hlavička

 

placená inzerce reklama

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž je v Českém zahrádkářském svazu pořádána od roku 1993 a je tak druhou celostátní nejstarší soutěží. Má velký ohlas především ve všech typech škol, od mateřských, přes základní až po zvláštní školy. Výtvarnými pracemi děti každoročně doslova zavalují ústředí ČZS a hodnotící komise má vždy mnoho práce, protože zaslaná díla jsou velmi pěkná.

předchozí další

Výtvarná soutěž 2015

 

Kresba + Malba



Kresba + Malba "A"

1.    MŠ Komenského 539, 686 01 Uherské Hradiště

       Viktorka Knotková
2.    ZŠ MŠ Lišov, Nová 611, 373 72 Lišov

       Anna Bastlová, Daniela Mráčková, Rozálie a Amálie Aubrechtová, Karolína Mouralová, Anna Česáková
3.    MŠ Lukavice, 538 21 Slatiňany

       Alexandra Růžičková, Michaela Pecková
4.    ZŠ MŠ Školní 199, 561 17 Dlouhá Třebová

       Ema Šťastná
5.    MŠ 1.máje 180, Klášterec 27, 385 01 Vimperk

       Viktorie Zelenková
6.    MŠ Rumunská 1477, 250 88 Čelákovice

       Anežka Trbušková, Nela Kleinová, Lucie Skyba, Anatoli Isacov, Štěpán Grepl, Eva Malíčková,

       Daniela Karičková
7.    MŠ Libušina 838, 472 01 Doksy

       Kateřina Martinková
8.    ZŠ MŠ Svatojánská náves 78, Tehov

       Karolína Králová
9.    MŠ Boskovice, Na Dolech

       Veronika Minxová
10.  MŠ Moravská 30, Prostějov

       Michaela Vychodilová
  

Kresba + Malba "B"

1.    ZŠ Školní 264, 348 06 Přimda

       Zuzana Jirková, Amélie Šístková , Ludmila Šístková, Jakub Končický , Lenka Hubáčková
1.    ZŠ Školní 264, 348 06 Přimda

       Tereza Stejskalová, Kateřina Phamová, Tomáš Vaňous, Pavel Myslivec, Jakub Kosík
2.    ZŠ Nezvěstice, 332 04

       Adéla Potřebová, Dominika Kleinerová, Viktorie Holá, Karolína Šimánková, Nicol Polívková
3.    ZUŠ Husova 198, 251 69 Velké Popovice

       Jakub Sůsa
4.    Cyrilometod. gymnázium, Komenského 17, Prostějov

       Ester Burgetová
5.    ZUŠ Vl. Ambrose, Kravařova 14, Prostějov

       Ondřej Sysel, Anna Wawrzyczková
6.    ZŠ U Červených domků 40, 695 03 Hodonín

       Lucie Rezehnalová
7.    ZŠ Nezvěstice, 332 04

       Karolína Šimánková
8.    ZŠ Knížete Václava 391, 439 23 Lenešice

       Barbora Vašková
9.    ZŠ Komenského nám.35, 263 01 Dobříš

       Helena Peštová
10.  ZŠ Nezvěstice, 332 04

       Julie Vobrubová
  

Kresba + Malba "C"

1.    Cyrilometod.gymnázium, Komenského 17, Prostějov

       Denisa Janoušková, Marie Zbořilová, Michaela Kottová, Kateřina Burgetová, Barbora Latýnová
1.    ZŠ Resslova, Hlinsko

       Kateřina Hiesböková
2.    ZŠ Nezvěstice, 332 04

       Adéla Šroubková
3.    ZŠ Felberova 2, 568 02 Svitavy

       Alexandra Fialová
4.    ZŠ Školní 87, 403 23 Velké Březno

       Tomáš Michalčík
5.    ZUŠ Vl.Ambrose, Prostějov

       Kateřina Volfová
6.    ZŠ Rabasova 821, 274 01 Slaný

       Klára Bernardová
7.    Ateliér Tvořivý ráj, Pražská 376, 268 01 Hořovice

       Nikola Blažejová
8.    ZŠ Palackého 1351, Moravská Třebová

       Jana Kirchnerová
8.    ZŠ MŠ Hořičky 71, 552 05

       Tereza Krecbachová
9.    ZŠ U Červených domků 40, 695 03 Hodonín

       Klára Neumannová
10.  ZŠ E.Valenty, Prostějov

       Nela Bouchalová
10.  ZUŠ Václavské nám., Letohrad

       Eva Švecová

Kresba + Malba "D"
1.    SZŠ Zámecká 1, 569 92 Bystré
       Kolektivní práce 3.třídy
2.    ZŠ prakt., Vachkova 941, 104 00 Pha-Uhříněves
       Dominik Janovský, Tomáš Musílek
3.    ZŠ, DD a ŠJ Husova 651, Litovel (dětský domov)
       Marie Pokorná
4.    ZŠ, DD a ŠJ Husova 651, Litovel (dětský domov)
       Adriana Hradilová
5.    SŠ, ZŠ a MŠ Komenského 10, Prostějov
       Lukáš Plodko
6.    Speciální MŠ, ZŠ, Do Nového 1131, 530 03 Pardubice
       Roman Gašpar
7.    ZŠ prakt., Masarykovo nám. 46, 538 03 Heřm. Městec
       Josef Výborný, Pavel Skokan, Matěj Hloušek, , Markéta Velebná, Darina Červeňáková
8.    ZŠ a PrŠ, Komenského 287, 571 01 Moravská Třebová
       Ludvík Jakubec
9.    ZŠ při nem., Kochova 1185, 430 01 Chomutov
       Miroslav Botoš
10.  ZŠ prakt., Masarykovo nám. 46, 538 03 Heřm. Městec
       Darina Červeňáková


Polytechnické práce



Polytechnická práce "A"

1.    MŠ Fryčovice 451, 736 45 Fryčovice

       Kolektivní práce
2.    MŠ Čelákovice, Přístavní

       Kolektivní práce-Včeličky
3.    MŠ Kostelec nad Orlicí, Krapkova, 517 41

       Zuzana Sajdlová
4.    ZŠ a MŠ Klobouky

       Kolektiv
5.    MŠ Čtyřlístek, Domažlická, 251 01 Říčany

       Daniela Taubnerová, David Buben
6.    MŠ Dvořákova 138, 250 02 Stará Boleslav

       kolektivní práce
7.    MŠ Lochovice

       Kolektivní práce
8.    MŠ Přístavní 333, 250 88 Čelákovice

       Kolektivní práce - Motýlci
9.    MŠ Kladno, Plzeňská 3129, 272 02 Kladno

       Antonín Kameník
10.  MŠ Tyršova, 571 01 Moravská Třebová

       Kolektivní práce
10.  MŠ Domažlická 1656, 251 01 Říčany

      Anna Merciková
      

Polytechnická práce "B"

1.    ZŠ Jungmannova 147, 267 03 Hudlice

       Pavel Jícha, Michaela Krobová, Nikola Landová
2.    ZŠ Jablonec n/Nisou, 466 06 Vrkoslavice

       Miroslava Štoblová, Tereza Reimová, Sara Jakouběová
3.    ZŠ Horáka 24, 796 01 Aprostějov

       Adéla Matečná, Josef Šlézar,
4.    ZŠ Vrchlického 262/A, 460 14 Liberec

       Jáchym Kutík, Vojtěch Vyšohlíd, Veronika Čížová, Linda Janďuková
5.    ZŠ Majakovského, 798 11 Prostějov

       Klaudie Cikánková
6.    ZUŠ Husova 192, 251 69 Velké Popovice

       Marie Chabrová
7.    ZŠ MŠ Sokolovská 230, 273 64 Doksy

       Nikol Davidová
8.    ZUŠ Husova 192, 251 69 Velké Popovice

       Nella Tichá
9.    ZŠ MŠ Sokolovská 230, 273 64 Doksy

       Barbora Rendlová
10.  ZŠ Jeseniova 96, 130 00 Praha 3 - Žižkov

       Valentýna Zychová
  

Polytechnická práce "C"

1.    ZŠ Vrchlického 262/17, 460 14 Liberec

       Jakub Janďura, Miroslav Dudek, Marek Bohuš
2.    MZŠ Vrchlického 236, 281 51 Velký Osek

       Kateřina Koudelová, Anna Košatová, Natálie Koldinská, Michaela Salašová
3.    ZŠ Sv.Čecha 586, Kojetín

       Sabina Hlaváčová, Sarah Pompová
4.    ZŠ Jungmannova 147, 267 01 Hudlice

       Eliška Vonská
5.    ZŠ Vrchlického 262/17, 460 14 Liberec

       Adéla Šálková, Tereza Vejvarová
6.    ZŠ Majakovského, 798 11 Prostějov

       David Ambrož
7.    ZŠ Městečko 18, 696 32 Ždánice

       Nela Dekařová, Klára Pavková, Barbora Doupovcová
7.    ZŠ Melantrichova, 796 01 Prostějov

       Eliška Moučková
8.    ZŠ Lubná, 569 63 Sebranice

       Tereza Jůzová
9.    ZŠ Pohorská, 742 45 Odry

       Lucie Milošová, Sabina Dobrovolná, veronika Kráklová, Jan Zátopek
10.  ZŠ Chvaletice 533

       Leona Kuchová, Natálie Míčová
      

Polytechnická práce "D"

1.    SŠ, ZŠ, MŠ Komenského 11, 796 01 Prostějov

       Kolektivní práce (Žáčik, Novotný, Pohlovko, Šťuka, Navrátilová, Procházka
2.    SŠ, ZŠ, MŠ Kamenomlýnská 2, 603 00 Brno

       Filip Novák, Viktor Hradil, Vlastimil Vald
3.    ZŠ Ringhofferova 436, 251 68 Olešovice

       Tereza Bernardová, Dominika Štindlová
4.    ZŠ Nerudova, 251 01 Říčany

       Tomáš Fiala, Jiří Babák
5.    SŠ, ZŠ, MŠ Kamenomlýnská 2, 603 00 Brno

       Kolektivní práce
6.    SZŠ Zámecká 1, 569 92 Bystré

       Jaromír Umorčík
7.    SZŠ Zámecká 1, 569 92 Bystré

       kolektivní práce - 2.třída
8.    SŠ, ZŠ, MŠ Kamenomlýnská 2, 603 00 Brno

       Lucie Jasparová, Lidie Jasparová, Kateřina Gajdzioková
9.    ZŠ MŠ PrŠ Štěpánkova 2, Boskovice

       Adam Fistr
10.  ZŠ Pohorská 1010/8, 742 45 Odry

       David Pfeifer

zpět -->

V hodnotící komisi zasedají jak členové odborné komice ČZS tak skuteční odborníci v oboru, v posledních letech většinou z řad pedagogů uměleckoprůmyslových škol, nebo grafici činní ve svém oboru.

Počet účastníků této soutěže také každoročně stoupá. O úrovni prací se mohou všichni přesvědčit na výstavách ČZS nebo v zahrádkářském muzeu v Hradci Králové.

Celkem:
Dnes:
On line:
3505392
1668
15
Nahoru
© 2011 Český zahrádkářský svaz, z.s. - Ústředí, Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Č Z S: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy.
Časopis Zahrádkář: předplatné, inzerce, archiv. Přihlásit