hlavička
placená inzerce reklama

Degustace jablek

V některých organizacích ČZS se během zimního období pořádají stále oblíbenější degustace. Jedná se většinou o degustace jablek a brambor. Uvedené výsledky bývaly dostupné na jednotlivých stránkách územích sdružení, ale degustací přibývá a zájem o výsledky stoupá. Proto vám nabízíme souhrnnou stránku, která se věnuje degustacím v ČZS.
předchozí další

Degustace jablek v Třebíči - leden 2015

 

Tradiční degustace v Třebíči

Degustace se opět konala v polovině ledna 2015.

  CelkemVůněSlupkaKonzis-Šťavna-Chuť dleChuť
OdrůdaPozn.tencetostkyselosticelkem
  BodyPoř.BodyPoř.BodyPoř.BodyPoř.BodyPoř.BodyPoř.BodyPoř.
ADMIRÁL138,4215,75115,25186,4416,8716,08107,061
SIRIUS437,7925,8845,40126,2336,5056,1366,883
SIRIUS137,7935,8385,6056,1946,6046,3326,794
ADMIRÁL437,5445,65165,00306,2726,6526,1286,982
ADMIRÁL537,1355,73135,15256,1756,6236,2146,735
BOHEMIA136,6065,8766,0615,67216,08156,4216,468
SIRIUS536,4475,77105,19216,0286,3166,02156,586
RUBINOLA436,2185,63185,5096,0096,00186,00166,547
ROZELA136,1395,8195,8325,77156,19106,3136,2715
ADMIRÁL336,00105,60205,21206,0466,2375,71266,469
ORION435,92115,67155,5875,94115,88235,83226,4211
ANGOLD435,88125,9235,08275,96106,1995,81236,3713
LUNA135,85135,8575,17235,83146,12116,1756,4410
GOLD BOHEMIA135,63145,65175,6545,73176,2186,1376,1917
OPÁL135,52155,8855,33146,0275,90226,04146,1918
TOPAZ135,31165,71145,5865,87136,08145,40336,0421
SPARJON535,21175,75125,13265,71186,12126,1296,2516
ROZELA435,06195,37304,96325,94125,98196,06136,4012
RUBINSTEP135,02186,2115,44105,58255,63296,08126,0820
BENET134,96205,52255,5685,54276,12135,94196,1219
ORION534,63215,50285,00315,77165,71285,92216,3314
RUBINOLA234,17225,27355,6735,40335,87256,08115,9824
ROSANA134,02236,1025,00295,40345,94215,60295,7927
MELROSE433,92245,56234,63355,69206,04175,52306,0023
GOLDLANE333,90255,56245,29165,69195,79275,52315,7928
GOLDSTAR233,69265,58214,54385,60245,98205,94206,0022
GOLD BOHEMIA233,58275,15395,31155,54285,62315,77245,9825
LIPNO133,54285,38295,40135,31356,06165,96175,6931
GOLDSTAR133,42295,63194,90345,67225,87245,75255,6732
ROZELA533,38305,37315,44115,44325,63305,96185,7529
IDARED632,58315,52265,23195,56265,50344,96395,3835
JONAGORED732,38325,33334,96335,46315,52335,65275,5634
ROSANA232,17335,52274,62365,25385,60325,27365,6033
ANDEGO532,15345,29344,42395,54295,29375,33355,8126
JUPITER531,96355,35325,17245,60235,81263,92445,0241
RONDO331,63365,27365,29175,25375,37365,35345,2338
RED ŠAMPION231,60374,67435,04285,19405,19405,63285,7530
MELODIE431,27385,02415,19225,29365,27384,69425,2537
IVETTE431,08395,23374,40405,50305,25394,92405,3536
ARIWA530,25405,58224,56375,17424,94415,50325,0042
JONALORD429,63414,65444,21435,21395,44354,44435,0640
FLORINA429,29425,04404,23425,12434,67435,19375,1239
EVELINA529,08435,21384,04445,19414,79424,85414,9243
MELODIE228,63445424,33414,98444,60445,17384,8744
Výsledný součet bodů získán součtem průměrného bodového hodnocení vůně, slupky, konzistence dužniny,      
šťavnatosti a dvojnásobného počtu bodů chuti.Hodnocení chuti dle kyselosti do celkové hodnoty nezapočteno.      
1 Lesonice 520 m.nm.3 Stařeč 450 m.nm.5 Mikulovice 510 m.nm.7 Vacenovice 450 m.nm.
2 Výčapy 450 m.nm.4 Kojetice 485 m.nm.6 Hrotovice 417 m.nm.

zpět -->

Celkem:
Dnes:
On line:
3490222
290
7
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv.