Floristická soutěž

Naše územní sdružení se již od počátku účastní Floristické soutěže, která je určena všem žákům a studentům, ale do kategorie senioři se mouhou přihlásit i dospělí zahrádkáři (neprofesionálové).

Městské kolo soutěž pořádá Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu hlavního města Prahy ve spolupráci s Stanicí přírodovědců DDM hlavního města Prahy.

Zájemci o účast v soutěži se nejprve přihlásí na Stanici přírodovědců, (případně na územním sdružení). Samotná soutěž je tříkolová.

ČZS vyhlásil 7. ročník Floristické soutěže 2018

Soutěž je tříkolová:

  • Okresní kola pořádají příslušná Územní sdružení ČZS.
  • Zemská kola (Praha a Prostějov)
  • Celostátní kolo na výstavě Květy 13. července 2018 v Lysé nad Labem.
ÚS Praha-město pořádá soutěž 3. května společně se Stanicí přírodovědců DDM hl. m. Prahy, Drtinova 1a, Praha 5. Soutěž je určená pouze amatérům v oboru - žákům, studentům a dospělým (Senioři – soutěžící od 20 let) se zájmem o aranžování.

Škola deleguje do soutěže své žáky a studenty sama. V každé z kategorií (Žáci – ZŠ a odpovídající ročníky gymnázií, Junioři – studenti SŠ a Gymnázií) se může za školu účastnit maximálně 5 soutěžících.

Případní zájemci o účast v soutěži musí kontaktovat koordinátora odborných soutěží Michala Hrdinu na hrdina@ddmpraha.cz Uzávěrka přihlášek je 22. 4. 2018.

Autor: Miloš Kožešník
celý text -->

Floristická soutěž 2017

Do pražského městského kola se přihlásilo celkem 30 účastníků. Do soutěže po mírných změnách dorazilo 13 žáků, 11 juniorů a 5 dospělých. 

Na programu byla opět vypichovaná miska a kulatá kytice z dodaného materiálu, doplňkový materiál si soutěžící mohli vzít vlastní. 


Hodnocení je v následující výsledkové listině. 

celý text -->

Floristická soutěž 2016

Do letošního městského kola se přihlásilo rekordních 64 účastníků z nichž nakonec do soutěže dorazilo 34 žáků, 15 juniorů a 7 dospělých. Na programu byla opět vypichovaná miska a kytice z dodaného materiálu, doplňkový materiál si soutěžící mohli vzít vlastní.
Hodnocení je v následující výsledkové listině.

Autor: M. Kožešník
celý text -->

Kategorie:
  1. žáci - žáci ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií
  2. junioři - studenti SŠ a gymnázií
  3. senioři (dospělí od 20 let - členové ČZS a amátéři v oboru)
Celkem:
Dnes:
On line:
91336
99
3
Zpět na předchozí stranu Nahoru

Přihlásit
Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Praha - město
Přetlucká 130, 100 00 Praha 10, č.zo: 800000, IČO: 00433161, tel. 720 970 264, mail: usczs.praha@seznam.cz
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.