 R1 77  
C Svav 2011 kab Nekarda František Hroznová Lhota CZ 34 R2 80  
C Svav 2011 kab Barčák Peter Madunice SK 34 R3 80  
C Svav 2011 jak Bílek Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 34 R4 80  
C Svav 2011 jak Brychta Miloslav Charvátská Nová Ves CZ 34 R5 79  
C Svav 2011 jak Černay Ignác Chorvátsky Grob SK 34 R6 67  
C Svav 2011 jak Dubás Mikuláš Ratíškovice CZ 34 R7 78  
C Svav 2011 jak Fibingr Stanislav Břeclav CZ 34 R8 83  
C Svav 2011 jak Girič Jan st. Hlohovec CZ 34 R9 82  
C Svav 2011 jak Hadamík Roman Milotice CZ 34 R10 86 ZM
C Svav 2011 jak Kaňovský J. Popovice CZ 34 R11 84  
C Svav 2011 jak Kolouch Josef Krumvíř CZ 34 R12 ŠO cena starosty města Vracova za nejvýše hodnocenou odrůdu regionu
C Svav 2011 jak Konečný Václav MVDr. Vnorovy CZ 34 R13 75  
C Svav 2011 jak Kruták Oldřich Břeclav CZ 34 R14 78  
C Svav 2011 jak Macalík Stanislav Petrov CZ 34 R15 81  
C Svav 2011 jak Machálek Karel Kunovice CZ 34 R16 81  
C Svav 2011 jak Mokrý František Kobylí CZ 34 R17 74  
C Svav 2007 jak Nagy Juraj Veľký Medér SK 35 R18 69  
C Svav 2011 jak Neduchal František Vacenovice CZ 34 R19 84  
C Svav 2011 jak Nemčovský Ladislav Skalica SK 35 R20 83  
C Svav 2011 jak Pimek Jan Skalka CZ 35 R21 74  
C Svav 2011 jak Pospíšil Jaromír Drnholec CZ 35 R22 73  
C Svav 2011 jak Salajka Frant. Skalica SK 35 R23 84  
C Svav 2011 jak Strýček František Starý Poddvorov CZ 35 R24 86 ZM
C Svav 2011 jak Šlichta J. + J. Hlohovec CZ 35 R25 84  
C Svav 2011 jak Šťastný Radim Ratíškovice CZ 35 R26 79  
C Svav 2011 jak Tesařík Zdeněk Mikulčice CZ 35 R27 70  
C Svav 2011 jak Urban Rostilav Vracov CZ 35 R28 78  
C Svav 2011 jak Vala Pavel Velké Pavlovice CZ 35 R29 82  
C Svav 2011 jak Vinařství Čotek Kobylí CZ 35 R30 84  
C Svav 2011 jak Vitis Moravia Velké Němčice CZ 35 R31 78  
C Svav 2011 MZV Gala Jaromír Kobylí CZ 35 R32 90 ZM
C Svav 2010 MZV Vinařství Sádek Kojetice na Moravě CZ 35 R33 78  
C Svav 2011 ps Danačík Josef Milotice CZ 35 R34 70  
C Svav 2011 ps Dufek Václav Moravany CZ 35 R35 80  
C Svav 2011 ps Fridrich Miroslav Vracov CZ 35 R36 83  
C Svav 2011 ps Gajdík Stanislav Ratíškovice CZ 35 R37 85 ZM
C Svav 2011 ps Herůfek Svatopluk Zaječí CZ 35 R38 84  
C Svav 2011 ps JUDr. Omelka - Polášek Zlín CZ 35 R39 83  
C Svav 2011 ps Rodinné vinařství Ševela Brumovice CZ 35 R40 89 ZM
C Svav 2011 ps Svoboda Petr Nosislav CZ 35 R41 85 ZM, barrique
C Svav 2011 ps Svoboda Vladimír Kyjov CZ 35 R42 80  
C Svav 2011 ps Táborská Dagmar Ing. Drnholec CZ 35 R43 78  
C Svav 2011 ps Večeřa Richard Vážany CZ 35 R44 85 ZM
C Svav 2011 ps Vinařství Bravenec Čejč CZ 35 R45 80  
C Svav 2011 ps Nedbálek Stanislav Topolná CZ 35 R46 88 ZM
C Svav 2009 ps Tomeš Radovan, Ing. Hustopeče CZ 35 R47 78  
C Svav 2011 kab Matějka Miloslav Skalica SK 34 R48 76  
C Svav 2010 ps Ježek Miroslav Kyjov CZ 35 R49 86 ZM
C Svav 2009 jak Raštica Jiří Buchlovice CZ 35 R50 85 ZM
C Svav 2009 jak Šebesta Lubomír Vracov CZ 35 R51 81  
C Svav 2008 jak Vinné sklepy Kutná Hora Kutná Hora CZ 35 R52 84  
C Svav 2011 ps Dvořák René Šitbořice CZ 35 R53 87 ZM
C Svav 2008 ps Ingr Petr Bzenec CZ 35 R54 91 cena senátora Škromacha za nejlepší archivní červené víno, barrique
C RM 2011 jak Adamec Jiří Bzenec CZ 36 S1 74  
C RM 2009 jak Horák Ľuboš Skalica SK 36 S2 69 barrique
C RM 2011 jak Konečný Miroslav Mikulčice CZ 36 S3 65  
C RM 2011 jak Kozlík Stanislav Skalka CZ 36 S4 77  
C RM 2011 jak Vybíral Ivo Hodonín CZ 36 S6 70  
C RM 2009 ČZV Vinařské družstvo Sv. Václav Praha CZ 36 S7 80  
C RM 2011 ps Bílek Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 36 S8 86 ZM
C RM 2011 ps Křen Karel MUDr. Čejč CZ 36 S9 71 mor. barrique
C RM 2011 ps Machalínek Miroslav Hovorany CZ 36 S10 85 ZM
C RM 2011 ps Mikuš Miroslav Skalica SK 36 S11 80  
C RM 2010 ps Petrovič Vladimír Skalica SK 36 S12 84 ZM
C RM 2011 ps Stejskal Jaroslav, Ing. Čejč CZ 36 S13 72  
C RM 2011 ps Tesařík Ladislav Tvrdonice CZ 36 S14 77  
C RM 2011 VzH Areál pod sklepy Kostelec u Kyjova CZ 36 S15 77  
C RM 2009 VzH Bečka Zdeněk Šitbořice CZ 36 S16 84 ZM
C RM 2011 VzH Hajduch Pavel Mutěnice CZ 36 S17 73  
C RM 2011 VzH Ilčík Petr Ratíškovice CZ 36 S18 76  
C RM 2011 VzH Sedláček Stanislav Čejč CZ 36 S19 88 ZM
C RM 2011 VzH Šlichta J. + J. Hlohovec CZ 36 S20 73  
C RM 2011 VzH Švec Jiří Popovice CZ 36 S21 72  
C RM 2011 VzH Vinařství Cícha Tomáš Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 36 S22 ŠO  
C RM 2011 VzH Znovín Znojmo Znojmo CZ 36 S23 72  
C RM 2010 ps METROFLORA Milotice CZ 36 S24 64  
C RM 2010 ps Vinařství Štěpán Maňák Žádovice CZ 36 S25 81 barrique
C RM 2009 ps Obrtlík Pavel Petrov CZ 36 S26 77  
C RM 2009 ps Schmied Miroslav Krumvíř CZ 36 S27 81  
C RM 2009 ps Vavřinec Josef Mgr. Vracov CZ 36 S28 76 barrique
C RM 2009 VzH Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 36 S29 73  
C RM 2009 VzH Livi Dubňany Dubňany CZ 36 S30 74  
C RM 2008 ps Vinárstvo Kopeček Skalica SK 36 S31 85 ZM
C RM 2007 VzH Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 36 S32 82 barrique
C An 2011 kab Jakša Ludivík Těmice CZ 37 T1 77  
C An 2011 jak Aust A. Vracov CZ 37 T2 75  
C An 2011 jak Balát František Klobouky u Brna CZ 37 T3 76  
C An 2011 jak Bránecký Ľudovít, Ing. Skalica SK 37 T4 78  
C An 2011 jak Dohnal Václav Dolní Němčí CZ 37 T5 80  
C An 2009 jak Drbola Vladimír Starovičky CZ 37 T6 80  
C An 2011 jak Habrovec Starovičky CZ 37 T7 85 ZM
C An 2011 jak Janeček Sudoměřice CZ 37 T8 81  
C An 2011 ps Jankovič Josef Charvátská Nová Ves CZ 37 T9 85 ZM
C An 2009 jak Klabzuba Miroslav Skalica SK 37 T10 84 ZM
C An 2011 jak Kučera Josef Bzenec CZ 37 T11 80  
C An 2011 jak Lupač František Čejkovice CZ 37 T12 84 ZM
C An 2011 jak Macháček Peter Skalica SK 37 T13 84 ZM
C An 2011 jak Maixner Pavel Mgr. Mutěnice CZ 37 T14 70  
C An 2011 jak Pavka Marek Čejkovice CZ 37 T15 82  
C An 2011 jak Presovi Petr a Jiří Vracov CZ 37 T16 84 ZM
C An 2011 jak Schneider Michal Skalica SK 37 T17 75  
C An 2011 jak Trávník Cyril Mutěnice CZ 37 T18 ŠO  
C An 2011 jak Třetina Jaroslav Lanžhot CZ 37 T19 88 ZM
C An 2011 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 37 T20 77  
C An 2011 ps Famfrla Libor Bulhary CZ 37 T21 79  
C An 2011 ps Nemčovský Ladislav Skalica SK 37 T22 77  
C An 2011 ps Skoták Peter Skalica SK 37 T23 68  
C An 2011 ps Výlet Pavel Mistřín CZ 37 T24 81  
C An 2010 jak Čajka Jan Ing. Vnorovy CZ 37 T25 69 barrique
C An 2010 ps Helia Antonín Vážany CZ 37 T26 68  
C An 2009 kab Příkazský Petr Ing. Dubňany CZ 37 T27 85 ZM
C An 2009 jak Gavalec Jozef Šoporňa SK 37 T28 80  
C An 2009 jak Šebesta Lubomír Vracov CZ 37 T29 80  
C An 2009 ps Bojanovský - sklep Uherek Dolní Bojanovice CZ 37 T30 69  
C An 2009 ps Hudec Zdeněk, Ing. Kněžpole CZ 37 T31 76  
C An 2011 jak Hartman František Bzenec CZ 37 T32 83  
C An 2008 ps Kutálek František Vážany CZ 37 T33 80 barrique
C An 2011 jak Vonend Petr Moravany CZ 37 T34 86 ZM
C Zw 2009 kab České vinařství Chrámce Chrámce CZ 39 U1 80  
C Zw 2011 kab Holek Pavel Zarazice CZ 38 U2 75  
C Zw 2011 kab Valenta Jiří Kyjov CZ 38 U3 73  
C Zw 2011 jak Bartoš Jan Lanžhot CZ 38 U4 81  
C Zw 2011 jak Coufal Vlastimil Skalka CZ 38 U5 70  
C Zw 2007 jak Černay Ignác Chorvátský Grob SK 39 U6 82 ZM
C Zw 2011 jak Dobeš Cyril Vacenovice CZ 38 U8 84 ZM
C Zw 2011 jak Gerle Jiří MUDr. Praha CZ 38 U9 63  
C Zw 2011 jak Hazelbach Marek Skalica SK 38 U10 78  
C Zw 2011 jak Hulcký Zdeněk Moravany CZ 38 U11 78  
C Zw 2011 jak Konečný Martin Šitbořice CZ 38 U12 76  
C Zw 2011 jak Kotásek Josef Vacenovice CZ 38 U13 69  
C Zw 2011 jak Kuba Martin Skalica SK 38 U14 75  
C Zw 2011 jak Kučera Jan Kostice CZ 38 U15 ŠO  
C Zw 2011 jak Machalínek Zdeněk Hovorany CZ 38 U16 80  
C Zw 2011 jak Neduchal Jaroslav Milotice CZ 38 U17 78  
C Zw 2011 jak Ott Václav Hýsly CZ 38 U18 65  
C Zw 2011 jak Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 38 U19 73  
C Zw 2011 jak Příkazký Jan Ratíškovice CZ 38 U20 76  
C Zw 2011 jak Rodina Kölbelova Kyjov CZ 38 U21 82 ZM, barrique
C Zw 2011 jak Šmíd Petr Vracov CZ 38 U22 61  
C Zw 2011 jak Šnajdr Miroslav Ratíškovice CZ 38 U23 78  
C Zw 2011 jak Tesařík Ladislav Tvrdonice CZ 38 U24 81  
C Zw 2011 jak Tyl Pavel Polešovice CZ 38 U25 65  
C Zw 2011 MZV Košutovi M&M Moravská Nová Ves CZ 38 U26 80  
C Zw 2011 ps Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 38 U27 70  
C Zw 2011 ps Danačík Josef Milotice CZ 38 U28 68  
C Zw 2011 ps Fojtík Zdeněk Čejkovice CZ 38 U29 75  
C Zw 2011 ps Greč Viktor, Ing. Radošovce SK 38 U30 76  
C Zw 2011 ps Herůfek Svatopluk Zaječí CZ 38 U31 83 ZM
C Zw 2011 ps Charvát Stanislav Klobouky u Brna CZ 38 U32 75  
C Zw 2011 ps Kadlečík František Ing. Skalica SK 38 U33 62  
C Zw 2011 ps Kunc Jiří MVDr. Hustopeče CZ 38 U34 79  
C Zw 2011 ps Náhlík Stanislav Hroznová Lhota CZ 38 U35 80  
C Zw 2011 ps Němec Tomáš Archlebov CZ 39 U36 76  
C Zw 2011 ps Paulík Miroslav Tvrdonice CZ 39 U37 85 ZM, barrique
C Zw 2011 ps Slováček Jiří Bzenec CZ 39 U38 82 ZM
C Zw 2011 ps Trn Miroslav Veselí nad Moravou CZ 39 U39 84 ZM
C Zw 2011 ps Vinařství Ludmila Fůkalová Velké Pavlovice CZ 39 U40 82 ZM
C Zw 2011 ps Vinařství Maláník - Osička Mikulčice CZ 39 U41 84 ZM
C Zw 2011 ps Vinařství Rustikal Hustopeče CZ 39 U42 75  
C Zw 2006 ps Vinařství Šťastný Blučina CZ 39 U43 72 barrique
C Zw 2011 ps Vinařství Žarošice Žarošice CZ 39 U44 81  
C Zw 2011 ps Žurovec Josef Milotice CZ 39 U45 77  
C Zw 2011 slám. Rodina Kölbelova Kyjov CZ 45 U46 90 ZM
C Zw 2011 jak Hanák František Šitbořice CZ 38 U47 67  
C Zw 2010 jak Indruch Petr Polešovice CZ 39 U48 79  
C Zw 2008 ps Vinařství Plešingr Rohatec CZ 39 U49 78  
C Zw 2008 jak Lobkowicz Bettina Praha CZ 39 U50 86 ZM, barrique
C Zw 2009 jak Kos Vladislav Modrá CZ 39 U51 77  
C Zw 2011 jak Zabloudil Libor Drnholec CZ 38 U52 75  
C Zw 2009 ps Kaňovský Karel Nedachlebice CZ 39 U53 76  
C Zw 2009 ps Livi Dubňany Dubňany CZ 39 U54 78  
C Zw 2009 ps Vinařství Vyskočil Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 39 U55 84 ZM, barrique
C Zw 2009 ps Znovín Znojmo Znojmo CZ 39 U56 88 ZM
C Zw 2011 VzH Šlichta J. + J. Hlohovec CZ 39 U57 87 ZM
C Zw 2011 jak Bačuvčík Alois Topolná CZ 38 U58 76  
C Zw 2008 ps Ingr Petr Bzenec CZ 39 U59 80  
C Zw 2009 ps Křivánek Jiří Bzenec CZ 39 U60 78  
C CM 2011 kab Zálešák Radek Vrbice CZ 40 V1 76  
C CM 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 40 V2 78  
C CM 2011 jak Bezůšek Zdeněk Čejkovice CZ 40 V3 63  
C CM 2011 jak Horvátová Alena Bzenec CZ 40 V4 75  
C CM 2011 jak Hradil Zdeněk Terezín CZ 40 V5 82  
C CM 2011 jak Hubačka Cyril Lužice CZ 40 V6 85 ZM
C CM 2011 jak Ištvánek Stanislav Dolní Bojanovice CZ 40 V7 89 ZM
C CM 2011 jak Janeček Josef Sudoměřice CZ 40 V8 82  
C CM 2011 jak Julínek Stanislav Kyjov CZ 40 V9 86 ZM
C CM 2011 jak Koráb Bedřich Čejkovice CZ 40 V10 74  
C CM 2011 kab Kotásek Petr Ratíškovice CZ 40 V11 80  
C CM 2011 jak Krátký Milan Brumovice CZ 40 V12 81  
C CM 2011 jak Kvarda Petr Kyjov CZ 40 V13 82  
C CM 2011 jak Láníček Jan Tvrdonice CZ 40 V14 84  
C CM 2011 jak Makudera František, Ing. Prušánky CZ 40 V15 65  
C CM 2011 jak Matýšek František Šitbořice CZ 40 V16 88 ZM
C CM 2011 jak Okáník Petr Sudoměřice CZ 40 V17 78  
C CM 2011 jak Prygl Josef St. Poddvorov CZ 40 V18 80  
C CM 2011 jak Příkazský Petr Ing. Dubňany CZ 40 V19 84  
C CM 2011 jak Stehlík Jaroslav Terezín CZ 40 V20 83  
C CM 2011 jak Svoboda Jan Petrov CZ 40 V21 84  
C CM 2011 jak Tesař Jan Petrov CZ 40 V22 83  
C CM 2011 jak Vinařství u Šťastných Mistřín CZ 40 V23 79  
C CM 2011 jak Vyhňák Igor Velké Bílovice CZ 40 V24 86 ZM
C CM 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 40 V25 85 ZM, barrique
C CM 2011 ps Chrastina Ivan Hustopeče CZ 40 V26 ŠO  
C CM 2011 ps Matějek Miroslav Boršice CZ 40 V27 73  
C CM 2011 ps Nikodém Míša Polešovice CZ 40 V28 75  
C CM 2011 ps Vinařství Karel Válka Nosislav CZ 40 V29 85 ZM
C CM 2010 ps Slováček František Bzenec CZ 40 V30 83  
C CM 2011 ps Zoubek Pavel, Ing. Šitbořice CZ 40 V31 79  
C CM 2011 kab Esterka Petr Terezín CZ 40 V32 81  
C CM 2009 kab Sýkora Miroslav Petrov CZ 40 V33 82  
C CM 2009 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 40 V34 83 barrique
C CM 2011 jak Svrček Pavel Rohatec CZ 40 V35 79  
C CS 2011 kab Gajda Jan Ing. Skalica SK 41 V36 80  
C CS 2011 kab Hečko Ľubomír Ing. Ružindol SK 41 V37 79  
C CS 2010 kab Klena Jaroslav Štefanov SK 41 V38 70  
C CS 2009 kab Vlach Zdeněk Kyjov CZ 41 V39 76  
C CS 2011 jak Antal György Pápa HU 41 V40 81  
C CS 2008 jak Hlaváček Miroslav Nosislav CZ 39 V41 80  
C CS 2011 jak Koráb Bedřich Čejkovice CZ 41 V42 83 ZM
C CS 2011 jak Sedlář Svatopluk Žeravice CZ 41 V43 81 barrique
C CS 2011 jak Srholec Michal Ing. Skalica SK 41 V44 77  
C CS 2011 jak Sulan Juraj Maňa SK 41 V45 72  
C CS 2011 jak Udvardy László Pápa HU 41 V46 77  
C CS 2011 jak Vágvölgyi Zoltán Mužla SK 41 V47 84 ZM
C CS 2011 jak Vrzala Marián Maňa SK 41 V48 76  
C CS 2010 ps Bábíček Bohuslav Vacenovice CZ 41 V49 76  
C CS 2011 ps Bučková Jiřina Sudoměřice CZ 41 V50 73  
C CS 2011 ps Danačík Josef Milotice CZ 41 V51 78  
C CS 2011 ps Heger Marian Horné Orešany SK 41 V52 86 ZM
C CS 2010 ps Ježek Miroslav Kyjov CZ 41 V53 80  
C CS 2011 ps Kotásek Radomil Mikulčice CZ 41 V54 69  
C CS 2011 jak Kubík Vlastimil ml. Bohuslavice CZ 41 V55 74  
C CS 2011 ps Láníček Jan Tvrdonice CZ 41 V56 75  
C CS 2010 ps Malčic Jan Hlohovec CZ 41 V57 75  
C CS 2011 ps Mikóczi Alojz Obid SK 41 V58 79  
C CS 2009 ps Petrovič Vladimír Skalica SK 39 V59 79  
C CS 2011 ps Pokojný Jozef Ing. Bratislava SK 41 V60 83 ZM
C CS 2011 ps Ponížil Zdeněk Ing. Dolní Němčí CZ 41 V61 69  
C CS 2011 ps Staněk Viktor Rohatec CZ 41 V62 81  
C CS 2011 ps Veselý Miroslav Skalica SK 41 V63 ŠO cena senátora Hajdy za nejlépe hodnocené zahraniční víno
C CS 2011 ps Vitis Moravia Velké Němčice CZ 41 V64 81  
C CS 2011 VzH FOOD FARM s.r.o. Hlohovec SK 41 V65 86 ZM
C CS 2011 VzH Klubusová Blanka Josefov CZ 41 V66 82  
C CS 2010 jak Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 41 V67 71  
C CS 2010 ps Rodinné vinařství Ludvík Osička & synové Velké Bílovice CZ 41 V68 85 ZM
C CS 2010 jak Solymosi János Pápa HU 41 V69 77  
C CS 2006 ps Loskot Roman, Ing. Nosislav CZ 39 V70 76  
C CS 2009 VzH Paprskár Marian Ing. Horné Orešany SK 39 V71 76  
C CS 2009 jak Horák Ľuboš Skalica SK 41 V72 78  
C CS 2009 ps Hlavinka Pavel Bukovany CZ 39 V73 83 ZM
C CS 2009 ps Měchura Josef Dubňany CZ 39 V74 80  
C CS 2010 ps Nevídal Miloš Šitbořice CZ 41 V75 75  
C CS 2009 VzH Běhávka Jiří Polešovice CZ 39 V76 87 ZM
C CS 2009 VzH METROFLORA Milotice CZ 39 V77 86 ZM, barrique
C CS 2007 VzH Novotný Jaroslav Šitbořice CZ 39 V78 83 ZM
C CS 2007 ps Víno Masaryk Skalica SK 39 V79 84 ZM
C CF 2011 ps Ilčík Jiří Ing. Dubňany CZ 39 V80 80 Cabernet Franc
C CC 2011 jak Spěvák František Dubňany CZ 39 V81 89 Cabernet Cortis
C Mer 2010 kab Malík Peter Ing. Šurany SK 42 W1 88 ZM, barrique
C Mer 2010 jak Ďurinová Blanka JUDr. Praha CZ 42 W2 79 barrique
C Mer 2008 jak Familie Nekham Paasdorf AT 42 W3 69  
C Mer 2011 jak Horváth László Pápa HU 42 W4 67  
C Mer 2011 jak Paulík Miroslav Tvrdonice CZ 42 W5 83  
C Mer 2011 jak Štipčák Josef Vlkoš CZ 42 W6 82  
C Mer 2011 ps Prátová Zuzana Josefov CZ 42 W7 85  
C Mer 2011 ps Toman František Sudoměřice CZ 42 W8 81  
C Mer 2011 VzH Švec Bronislav Popovice CZ 42 W9 79  
C Mer 2011 VzH Vinařství Medek Uherské Hradiště CZ 42 W10 83  
C Mer 2011 VzH Vinný sklep Na Vyšicku St. Poddvorov CZ 42 W11 72  
C Mer 2011 VzH Víno Blatel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 42 W12 86  
C Mer 2010 ps Kadubcová Lenka Ing. Lipov CZ 42 W13 ŠO cena hejtmana JMK za nejvýše hodnocené červené
C Mer 2010 VzH Vinařský dvůr Fuzgrunty - Aleš Valluch Bulhary CZ 42 W14 52  
C Mer 2009 ps Nesvalová Marie Bzenec CZ 42 W15 63  
C Mer 2009 ps Vinařství Černoch Dušan Bzenec CZ 42 W16 87 ZM
C Mer 2008 ps Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 42 W17 81  
C Dor 2011 kab Zelenka Peter Skalica SK 43 W18 82  
C Dor 2011 jak Hanáček František Moravský Písek CZ 43 W19 79  
C Dor 2011 jak Hercog Petr Hustopeče CZ 43 W20 68  
C Dor 2011 jak Herzán Libor Čejkovice CZ 43 W21 87 ZM
C Dor 2011 jak Janík Tomáš Milotice CZ 43 W22 77  
C Dor 2011 jak Konečný Martin Šitbořice CZ 43 W23 81  
C Dor 2011 jak Kuba Martin Skalica SK 43 W24 85 ZM
C Dor 2011 jak Mička Petr Moravský Písek CZ 43 W25 72  
C Dor 2011 jak Němec Broněk Terezín CZ 43 W26 66  
C Dor 2011 jak Otáhal Jaroslav Čejkovice CZ 43 W27 85 ZM
C Dor 2011 jak Pavelka Milan Bulhary CZ 43 W28 70  
C Dor 2011 jak Pavka Jaroslav Mikulčice CZ 43 W29 68  
C Dor 2009 jak Pavka Vít Mikulčice CZ 43 W30 88 ZM
C Dor 2011 jak Strach Lubomír Hustopeče CZ 43 W31 71  
C Dor 2011 jak Topinka Miroslav Kobylí CZ 43 W32 54  
C Dor 2011 jak Vinařství Ing. Lacina Pavel Velké Pavlovice CZ 43 W33 67  
C Dor 2011 jak Víno Hruška Blatnička CZ 43 W34 83  
C Dor 2011 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 43 W35 75  
C Dor 2011 ps Barák Josef Opatovice CZ 43 W36 53  
C Dor 2011 ps Černay Ignác Chorvátský Grob SK 43 W37 82  
C Dor 2011 ps Hanák Josef Ing. Uherské Hradiště CZ 43 W38 85 ZM
C Dor 2011 ps Latík Radek Čejkovice CZ 43 W39 82  
C Dor 2011 ps Matějek Miroslav Boršice CZ 43 W40 64  
C Dor 2009 ps Michalica Cyril Hlohovec CZ 43 W41 75  
C Dor 2011 ps Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 43 W42 ŠO  
C Dor 2011 ps Světínský Antonín Dolní Němčí CZ 43 W43 78  
C Dor 2011 ps Šmukař Josef Starovičky CZ 43 W44 75  
C Dor 2011 ps Valenta Bronislav Čejč CZ 43 W45 80  
C Dor 2011 ps Veselý Vlastimil Čejč CZ 43 W46 79  
C Dor 2011 ps Vinařství Klásek Petrov CZ 43 W47 75  
C Dor 2011 ps Vinařství Maláník - Osička Mikulčice CZ 43 W48 80  
C Dor 2011 ps Vinařství Šťastný Blučina CZ 43 W49 85 ZM
C Dor 2011 ps Víno Hruška Blatnička CZ 43 W50 79  
C Dor 2011 jak Válka Vlastimil RNDr. Kyjov CZ 43 W51 86 ZM
C Dor 2009 MZV Vinařství Sádek Kojetice na Moravě CZ 43 W52 55  
C Dor 2011 ps Baran Marián Cífer SK 43 W53 64  
C Dor 2011 ps Koneček Josef Mikulčice CZ 43 W54 60  
C Nit 2011 kab Gajda Jan Ing. Skalica SK 44 W55 77  
C Nit 2011 jak Čevela Jakub Dolní Bojanovice CZ 44 W56 85 ZM
C Nit 2011 jak Kostiha Vladislav Mikulčice CZ 44 W57 80  
C Nit 2010 jak Salajka Frant. Skalica SK 44 W58 76  
C Nit 2011 jak Salajka Josef Tvrdonice CZ 44 W59 ŠO  
C Nit 2011 jak Sháňal Josef Kostice CZ 44 W60 83  
C Nit 2011 ps Machálek Augustin Kobylí CZ 44 W61 79  
C Nit 2011 ps Svoboda Stanislav Skoronice CZ 44 W62 82  
C Nit 2011 VzH Rozbořil Miloš Kostice CZ 44 W63 75  
C Nit 2011 VzB Víno Masaryk Skalica SK 45 W64 84  
C Nit 2009 ps Vinařství Balíček-Hruška Jalubí CZ 44 W65 71  
C Nit 2011 ps Vinný sklep Na Vyšicku St. Poddvorov CZ 44 W66 78  
C Ali 2011 jak Bílek Pavel Blatnice pod Svatým Antonínkem CZ 44 X1 79  
C Ali 2011 jak Gajda Josef Lanžhot CZ 44 X2 83  
C Ali 2010 jak Prygl Josef St. Poddvorov CZ 44 X3 76  
C Ali 2011 jak Škarecký Stanislav Vracov CZ 44 X4 84  
C Ali 2011 jak Takács Gyula Július Mužla SK 44 X5 67  
C Ali 2011 jak Turzík Ladislav Mutěnice CZ 44 X6 86  
C Ali 2011 jak Urbánek Leoš Čejkovice CZ 44 X7 83  
C Ali 2010 ps Zoubek Pavel, Ing. Šitbořice CZ 44 X8 ŠO  
C Ali 2010 kab Kováčik František Šoporňa SK 44 X9 79  
C Ali 2009 jak Víno Masaryk Skalica SK 44 X10 89 ZM
C Ali 2007 ps METROFLORA Milotice CZ 44 X11 60  
C Ag 2010 VzH Esterka Petr Terezín CZ 44 X12 87 Agni
C Blau 2011 jak Horvátová Alena Bzenec CZ 44 X13 81  
C Blau 2011 ps Drobil-Dohnálek Vážany CZ 44 X14 87  
C Blau 2009 ps Svoboda Miroslav Petrov CZ 44 X15 65  
C Dun 2011 jak Macháček Tibor Skalica SK 44 X16 85 Dunaj
C Dun 2011 ps Srholec Michal Ing. Skalica SK 44 X17 80 Dunaj
C Dun 2011 VzH Tokoš Ján Skalica SK 44 X18 83 Dunaj
C Dun 2009 jak Bureš Ľudovít Skalica SK 44 X19 87 Dunaj
C Dun 2010 ps Horák Ľuboš Skalica SK 44 X20 77 Dunaj
C Frat 2011 ps Nedbálek Petr Topolná CZ 44 X21 80  
C Lau 2011 ps Julínek Stanislav Kyjov CZ 44 X22 80 Laurot
C Lau 2011 ps Kvarda Petr Kyjov CZ 44 X23 83 Laurot
C Med 2011 ps Šebesta Josef Ratíškovice CZ 44 X24 80 Medina
C Ner 2011 jak Durník Vladimír Boršice CZ 34 X25 79  
C Ner 2011 jak Habrovec František Starovičky CZ 34 X26 78  
C Ner 2011 jak Sháňal Josef Kostice CZ 34 X27 82  
C Ner 2011 ps Vinařství Žurek Žeravice CZ 34 X28 86  
C Ner 2011 kab Kalinec Jaroslav Moravany CZ 34 X29 82  
C Ner 2010 jak Rodinné vinařství Jestřáb Vojtěch Dubňany CZ 34 X30 75  
C Ner 2006 jak Ingr Petr Bzenec CZ 34 X31 73  
C Ros 2011 jak Víno Masaryk Skalica SK 34 X32 80 Rosa
C Fr 2011 jak Bránecký Ľudovít, Ing. Skalica SK 34 X33 81 Skalický Rubín
C Fr 2011 jak Vinárstvo Kopeček Skalica SK 33 X34 87 ZM, Skalický Rubín
C Fr 2010 jak Horák Ľuboš Skalica SK 33 X35 81 Skalický Rubín
C Váh 2011 jak Uher Antonín Lanžhot CZ 42 X36 88 Váh
C Gol 2011 jak Veverka Evžen Čejkovice CZ 42 X37 89 Golubok
C SČU 2011 kab Trlida František Těmice CZ 42 Y1 85 An+MP
C SČU 2011 jak Artvin s.r.o. Velké Bílovice CZ 42 Y2 87 ZM, Zw+Fr
C SČU 2011 jak Černý Vladimír Skalica SK 42 Y3 80 Alb + MT
C SČU 2011 jak Hylš Josef Vracov CZ 42 Y4 85 Svav+Fr
C SČU 2011 jak Jambor Miroslav Mutěnice CZ 42 Y5 84 Fr + Svav
C SČU 2011 jak Knedík Martin Mutěnice CZ 42 Y6 79 An+MP
C SČU 2011 jak Kostiha Vladislav Mikulčice CZ 42 Y7 89 ZM, Svav + Dorn
C SČU 2011 jak Kubová Zuzana Skalica SK 42 Y8 76 Zw+Fr
C SČU 2011 jak Loprais Vojtěch Vracov CZ 42 Y9 83 An+MP+RM
C SČU 2011 jak Marián Vojtěch Vracov CZ 42 Y10 80 Fr+Zw
C SČU 2011 jak Šurýn Jan Hovorany CZ 42 Y11 87 ZM, Fr+Ali
C SČU 2011 jak Šurýn Jan Hovorany CZ 42 Y12 84 MP+Ner
C SČU 2011 jak Vinařství Ludmila Fůkalová Velké Pavlovice CZ 42 Y13 83 Fr + An
C SČU 2011 jak Zelinka Martin, Ing. Skalka CZ 42 Y14 78 MP + Svav
C SČU 2011 ps Mančík Pavel Mistřín CZ 42 Y15 54 Zw + Svav
C SČU 2011 ps Rodinné vinařství Varmuža Kobylí CZ 42 Y16 78 Fr+MP
C SČU 2009 MZV Polívka Lukáš Velké Němčice CZ 42 Y17 85 CS+RM+Zw
C SČU 2011 jak Nesval Ludvík Bzenec CZ 42 Y18 68 An + Fr
C SČN 2007 kab Gažo Juraj Báhoň SK 28 Y19 69  
C SČN 2011 jak Farkas Tibor Pápa HU 28 Y20 83  
C SČN 2011 jak Geczö László Pápa HU 28 Y21 78  
C SČN 2011 jak Hovězák Jaroslav Starovičky CZ 28 Y22 79  
C SČN 2011 jak Kadrnka Oldřich Starovičky CZ 28 Y23 79  
C SČN 2011 jak Kustán Ottó Pápa HU 28 Y24 77  
C SČN 2011 jak Vitis Moravia Velké Němčice CZ 28 Y25 87 ZM, Cuveé Čertoraj
C SČN 2011 MZV Dvořan Josef Vracov CZ 28 Y26 71  
C SČN 2011 jak Polášek Josef Ing. Kyjov CZ 28 Y27 84 ZM, Fr+Zw+CM
Š SBU     Znovín Znojmo Znojmo CZ 26 Z1 85 RB+RV
B SBN 2009 lik. Mysliwiec Roman Polsko PL 45 Z2 85  
                     
                     
                     
Poznámky:  
B bílé víno CZ ŠV šampion výstavy
R růžové víno SK ŠO šampion odrůdy
K klaret AT ZM zlatá medaile
C červené víno HU
Š šumivé víno HR
            PL
Zpracování dat: Robert Malec malec.robert@seznam.cz
    12.5.12                

 

Celkem:
Dnes:
On line:
1439625
1185
29
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.