hlavička
placená inzerce reklama

Diskusní fórum

Diskusní fórum je otevřené - bez registrace a je částečně moderované. Na váš dotaz odpovídají přímo pracovníci ústředí, nebo zprostředkují názor odborníka v oboru, proto odpověď nepřichází bezprostředně. Na některé dotazy však odpovědět nelze, buď jsou příliš obecné a neobsahují dostatek informací pro identifikaci problému, nebo naopak velmi speciální, že na ně ani my odpověď neznáme. V každém případě doporučujeme pomocí hledání ve fóru zjistit, zda již někdo neřešil stejný problém.

Právní dotazy ve fóru zásadně neřešíme. Pro řešení právních sporů disponuje ČZS právní poradnou a to zdarma pokud se jedná o spor v ZO ČZS při zahrádkářské činnosti.

Dále pamatujte na slušnost - nevhodné dotazy, ale i odpovědi z fóra odstraňujeme.

Pokud sháníte či nabízíte zahrádku, použijte inzerci, inzertní příspěvky v diskusi budou odstraněny.

Výzdoba zahradního jezírka

  <<< zpět na hlavní stranu
  < zpět

 

Autor: Tomáš Dvořák 2013-08-30 09:38:527808
Jaké rostliny a ryby jdou vysadit do zahradního jezírka. Případně čím dalším se dá zahradní jezírko ozdobit? Rákosy, kameny...Napovíte něco dalšího. Napadla mě taky keramika, třeba: http://www.keramikamb.cz/zahradni-keramika/figurky/ nebo něco podobného.
Autor: Jana Kolková 2013-08-30 12:52:107810
Jezírko - jakožto přírodu napodobující útvar - bude působit dobře, pokud i jeho osázení bude nenásilné a přírodě blízké. Je lepší to nepřehánět s pestrostí sortimentu, raději vybrat jen pár druhů a ty zopakovat (pokud to velikost jezírka umožňuje). Hodně důležité je kvalitní provedení jezírka. K té kemarice, je jasné, že každému se líbí něco jiného, ale tohle je poněkud silná káva...
Autor: Miloš Kožešník, správce 2013-08-30 13:55:157811
Ze zkušeností od mnoha zahrádkářů vím, že jejich snahou je vytvořit si hezké prostředí, a že se občas snaží tu a tam doplnit přírodní jezírko velkým kamenem, nad hladinu vyčnívajícím pařezem a hlavně barevnými rybičkami a kvetoucími pobřežními květinami. Ale vámi vložený odkaz nabízí již poměrně divočejší zpestření. Volte opatrně a s rozvahou, často méně bývá více. Pokud přeci jen musíte mít něco extra a budete pátrat po webu dále jistě objevíte i plastový leknín (bílí, růžový, žlutý ...) další ozdoby ???

PŘIDAT ODPOVĚĎ
Pokud váš příspěvek s tímto tématem nesouvisí, pak zde prosím neodpovídejte.
Založte si nové téma v hlavním menu.
(Nejprve vyberte tematický okruh a v něm založte téma.)

Inzertní nabídky / poptávky vkládejte do INZERCE, z tohoto fóra budou odstraněny.

Jméno
Text
připojit obrázek    jen JPG!
(max. šířka 640 px - větší obrázky budou zmenšeny)
pro přidání příspěvku zadejte kód z obrázku vlevo:
Celkem:
Dnes:
On line:
4515930
263679
11
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.