hlavička

 

placená inzerce reklama

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí další

Výtvarná soutěž 2014

 

soutěžilo se v těchto kategoriích: 

Kresba, malba apod.
Polytechnické práce
A - mateřské školy
B - 1. stupeň
C - 2. stupeň + odpovídající ročníky víceletých gymnázií
D - speciální školy
A - mateřské školy
B - 1. stupeň
C - 2. stupeň + odpovídající ročníky víceletých gymnázií
D - speciální školy


VYHODNOCENÍ


Kresba + Malba "A"

1.    Atelier Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6
       Josefína Sára Zelenková, Stoupalová Ester, Alma Resnerová, František Doseděl
2.    MŠ Píšťalka, Jerevanská 2671, Kladno
       Nicol Zbořilová, Tereza Podzimková, Jakub Vinkl, Michal Tomášek, Daniel Almada
3.    MŠ Hrdlovská 661, 41705 Osek u Duchcova
       Věra Orltová, Tereza Havelková, Aneta Neknězová, Filip Jonák, Tomáš Heřman
4.    MŠ Slezská 23/41, 747 94 Dobroslavice
       Dominik Šťastný
5.    MŠ Palackého 4057, Chomutov
       Kristýna Stránská, Josef Borovský, Kateřina Nevrlá, Natálie Jarošová
6.    MŠ Nová 611, 373 72 Lišov
       Karolína Mouralová, Daniela Mráčková, Amélie Aubrechtová
7.    MŠ Lidická 625, 386 01 Strakonice
       Patricie Prskavcová, Dana Fulínová, Kristýna Boučková, Agáta Kudrlová, Johana Kudrlová
8.    MŠ Lacinova 2408, 272 01 Kladno
       Kateřina Vrchotová, Štěpán Málek, Eliška Severová
9.    MŠ Vrchlického 2537, 272 02 Kladno
       Vanessa Langrová, Vojtěch Hanilec, Laura Švandrlíková, Ela Nejedlá
10.  MŠ Libušina 838, 472 01 Doksy
       Natálie Pokorná, Eva Brandsteinová
   

Kresba + Malba "B"

1.    ZUŠ Zámek 1, 386 01 Strakonice
       Zuzana Lašáková, Nela Vojtová, Tereza Vlasáková, Veronika Soukupová
2.    ZŠ Nezvěstice, 332 04 Nezvěstice 69
       Aleš Hobl, Michal Fremr
3.    ZŠ Lipová, 503 21 Stěžery
       Monika Dvořáková, Eva Koutníková, Lucie Špičanová, Jan Jahodka
4.    ZUŠ Chomutovská 367, Jirkov
       Marie Pařezová, Barbora Polášková
5.    Výtvarný kroužek Zdeňka, J. Kociána 2392, Kladno
       Alžběta Holanová, Adam Povondra, Nela Holubová
6.    ZUŠ J. Koubka 4, 388 01 Blatná
       Jan Antoš, Zora Štěrbová
7.    ZŠ Zábřežská 143, 78912 Dubicko
       Monika Kopová, Hana Poláchová, Eva Kutalová
8.    ZŠ Knížete Václava 391, 739 23 Lenešice
       Nikol Holienková, výtv. kroužek Kolorka, Barbora Vašková
9.    ZUŠ G. Mahlera, Školní 701, 396 01 Humpolec
       Viktorie Sedláková
10.  ZŠ Lipová, 503 21 Stěžery
       Eliška Vondráčková
   

Kresba + Malba "C"

1.    ZŠ Vrchlického 262/17, 460 14 Liberec
       Anna Plačková, Valentýna Podhájecká, Hana Černá
2.    ZUŠ Vl. Ambrose, Kravařova 14, 796 01 Prostějov
       Adéla Navarová
2.    Cyrilomet. gymnázium, Komenského 17, 79601 Prostějov
       Barbora Latýnová
3.    ZŠ Zelená 153, 552 03 Česká Skalice
       Romana Bednářová, Simona Prokopová, Karel Uhlíř, Dora Podaná
3.    ZUŠ Chomutovská 267, 431 11 Jirkov
       Veronika Kukalová
4.    ADT-Tvořivý ráj, Pražská 376, 268 01 Hořovice
       Johana Voráčková, Alexandra Larsson,
5.    ZUŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1720, 434 01 Most
       Anežka Kolkáčková, Aneta Hammerlindlová, Nikola Fialová
6.    ZUŠ Husova 198, 251 69 Velké Popovice
       Tereza Vodičková, Natálie Němečková
7.    ZŠ Opletalova 699, 407 22 Benešov n/Ploučnicí
       Sára Štechmüllerová, Aneta Bartoňová
8.    ZUŠ G. Mahlera, Školní 701, 396 01 Humpolec
       Kateřina Prokopová
9.    ZŠ Resslova 603, Hlinsko
       Kateřina Hiesböková
10.  ZŠ Březenecká, 430 04 Chomutov
       Sandra Nevímová, Jana Dáňová

Kresba + Malba "D"

1.    SŠ, ZŠ a DD Lidická 86, Prostějov
       Jakub Žáčik, Jana Mihoková, Adéla Čurejová
2.    ZŠ Olešovice, Ringhofferova 436, 251 68 Kamenice
       Tereza Bernardová, Lucie Polcarová
3.    SMŠ, ZŠ a Prš, Do Nového 1131, 530 03 Pardubice
       Matěj Štoller, Daniel Gábor
4.    ZŠ praktická, Vachkova 941, Praha 10-Uhříněves
       Anna Blažková
5.    SMŠ, ZŠ a Prš, Do Nového 1131, 530 03 Pardubice
       Kateřina Balogová
6.    MŠ, ZŠ a PrŠ, Štefánikova 2, Boskovice
       Amálie Klusáčková
7.    ZŠ s RVIVT, Plynárenská 2953, 415 01 Teplice
       Nikola Bariová, Tomáš Marcel,
8.    SZŠ, Komenského 287, Moravská Třebová
       Judita Bernreiterová, Jana Tinková, Monika Stejskalová, Zdeněk Tinka
9.    ZŠS, Šafaříkova 991, 436 01 Litvínov
       Václav Nechvapil
10.  ZŠP a ZŠS Heřmanův Městec
       Martina Müllerová



Polytechnické práce



Polytechnické práce "A"

1.    MŠ Údlice
       Kolektivní práce
2.    MŠ Fryčovice, 739 45 Fryčovice, III.tř.
       Matěj Filipec, Nikola Durajová, Andrea Hejlová, Hana Konečná, Dominik Bujnoch, Kateřina Báčová, Nikola           Mazurová
3.    DDM Dobruška, Pošt. schr. 20, 518 01, Dobruška
       Daniel Bečička, Dabid Kubala, Beata Čejpová
4.    MŠ Habánská 82, Mikulov
       Tomáš Hlavačka
5.    MŠ Strakonice, tř. Sluníčko
       Kolektivní práce - třída Sluníčko
6.    MŠ Koloveč, 345 43 Těšovice 30
       Natálie Sýkorová, Karolína Toupalová
7.    MŠ Přístavní 333, Čelákovice
       Kolektivní práce - třída Motýlci
8.    MŠ Habánská 82, Mikulov
       Michaela Štěpánková
9.    MŠ Rašínova 600, Nové Město nad Metují
       Magdalena Čtvrtečková, Michaela Kecová, David Sháněl, Šimon Hrnčíř
10.  ZUŠ Velké Bílovice, nám. Osvoboditelů 337,
       David Drápal
10.  MŠ Plzeňská 3129, Kladno
       Jůlie Pavlisová
       

Polytechnická práce "B"

1.    ZŠ Kokonín, Rychnovská 215
       Michaela Kotková, Antonín Hádek, Nela Prchalová, Miroslava Štolbová, Nina Haiblíková, Kateřina Ryšavá
2.    ZŠ Nezvěstice 69, 332 04 Nezvěstice
       Jůlie Hladíková, Evelína Přibáňová
3.    ZŠ E. Valenty, Prostějov
       Linda Ambrožová
4.    ZUŠ Nám. svobody 337, 691 02 Velké Blovice
       Apolena Zďárská, Linka Rodáková, Markéta Leblochová, Dragomirela Caldare
5.    ZŠ Hudlice, 367 03 Hudlice
       Andrea Vydrová, Marie Kolaříková, Bára Bartůňková
6.    Masarykova ZŠ Městečko 23, 696 32 Ždánice
       Kolektivní práce III. třídy
7.    ZŠ Vrchlického, Liberec
       Simona Fantíková, Simona Ježková, Daniela Kofrová, Denisa Susová
8.    ZUŠ Harmony, 5. května 104, 252 41 Dolní Břežany
       Kristýna Janečková, Jůlie Zvolánková, Barbora Slavíková,
9.    ZŠ Doloplazy, 783 56 Doloplazy 145
       Dominik Pavlín, Eliška Kovaříková, Jůlia Pavelčíková
10.  ZŠ Rasošky 172, 552 21
       Kolektiv dětí ze ŠD 7-10 let
   

Polytechnická práce "C"

1.    ZŠ Vrchlického, Liberec
       Jaroslav Körner, Kateřina Tajčmanová
2.    Gymnázimu L. Jaroše, Palackého 524, Holešov
       Vlastimil Štopl, Nikola Geryková, Martin Pumprla, Natálie Pospíšilíková
3.    ZUŠ Zámek 1, Strakonice
       Karolína Vlasáková, Eliška Miková
4.    ZŠ Masarykova, Městečko 18, Ždánice
       Eva Horáková, Nikola Šedivá
5.    MZŠ Vrchlického 236. Velký Osek
       Kateřina Koudelová, Nikol Slavíková, Adam Eger
6.    ZŠ Majakovského 1, Prostějov
       Adéla Němčanská
7.    ZŠ Školní 855, Dřevohostice
       Barbora Pročková
8.    ZUŠ V. Ambrose, Kravářova 147, Prostějov
       Pavla Kolářová, Anna Šišmová, Nikol Kubíčková
9.    Gymnazium L. Jaroše, Palackého 524, 769 01, Holešov
       Otakar Bucek
10.  Cyrilomet. gymnázium, Komenského 17, 79601 Prostějov
       Natálie Alexandra Pavlů
       

Polytechnická práce "D"

1.    ZŠP Vachkova 941, 104 00 Praha 10-Uhříněves
       Martin Andrle, Dominik Šimek, Dominik Janovský
2.    ZŠ Zelená 153, Česká Skalice
       Tereza Reslerová, Radka Lakatosová, Michaela Valášková, Erika Nanárová, Iva Červinková,

       Anna Čepelová, Veronika Voláková
3.    ZŠ SŠ Lidická 86, Prostějov
       Dominik Šťuka, kolektivní práce
4.    ZŠS Skupova 15, Plzeň
       Anna Štěpánková
5.    ZŠ Plánkova 430, Strakonice
       Kolektivní práce
6.    ZŠ Nerudova 481, 251 01 Říčany
       Jan Jacák, David Dvořáček, Zdeněk Zazvonil
7.    ZŠS Skupova 15, Plzeň
       Eliška Vondráčková
8.    ZŠ Plánkova 430, Strakonice
       Jiří Kodym, Eva Krahulcová
9.    ZŠS, Skupova 15, Plzeň
       Jan Souček
10.  SŠ, ZŠ a DD Lidická 86, Prostějov
       Lukáš Plodko

zpět -->

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Celkem:
Dnes:
On line:
3506523
273
22
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit