hlavička

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

Terasa a její povrch

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: Wily 2010-04-28 20:24:563401
Dobrý den, nezná někdo nějaký lepidlo nebo látku, co se dá natřít na terasu a ona nebude propouštět vlhkost? Jedná se mi o spáry mezi dlažbou. Děkuji
Autor: Miloš Kožešník, ústředí ČZS 2010-04-30 13:26:063416
Dobrý den,
kdyby to bylo tak jednoduché - věřte že by to byl docela hit, podobný problém řeší většina majitelů teras, lodžií, balkonů, ale zatím se stále setkávám s izolací položenou pod dlažbou, ať usazenou na betonu nebo v roštu. Dlažba a beton ve spárách nemá stejnou tepelnou roztažnost a tím vlivem střídání teplot vznikají spáry, kterými voda zasakuje, působením mrazu se pak praskliny dále rozšíří, nakonec to vede k průsakům až ke zborcení dlažby (např. terasa na ústředí ČZS). Setkal jsem se snahou vymazat všechny spáry silikonovým tmelem, dnes se dá sehnat v mnoha odstínech, ale pracnost je velmi značná a trvanlivost je sporná i dlaždice může prasknout a pak je zase těsnost porušená.
Autor: simikomi 2014-08-12 14:55:039280
Dobrý den, mohu Vám doporučit dřevěné profily ThermoWood www.prokom.cz/tepelne-upravene-drevo-thermowood pro podlahy balkónů, teras, zahradních chodníčků a přechodových lávek. ThermoWood je dekorativní, voděodolný materiál pro terasy.Díky tepelné úpravě je naprosto rozměrové stabilní a má velice dlouhou životnost až 30 let.
Doporučuji.

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4431274
179023
10
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.